Sayfayi Yazdir | Pencereyi Kapat

ASKER EŞLERİ-ASKER YAKINLARI DİKKATİNE

Printed From: Gebelik ve Annelik
Kategori: Forum Dışı
Forum Adi: Bit Pazarı
Forum Aciklamasi: Gözden çıkardığınız eşyalarınız için burada ilan verebilirsiniz
URL: http://www.gebelikveannelik.net/forum/forum_posts.asp?TID=38282
Yazdirilma Tarihi: 28-Agustos-2015 Saat 00:28
Yazilim Versiyonu: Web Wiz Forums 10.17 - http://www.webwizforums.com

Baslik: ASKER EŞLERİ-ASKER YAKINLARI DİKKATİNE
Mesaji gonderen: KUMRAL81
Baslik: ASKER EŞLERİ-ASKER YAKINLARI DİKKATİNE
Mesaj Tarihi: 14-Aralik-2011 Saat 12:09

Magnum Bot Stealth II 8 SIDE ZIP Fermuarlı

MAGNUM STEALTH FORCE 8.0 FERMUARLI ARMY BOT

İthal %100 orjinal magnum army bot;Tüm dünyada özel kuvettlerin kullandığı magnumun yeni tasarlarladığı bottur.. %100 su geçirmez ve nefes alabilen Cambrella astarı ve özel tasarlanmış tabanıyla bozuk arazi şartlarında olduğu gibi şehirde de rahatlıkla kullanabileceğiniz rahat bir bot.
Zorlu arazi şartlarında kullanmak için üretilmiş, yüksek bilek kesimli bir modeldir. Yüksek bilek kesimi ayağınızı arazi şartlarının etkilerinden korurken bilekten içeri su, kar ve taş girmesini engeller.Cambrelle  astarı sayesinde  nefes alabilir bir yapıya sahiptir

• Deri/1150 Denye naylon dış yüzey
  • Süet ayakkabı boğazı
  • Cambrelle terlemeyi önleyici iç astar
  • Magnum markalı paslanmaz pirinç donanım ( ayakkabı bağı yeri)
  • 3D2 iç taban ( 3mm esnek köpük tabaka, yüksek yoğunluklu EVA köpük tabaka, şoku absorbe eden elastomer destek )
  • Çelik bileşimli topuk kısmı
  • Zemin tutuşu yüksek ve kaymaz dış taban

Deri ve sentetik tekstilden oluşan üst kısım nefes alabilirliği desteklediği gibi yüksek sürtünme dayanımı ile ayakkabının ömrünü uzatır.

• Gözenekli bir yapıya sahip olabilen Cambrella , %100 su geçirmezliğin ve nefes alabilirliğin garantisidir.
  • Anatomik iç taban farklı zeminlerde maksimum konforu sağlamaktadır.
  • Burun  kısmında  yer lan destekler darbelere karşı ayağınızı ve ayakkabıyı korur.
  • Yüksek sürtünme dayanımına sahip Extrem kauçuk taban, ıslak zeminlerde de iyi tutunma sağlar.
  • Yüksek bilek kesimi uzun yürüyüşlerde ayağınıza yeterli desteği sağlayarak yorgunluğu azalttığı gibi ayak burkulmalarına karşı da güvence sağlar.

• Anti bakteriyal tabanı vardır.

ürün hakkında yapılan yorumların bazıları ;

bence değer
benim 3 üncü kez alışım inanın çok rahat tek kötü yanı arazide fazla dayanıklı olmaması ki oda botun suçu değil :))) ayak sağlığı ve rahatlığı acısından tavsiye ederim askerinyeri.com bu fiyata satışa sunuyor teşekürler

fermarlı magnum bot

fermarsızını aldım kullandım çok begendigim için fermarlısını da aldım kullanışlı ve güzel arkadaşlara tavsiye ederim. teşekkürler askerinyeri.com

kaliteli
askeri personelim çok hafif ve rahat bir bot ayağı yormuyor tavsiye ederim

ok iyi
arkadaşlar gerçekten çok başarılı bir bot ve arazi için mükemmel..bugüne kadar çok bot denedim hep ikayetçiydimama bu bot gerçekten çok başarılı...,

magnum bot

öncelikle selamlar arkadaşlar. 42 numara magnum bot aldım. ayakta vurma yapınca hemen vaki kaybetmeden gelen paketi hiç eksiksiz ve içine 43 nu. ile değiştirilmesi için yazılı not bıraktım ve gönderdim.firmada isteğime göre sağlsunlar değiştirdiler ama ilk geldiğinde kutudan hediyesi olan çorap çıktı ama değişimde malesef konulmamış.ben firmanın bilerek değilde unuttuğunu düşünüyorum.ama bilerek konulmadıysa firmanın ayıpıdır.diğer hizmetlerinden memnunum teşekürler.birçift çorabın peşinede düşmeyiz yanlış anlaşımasın:)

Hemen aldım
Almakla çok iyi ettiğimi düşünüyorum.Uzuuun kış mevsimi geçiren ve 1m kar yağan bi yerde yaşıyor olmak,almak için ilk nedenimdi.Giydim çok rahat,ve bi o kadarda şık bi bot.Kar ve orman performansını daha denemedim.Gören arkadaşlarda çok beğendiler bikaçı ısmarladı bile.10 sene kullanırsın diye yorumlar alıyorum.Botu ısmarladım 2 gün sonra geldi,şaşırdım bu ne hız.Hemen alın diyorum ne diyim.

ok iyi
9 YILLIK ASKERİ PERSONELİM..ARKADAŞLAR İÇ GÜVENLİK BÖLGELERİNDE GÖREV YAPAN ARKADAŞLARIMA TAVSİYE EDERİM.KESİNLİKLE ALIN.AYAĞINIZI DÜŞÜNÜYORSANIZ.TABAN ÇOK HAFİF.BOTTAN ZİYADE SPOR AYAKKABI HİSSİ VERİYOR.TEK KELİMEYLE MÜKEMMEL.

çok kullanışlı bir bot

magnum su geçirmez bot 8 senedir arayıp da bulamadığım konforu ve kaliteyi ayaklarıma getirdi..ürün çok kaliteli, en önemli özelliği ise bence hafif olması.ayakta olmadığı hissi veriyor insana.fiyatı ise diğer özellikleri göz önünde bulndurulunca maliyet-etkindir, yani kesinlikle verilen paraya değecektir..kesinlikle tavsiye ediyorum

SÜPERRR
9 YILLIK ASKERİ PERSONELİM.BOTLARI ALIP AYAĞIMA GEÇİRDİKTEN SONRA KENDİME .OK KIZDIM.DAHA ÖNCE NEDEN ALMADIM DİYE.ARKADAŞLAR İÇ GÜVENLİK BÖLGELERİNDE GÖREV YAPAN ARKADAŞLARIMA TAVSİYE EDERİM.KESİNLİKLE ALIN.AYAĞINIZI DÜŞÜNÜYORSANIZ.TABAN ÇOK HAFİF.BOTTAN ZİYADE SPOR AYAKKABI HİSSİ VERİYOR.TEK KELİMEYLE MÜKEMMEL.

Çok farklı bir bot
Geçekten botmu? İnanın yürürken spor ayakkabısı giymişsin gibi.Bastığın yeri değil botun çindeki yumuşak ve ergnomik tabanı hissediyorsun.Özellikle yokuş yukarı çok rahat,ayrıca sivil kot pantalonla da çok güzel uyum sağlıyor.Ara

-------------
(◠‿◠) ✿ ღ..ℒℴνℯ..ღ¨♥ BEBEĞİM ♥¨ღ..ℒℴνℯ..ღ ✿ (◠‿◠)   

Cevaplar:
Mesaj Tarihi: 14-Aralik-2011 Saat 12:11
http://www.askerinyeri.com//index.php - http://www.askerinyeri.com//index.php  

http://www.askerinyeri.com//index.php - (◠‿◠) ✿ ღ..ℒℴνℯ..ღ¨♥ BEBEĞİM ♥¨ღ..ℒℴνℯ..ღ ✿ (◠‿◠)   

Mesaji gonderen: feelings
Mesaj Tarihi: 14-Aralik-2011 Saat 14:06
ne kadarmış canım bu bot
oğluma alayım uygun ise
%100 deri mi ? 38 numarası var mı ?

-------------
Alperim oğlum benim,Zeynebim kızım benim sizi çok seviyorum
siz benim yaşama gücüm,sevincim,herşeyimsiniz..

Mesaji gonderen: duygu83
Mesaj Tarihi: 14-Aralik-2011 Saat 15:11
bot gzelde tsk izin veriyormukii sormak lazmm onlar kend dağıtıyolar botları tek tip istyolar hatta eşim kolay gyp çıkarsn dye fermuar taktrmştı herkesn aynı olucak modeli dye kabul etmemşlerdii :)

-------------
Mucizem,Meleğim Ecrin Elbi 12/10/2008

Mesaji gonderen: aylin
Mesaj Tarihi: 14-Aralik-2011 Saat 18:42
Orjinal mesaji gonderen duygu83 duygu83 yazdi:

bot gzelde tsk izin veriyormukii sormak lazmm onlar kend dağıtıyolar botları tek tip istyolar hatta eşim kolay gyp çıkarsn dye fermuar taktrmştı herkesn aynı olucak modeli dye kabul etmemşlerdii :)
izin yok canım kendieri dağıtıyor haklısın
eğitim verdiren rütbeliler için iyi olurdu aslında güzel bişeye benziyor

Mesaji gonderen: duygu83
Mesaj Tarihi: 14-Aralik-2011 Saat 20:19
valla bzmki verdiği eğitmle kendide eğitm yapıyoo
askerleri koşturyosa kendide onlarla
3 km  koşuyoorr :)o postallar çok ağır halyle daha yorucu ve sağlıksız oluyo ayakları içinde gerçekten rahat görünüyoo keşke herkes kendi alsaymış botunu :)

-------------
Mucizem,Meleğim Ecrin Elbi 12/10/2008

Mesaji gonderen: aylin
Mesaj Tarihi: 14-Aralik-2011 Saat 20:22
benimki de:))
ne rütbesi eşinin duygu?

Mesaj Tarihi: 15-Aralik-2011 Saat 01:21
gonul 38 numarası yok malesef  40dan 45e kadar var.

duygu bırlıklerde evet oyleymıs bu botları rutbelıler alıyormus ve genelde dogu ıllerınden alan cok oluyor. bende tam bılmıyorum esıme sordum oyle soyledı. çok sattık şikayet gelmedı hiç . sitenin adresini verdim fiyatlar orada belli.

-------------
(◠‿◠) ✿ ღ..ℒℴνℯ..ღ¨♥ BEBEĞİM ♥¨ღ..ℒℴνℯ..ღ ✿ (◠‿◠)   

Mesaji gonderen: manolya80
Mesaj Tarihi: 26-Aralik-2011 Saat 02:36
benim eşimde hiç sevmiyo bu botları sivile geçincede artık hiç almıyor :( bende inadına aşığım bu botlara bana bari alsın diyimde eşim:))

-------------
06/04/2003(13:15) İlk gözağrım MELİH'İM

06/11/2008(22:05) Minikkuşum ARDA'M

Canözlerim benim,tekvarlıklarım

Sayfayi Yazdir | Pencereyi Kapat

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk