Sayfayi Yazdir | Pencereyi Kapat

Yetenek sizsiniz türkiye

Printed From: Gebelik ve Annelik
Kategori: Forum Dışı
Forum Adi: Sinema, Tiyatro ve Diziler
Forum Aciklamasi: Izlediginiz begendiginiz dizileri ve filmleri burdan paylasabilirsiniz
URL: http://www.gebelikveannelik.net/forum/forum_posts.asp?TID=35839
Yazdirilma Tarihi: 30-Agustos-2015 Saat 21:43
Yazilim Versiyonu: Web Wiz Forums 10.17 - http://www.webwizforums.com

Baslik: Yetenek sizsiniz türkiye
Mesaji gonderen: sedef_85
Baslik: Yetenek sizsiniz türkiye
Mesaj Tarihi: 20-Subat-2011 Saat 02:11
Ben izliyorum burda AREF diye biri var isminin anlamıda SİNYAL
Ya bu çocuk ne böyle bi mantığa bağlayabilen varmı olaylarını
trilyonda 1 ihtimalleri biliyorsa saysalı tuttursun dimi ama daha kolay
Hemen sms attım ona olağan üstü bi yetenek siz diyin 6. his ben diyeyim şeytan anlamadım ne olduğunu
Acaba acun Hülya ve Ali ile bi oyunmu oynuyorlar bize yani cevaplar önceden biliniptemi yazılıyor o kağıtlara
Tüylerim hala tiken tiken

-------------
Hayatın tadını çıkar.... Baktın onu beceremiyosun Tadını kaçıranı Hayatından çıkar..! :)

12.11.2008/11.07 En kıymetlim

Cevaplar:
Mesaji gonderen: yaprak
Mesaj Tarihi: 20-Subat-2011 Saat 03:03
bana kalrsa 3 harflilerle bağlantılı gibi gelydi bana ürktüm açıkcasıı

-------------
☺BETÜL İPEK ♥BEYZA☺ KIZLARIMM..

Mesaji gonderen: duygu83
Mesaj Tarihi: 20-Subat-2011 Saat 04:10
yaprak ilknde banada öyle gelmşt herkes gb sonra facede çözmşler açıkladılar hilesnii çaktrmadan cebnden çıkardığ notlarla değiştryomuş
zaten shrbazların marifeti el çabukluğuu buda onu yapıyorr .
ama bu gece yne izledm video falan hazrlamışş yne vardır açıklaması ama
insanları çok güzel şaşrtmayı başarıyorr..

-------------
Mucizem,Meleğim Ecrin Elbi 12/10/2008

Mesaji gonderen: arzu_nur
Mesaj Tarihi: 20-Subat-2011 Saat 13:28
Banada şeytan gibi geldii:)))))

-------------
19.02.2008///Emrem dünya güzeli oğlum..

Mesaji gonderen: papatyam26
Mesaj Tarihi: 20-Subat-2011 Saat 13:36
2 hafta önce burda bir alışveriş merkezinde izledim canlı olarak.şok oldum valla.insan gözlerine bakamıyor.şeytan gibi valla.belkide bir hile vardır bilemiyorum ama bana biyoenerjisi çok yüksek gibi geldi.birde 6. hissi çok kuvvetli

-------------
17.08.09 defne'm...

Mesaji gonderen: Eovyn
Mesaj Tarihi: 20-Subat-2011 Saat 13:46
bize de el çabukluğuyla poşet içindeki kağıtları kendininkiyle  değiştirebilirmiş gibi geldi.
yani Kader kelimesini bilmesi açıklanabilir. Jürinin zihnindeki kelimeleri bilmesi de büyük ihtimalle onlarla anlaşmalıdır. daha çok reyting için işte.. Zaten onun üzerinde hiç durmadılar. bence vardı bi bit yeniği..

-------------
Canımın içi yavrum dünyamıza geldi, ay gibi doğdu... Sonsuz şükür sana Ya Rabbim,
Furkan'ımız sana emanet..
28.11.2011

Mesaji gonderen: ASYA
Mesaj Tarihi: 20-Subat-2011 Saat 13:50
BEn izlemiyorum,kaçırdım sanırım

-------------
Gözümün iki nuru...
İpek & İnci

Mesaji gonderen: Merve
Mesaj Tarihi: 20-Subat-2011 Saat 14:55
duygunun dedigi gibi internettte cok viedo var nasil yapiyor diye cok ki$i cozmu$ el cabuklugu falan aksam esime sorim hangi siteden buldu eklerim videoyu buraya dun biz baktik ve gercekten adam cok matikli aciklama yapti... ben dun izliyemedim 1. yari finali..

-------------
METEHANIM_15/12/2009 21:00
Annen Kurban Olsun Seni Yaradana Canim Oglum...

Mesaj Tarihi: 20-Subat-2011 Saat 14:58
http://www.youtube.com/watch?v=qNYog-Q_2Mw - http://www.youtube.com/watch?v=qNYog-Q_2Mw
http://www.youtube.com/watch?v=cwK3EOz3RNU&feature=related - http://www.youtube.com/watch?v=cwK3EOz3RNU&feature=related

kizlar buldum bakin adam nasil aciklama yapti...

-------------

Mesaj Tarihi: 20-Subat-2011 Saat 15:13
poşet çift katlıymş kıslar dkkat edersenz kıs elin karıştrmak için soktuğunda dğerleri hç kıpırdamıyor :)
jürinin aklını okuması içinde kutu arkadan açıkmış yandaki arkadaşı jürnn dedklern orda bi kağıda yazmışş son anda değiştrmşler :p
ne yaparsa yapsn güzel kandryoo insanları çocuk gerçekten yeteneklii
ama sihirli değil öyle olsa peygamber olurdu :)

-------------

Mesaj Tarihi: 20-Subat-2011 Saat 17:22
Poşette bi numara olabilir evet ama ben inanmıyorum kutunun açık olduğuna vs
Hadi diyelimki o gazete ezberlenmiş seçtiği sayfayı görmüş bilmiş kağıdı böldürdüğü esnadada üstüne koy yan çevir kes diyerek yönlendirmiş ve sonuçta elinde ne kalacağını bilmişti
Peki ben dün Burakla yaptım aynısını en minik parçada 17.5 kelime vardı nasıl ya nasıl eşimde aynısını dedi çünkü denedik sizde deneyin
O kişi tanıdık olabilirmi olamaz bence hadi kutuda numara var diyelim cd
Ben biyerden bağlayamıyorum oturup 2 kişi konuşup birbirinizin açıklarını bulup çürüttüğünüzde cidden korkuyorsunuz
Ve cidden enerjisi çok yüksek titretiyor beni tüylerim diken diken izliyorum
Ama bi numarasıda olması lazım olmasa adam miltimilyarder olurdu
Eşim bu çocuk ya peygamber ya çok iyi yiyor bizi diyo çok konuştuk dün gece
Aldım hemen teli mesaj atıyorum saçmalama yaa napıyorsun dedi
Saçmalama burak izledik görmüştür falan çarpılmayalım gece diyorum o kadar etkilendim
Bi aklım ilizyon el çabukluğudur diyor bi aklımda olanaksız mantık yürütemiyorum zürinin aklındakileri bilmesine
Üçüde bana güven veriyor sanmıyorum hile hurdaya karışsınlar

-------------
Hayatın tadını çıkar.... Baktın onu beceremiyosun Tadını kaçıranı Hayatından çıkar..! :)

Mesaj Tarihi: 20-Subat-2011 Saat 17:23
Açamıyorum merveee

-------------

Mesaj Tarihi: 20-Subat-2011 Saat 17:34
http://www.akilli.tv/video/518923/yetenek-sizsiniz-aref-sirri-cozuldu.aspx - http://www.akilli.tv/video/518923/yetenek-sizsiniz-aref-sirri-cozuldu.aspx

-------------

Mesaj Tarihi: 20-Subat-2011 Saat 17:36

O manyak öyle havada nasıl oturuyordu yaa benmi çok kerizim anlamadım ama

Çok etkilendiimmmmmm

-------------

Mesaj Tarihi: 20-Subat-2011 Saat 17:38
Vee bu çocuklar yazdıkları altı üzstü 4 basamaklı bi sayı ve akıllarında tutması söyleniyor bunlara unutmazlar
Ben olsam merak eder ve sayıları öğrenip toplardım bilmiyorum onlar bunu yaptımı evet o sayıları yazdık diyorlar ama

-------------

Mesaji gonderen: esmersileli
Mesaj Tarihi: 20-Subat-2011 Saat 20:38
gözler cın gıbı bakıyo ya :)
cokda sakın sahnede falan.
baska yerlerdede gosterım yapmıs kultr merkezlerınde falan.
sahnede tasıyo kendını.
1. olmasına sasırmadım..

Mesaj Tarihi: 20-Subat-2011 Saat 20:49
Aref Ghafouri
DÜŞÜNCE, BAZEN ÇOK MANTIKLI BİR SİLAH,
BAZEN MANTIK DIŞI BİR YARATICILIK SUNAR SİZLERE.
SİZ İYİ DÜŞÜNESİNİZ DİYE HERŞEY MANTIKLI OLSA?
DOĞAL OLMAYAN HERŞEY DOĞAL GÖRÜNÜRDÜ
(Aref Ghafouri)      

demiş :):)

Mesaj Tarihi: 20-Subat-2011 Saat 20:53
arefın kutusuda bu :)

http://www.wellingtonent.com/products/predict.html

Mesaj Tarihi: 20-Subat-2011 Saat 23:09
Evet Burakta söyledi söylenenleri yazıyormuş kutu ama o espiri vs. çok ilginç gerçekten parayada kıymış 4 bin dolarmı ne dedi eşim o kutu için gazetedede varmış bugün
Neyse içim rahatladı boşuna azıcık da olsa zaten tövbe haşa peygamber değil ya bu adam

-------------

Mesaji gonderen: feelings
Mesaj Tarihi: 22-Subat-2011 Saat 02:39
aref şeytan gibi , çok korkunç bir tip...

-------------
Alperim oğlum benim,Zeynebim kızım benim sizi çok seviyorum
siz benim yaşama gücüm,sevincim,herşeyimsiniz..

Mesaji gonderen: pinar35
Mesaj Tarihi: 22-Subat-2011 Saat 11:55
o kutu söylenenleri yazıyormuş anladığım kadarı ile... amaa onlar uçak 10 dk rötatlı demedii onu nasıl yazdı makina peki

Mesaji gonderen: gülünhüznüyüm
Mesaj Tarihi: 26-Subat-2011 Saat 13:04
hangı ıkı kısı fınale cıktı kı

-------------

Aslında hayatın hiçbir evresinde kötü insan yoktur. Her insan huzur verir; kimi geldiğinde, kimi gittiğinde..

Mesaji gonderen: papat
Mesaj Tarihi: 26-Subat-2011 Saat 13:46
yani o espri de var tabi ayrıca rula paketli halde çıktı kutudan yırtarak açtılar üstüne üstlük bir de kırmızı kurdele ile bağlıydı makinanın fiyonk yapmayı bildiğini sanmıyorum Wink
 bi iş var tabi ki ama şeytanın aklına gelcek cinsten herhalde zaten tipi de ürkütüyo beni yaw.. Confused

-------------
12.03.2012 / 16:40 RUHUMUZ EKSİK PARÇASINI BULDU.. HOŞGELDİN AY PARÇAM, KIZIM, DURU'M..

Mesaj Tarihi: 26-Subat-2011 Saat 16:14
Aaa fiyonktamı vardı kağıtta
Yaa korkum geçmişti gerdin bak yine beni

-------------

Mesaj Tarihi: 26-Subat-2011 Saat 16:15
Orjinal mesaji gonderen feelings feelings yazdi:

aref şeytan gibi , çok korkunç bir tip...

Kız deme öyle çarpılacaksın
Ben çok korkuyorum valla korkumdan allahın hakkı 3 tür diye 3 tane sms attım

-------------

Mesaj Tarihi: 26-Subat-2011 Saat 16:16
Orjinal mesaji gonderen gülünhüznüyüm gülünhüznüyüm yazdi:

hangı ıkı kısı fınale cıktı kı

yaa ben anlamadım c.tesi 6 kişi seçip pazar günüde o 6 kişiden 2 kişimi seçiyorlar
sms lerle halk belirleyecekmiş sanırım final günü aha bunlar kaldı finale diye çıkartacaklar
ama Aref kesin olur

-------------

Mesaj Tarihi: 26-Subat-2011 Saat 16:25
http://www.medya73.com/aref-ghafouri-yetenek-sizsiniz-turkiye-yari-final-video-izle-video-izle-1281.html - http://www.medya73.com/aref-ghafouri-yetenek-sizsiniz-turkiye-yari-final-video-izle-video-izle-1281.html

09.05. dakikada kutudan fiyonk ve pakette kağıdın çıkma numarası var
07.00 dada poşet numarasında kızın elini poşete sokma numarası var göremiyorum poşetin içindeki öndeki kağıtlar oynuyormu oynamıyormu
Yaa birde 2 bölmeli olsada kızın hangi kağıdı seçeceğini bilmesi ayrı bi şeytanlık yok yani buda bi sihir zaten o kağıdı oraya ayırması
Nerden biliyor nerden bölünecek
gazete hep aynı çizgiden bölünmüyor çünkü
anneeee tırrrrsıııyooorrruuummmm

-------------

Mesaji gonderen: tugce2008
Mesaj Tarihi: 26-Subat-2011 Saat 19:08
ben biyerde bi yorum okudum.bu bi numara yapmıs sanırım ne zaman bilmiyorum.gözlerinizi kapatıp sevdiginiz biirini düşünün demiş bi süre sonra acın gözlerinizi demiş.ve o an izleyen biri yazıyor nu yorumu.actıklarında gözlerini o düşündükleri kişi duruyormus tvde arefin yerine..cok sasırdım ben

-------------
11 10 2008   15.10
21 10 2011   12.45      

Mesaj Tarihi: 26-Subat-2011 Saat 19:27
Yok artık hatta yuh artık

-------------

Mesaj Tarihi: 26-Subat-2011 Saat 19:28
Yaa o dansöz baldırı cıbıl karıya sinir oluyorum çok güzel

-------------

Mesaj Tarihi: 26-Subat-2011 Saat 19:39
benım face profılımde var arefın sırrı ordan ızleyebılırsınız..
:)

Mesaj Tarihi: 20-Mart-2011 Saat 00:15
final var bakalim kim kazanacak...
benim favorim taklitci sefa birde kum sanati...

-------------

Mesaji gonderen: Özlem66
Mesaj Tarihi: 20-Mart-2011 Saat 04:12
Sefa kazandı ben Aref kazanır sanıyordum
Ben Arefe bakamıyom gözleri çok ürkütücü geliyor neydi yaptığı o gösteri öyle nabzını durdurdu adam gerisizaten izlerken tüylerim ürperdi başka bişi var bu adamda :S

-------------
Furkan'ım 11.05.2002 Seninle güzelleşti Dünyam..
Fatih Burak 10.08.2010 Süt kokulu paşam

Mesaji gonderen: cemrenaz
Mesaj Tarihi: 20-Mart-2011 Saat 04:22
ya aslında gösterisi iyiydi ama şu top atma olayı çok kötü oldu 40 tane top attı 3 tanesinde mavi kağıt olan gelsin dedi ne malum onların arefiin arkadaşı olmadığı daha önce vermişse o topları gayette güzel olur diye düşünüyorum birde bi kız odun gibiydi arkadaşıysa bile hiç şaşırmış gibi değildi yani

-------------
CANIM KIZIM
34+ hosgeldin oglusum

Mesaj Tarihi: 20-Mart-2011 Saat 12:00
oley sefa kazandi coook sevindim :)))))

-------------

Mesaji gonderen: arzu_nur
Mesaj Tarihi: 20-Mart-2011 Saat 12:51
bende çoookk sevİndim ALKIŞLADIM VALLA SEFAYI:))O AREFİ HİÇ SEVMEDİM BEN..

-------------
19.02.2008///Emrem dünya güzeli oğlum..

Mesaji gonderen: Eovyn
Mesaj Tarihi: 20-Mart-2011 Saat 15:17
he heee ben de sefaya oy attım, çok sevindim. Allah bahtını açık etsin, nasıl da mahçup çocuk öyle..
ama zengin biriymiş kızlar, para parayı çeker diyo burda bizim bi abimiz var, Of'lu onların komşusuymuş köyden, o söyledi. Marmarada okuyomuş İşletme mi İktisat mı ne..ailesi izin vermiyomuş konservatuara falan. artık rahat rahat gider herhalde istediği yere, ikna etmiştir ailesini...

-------------
Canımın içi yavrum dünyamıza geldi, ay gibi doğdu... Sonsuz şükür sana Ya Rabbim,
Furkan'ımız sana emanet..
28.11.2011

Mesaji gonderen: Ecce
Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 01:05
kızlar çocuk hile ve büyüyü harmanlıyorPatlak
eski bölümleri izlemedim ama son izlediğimden görüğüm bu.
havada asılı durmak, havada oturmak, havada yatmak, su üstünde yürümek vs gibi şeyler büyüyle yapılır.

dün nabzını eğer gerçekten sıfırladıysa, ağzından çıkan duman nefsiydi (ruhu değil), nefs siyah bir dumandır ve ağızdan çıkar, ruh tam tepemizden çıkar ve onu göremeyiz bu gözlerle, ruh Allahtandır.

bebeği getirtince emin oldum, maji deniyor o büyülere. woodoo da bir tür majidir. o bebeğe bağlamıştı kendini, dürttürdü iğneyle. bir çeşit woodoo kullandı uyanmak için.

Beni üzen konu, eğer çocuk gerçekten büyüyle yaptıysa bu işi imansız olması lazım:s Yani nefsini vücuttan çıkarabilmesi için, çeşitli duaları var bunların ama Allah'a değil şeytana.
Ülkemizde bu işi çokça yapan sapkın var. Böyle insanların olduğu forumlara girerseniz hiçbiri o forumlarda foto, hatta sadece göz bile koyulmasını istemez, çünkü sadece insanın gözünün fotosuna bakarak bile hayatını altüst edebilirler, nefsleriyle her yaptığını görüp duyabilirler, hani derler ya YERİN KULAĞI VARDIR, işte bu bu yüzden söylenmiştir.

İlginç olan nefs banyo, kabe gibi özel alanlara giremez, herhalde melekler koruyor. Uzun  mesele bu.
İnternete fotoğraf koymaktan en çok bu yüzden çekinirim, sırf fotonla sana olmadık büyüler yapıp, hayatına girip, en mahremine girip mahvedebilirler insanı.

Chris Angel var, o da bunun üstadı gibi birşey, pekçok inananı var, deccal olduğu bile söyleniyor, bilemiyorum ama ilüzyon yapmadığı kesin.

şu örneği vereyim;
Seyyid Fehim hazretleri bir defâsında talebeleriyle Van Gölü kıyısında giderken, göldeki Ahtamar Adasında bulunan Ermeni kilisesinden bir papaz çıkarak su üstünde yürümeye başlar. Talebeler bunu görünce, bâzılarının hatırına; "Allah'ın düşmanı dediğimiz papaz, su üzerinde yürüyor da, evliyânın büyüğü, Allahü teâlânın sevdiği, seçtiği kulu bildiğimiz, Seyyid hazretleri acabâ neden yürümez ve kıyıdan dolaşır" diye gelir. Seyyid Fehim, bu düşünceyi anlayıp, mübârek ayaklarındaki nalınları ellerine alıp, birbirine çarpar. Nalınları çarptıkça papaz suya batar. Boğazına kadar gelince, bir daha çarpar. Papaz, batar ve boğulur. Sonra, böyle düşünen talebesine dönerek; "O, sihir yaparak, su üstünde gidiyor, böylece sizin îmânınızı bozmak istiyordu. Nalınları çarpınca sihri bozulup battı. Müslümanlar sihir yapmaz. Allahü teâlâdan kerâmet istemekten de hayâ ederler." buyurdu. Kerâmeti ile papazın sihrini bozdu. (Kaynak : Evliyalar Ansiklopedisi)

Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 01:12
ya ece korktum ben vallahiConfused

-------------
17.08.09 defne'm...

Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 01:16
hep bu konuyu konuşmak istemiştim ama kısmet olmamıştı, ben çok paranoyağım bu konuda. manyağın biri girer forum aşık olur birine, ya da pislik yapmak için meraktan falan. al başına belayı. ya da birisi sana kızar gider böyle bir işe başvurur, arkadaşı falan varsa böyle. ya inanmazsınız ama insanlar kafayı yiyorlar böyle şeylerle, şeytana dua ediyorlar yaa:S
genç kızlar hele cadı olmak için can atıyorlar. sırf deneme amaçlı bile yaparlar.
böyle deneyip ters tepenleri de gördüm, beceremeyip devamlı 3 harflilerden dayak yiyenler, evi basılanlar vs. foto işi çok sakat ben söyleyeyim de. isteyen don biçsin kendine bundan:D

Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 01:24
ay kız deme benim kuzumun fotoları var.sildirsem mi acaba?çok tırstım.bunlar satanist dedikleri kişiler mi?

Orjinal mesaji gonderen Ecce Ecce yazdi:

hep bu konuyu konuşmak istemiştim ama kısmet olmamıştı, ben çok paranoyağım bu konuda. manyağın biri girer forum aşık olur birine, ya da pislik yapmak için meraktan falan. al başına belayı. ya da birisi sana kızar gider böyle bir işe başvurur, arkadaşı falan varsa böyle. ya inanmazsınız ama insanlar kafayı yiyorlar böyle şeylerle, şeytana dua ediyorlar yaa:S
genç kızlar hele cadı olmak için can atıyorlar. sırf deneme amaçlı bile yaparlar.
böyle deneyip ters tepenleri de gördüm, beceremeyip devamlı 3 harflilerden dayak yiyenler, evi basılanlar vs. foto işi çok sakat ben söyleyeyim de. isteyen don biçsin kendine bundan:D

-------------
17.08.09 defne'm...

Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 01:33
bir çeşit satanizm diyebiliriz. yani çoğu erkek arkadaşını ya da kız arkadaşını celbetmek için giriyor bu yola ama sonunda karanlığın esiri oluyor. çoğu eğitim düzeyi çok yüksek insanlar ama çok akıllı sanıyorlar kendilerini. çok tehlikeli tipler maalesef. herşeyde mantık arayan, kendi mantığını en iyi mantık sanan tipler. en kötü tarafı da dini açıdan yetersiz insanları çok bilmişlikleriyle yoldan çabucak çıkarmaları. Kuran ayetlerini düz mantık açıklayıp, onda bile insanı şüpheye düşürüp, imanlarını almaları.

Önce kendiler bile anlamıyorlar neye hizmet ettiklerini, sonra yaptıkları amelleri onlara güzel geliyor aynen Allah'ın kuranda byurduğu gibi.

Hz.Ali'nin bir lafı vardı, insanın kendi aklını beğenmesi olmasa herkes cennete giderdi diye, bu söz aynen bunlara uymaktadır. Hiç bir zaman demezler burada bir hikmet var, bana mantıksız gelse de benim anlayamayağım birşey vardır belki... etrafındakileri de saptırırlar.

Etrafınızda böyle tipler varsa dikkatli olun. Özellikle de Kuran ayetleri konusunda tartışmalara giren, sizi şüpheye düşürmeye çalışan tipler.

Ben olsam sildirirdim papatyam. Dikkat ederseniz koymuyorum foto falan, eceyi de koymadım. çok çirkin olduğumuzdan değil:D

Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 01:42
oy çirkin olurmu o kuzu.rabbimin meleği ece artık
dediklerin doğru öyle insan çok var.kuran ayetlerini düz mantıkla yorumlayıp çürütmeye çalışanlar.ama oyuna gelmemek lazım

bir çeşit satanizm diyebiliriz. yani çoğu erkek arkadaşını ya da kız arkadaşını celbetmek için giriyor bu yola ama sonunda karanlığın esiri oluyor. çoğu eğitim düzeyi çok yüksek insanlar ama çok akıllı sanıyorlar kendilerini. çok tehlikeli tipler maalesef. herşeyde mantık arayan, kendi mantığını en iyi mantık sanan tipler. en kötü tarafı da dini açıdan yetersiz insanları çok bilmişlikleriyle yoldan çabucak çıkarmaları. Kuran ayetlerini düz mantık açıklayıp, onda bile insanı şüpheye düşürüp, imanlarını almaları.

Önce kendiler bile anlamıyorlar neye hizmet ettiklerini, sonra yaptıkları amelleri onlara güzel geliyor aynen Allah'ın kuranda byurduğu gibi.

Hz.Ali'nin bir lafı vardı, insanın kendi aklını beğenmesi olmasa herkes cennete giderdi diye, bu söz aynen bunlara uymaktadır. Hiç bir zaman demezler burada bir hikmet var, bana mantıksız gelse de benim anlayamayağım birşey vardır belki... etrafındakileri de saptırırlar.

Etrafınızda böyle tipler varsa dikkatli olun. Özellikle de Kuran ayetleri konusunda tartışmalara giren, sizi şüpheye düşürmeye çalışan tipler.

Ben olsam sildirirdim papatyam. Dikkat ederseniz koymuyorum foto falan, eceyi de koymadım. çok çirkin olduğumuzdan değil:D

-------------
17.08.09 defne'm...

Mesaji gonderen: nerdesinbebegim
Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 02:33
arefin herseyi duzmece bence cok gicik bir tip hic sevmedim..dunku gösteride sözde rastgele cikardigi kisilerde ayarlanmis kisilerdi bu cok acik belli oluyordu seyirciler gösteride cok sasirirken masadaki 3 kisi gayet sakindi..sirf sunumu guzel oldugu icin cezbetti insanlari arkasinda bir sir araniyor sir degil teknoloji oldugunu dusunuyorum..mesela kahvede kadinin yuzugunun kaybolmasi gallium diye bir metal var cok dusuk isida eriyip kayboluyor youtube de var..

http://www.youtube.com/watch?v=QaJ_Yxj9bG8&playnext=1&list=PL8C25854D8F214BCB izleyebilen arkadaslar burdada kasigin nasil kayboldugunu görebilecekler tipki yuzuk gibi..

-------------

Mesaji gonderen: kelebbek
Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 02:40
kizlar gosteride buyu muyu yok. ayni duzenek ve usulle herkes yapar. arefin ustaligi gizemli havaya burunebilmesi.

http://www.dipnot.tv/5295/Hem-kizacaksiniz-hem-de-okuyacaksiniz-iste-Arefin-final-sirri.aspx - http://www.dipnot.tv/5295/Hem-kizacaksiniz-hem-de-okuyacaksiniz-iste-Arefin-final-sirri.aspx

-------------
19.10.2008

Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 15:26
evt ya adam peygamber değil sadece el çabukluğu pratik zekasyla şovu birleştiryo
her yaptığınn sıırrın çözdülerr önemli olan o anda şaşrtailmesi bunuda çok güzel başarıyorr ;)
görnmeyenlerle ilşkisi yok yanii
nabzı durması falan hkaye 1nolu kadın seyrcilern arasndan gelmş gb gözksede kend adamıymış olay onun etrafnda gelişiyo çnküü nabzı o tutyo ilk o oturuyo masaya ve onun kolye ucu çıkıyo ağzından
:))

-------------

Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 15:48

Ecee aynenn sana katılıyorum beyin gücü ile insanlar savaşlar bile çıkartıyor bu çocuğun onuda çok iyi kullandığını düşünüyorum

nostradamus diye bi adam var bilmem bilen varmı adamın dedikleri hala yaşanıyor geleceği bilmek çokta zor değil
Hiçmi fal baktırmadınız adam gibi birine ben baktırdım sigara külüne hoş zamanında 50 tl verdim aldığım nefesi bile sayacaktı kadın bana bizim nünüş vardı harfi virgülüne ertesi gün yaşayacaklarımızı söylerdi bize replikleri verirdi yaa ama baktıktan sonra söylediklerini hatırlamaz ne oluyor yarın diye bize sorardı arkadaşımın teyzesiydi
Bu video oşek,ilde çekildi bence ama ruhunun bedeninden çıkması olabilirmi bilmiyorum ama olmadıysa nasıl onu çözemiyorum
O internette dolanan savsatalara aslada inanmam yok poşet 2 katlı yok gazeteyi hesapladı kesilmesini cart curt o çok farklı bi kişilik
Ben ine cine inanırım edinmesi ve onlara yaptırmasıda çok zor değil hiçmi yok cinler sonuçta dokunabiliyor kendim bizzat yaşadım dokunduklarını biliyorum olmazmı olur
Bence hiç kolay hazmedilemeyecek şeyler yapmıyor zaten insanlarda bunu düşündüğü için bu hile hurda senaryoları yazıyorlar

-------------

Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 15:52
Ve bu 2 topa bez koyduğunu gördüğümüzü elbet bilecek sonuçta saklamadı bunu anlamaması için angut lması lazım bu gösteriye kafası basan ona haydi haydi basar
Ve yinede 2 tanesine koydu biri bence önceden hazırdı ve nasıl açılacağını falan göstermek amaçlı ve bu düşünceye yani hile hurdqa düşüncelere kapılmamız için yaptı
Yada benim gibi kerizler bunu düşünsün diye :)) onlardan oy alsam yeter diye düşündü oda bi seçenek
İnsanların anlamamasını istediği esas numarasını saklamak amacı bana göre fire verme amacı

-------------

Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 16:37

bende seni merak ediyorum fotonu koyarmısın desem ayıp olurmu diyecektim ya;))dün düsünmüstüm

-------------
11 10 2008   15.10
21 10 2011   12.45      

Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 16:39
ben tamamı büyü demedim ki...
büyü ve hileyi güzel karıştırıyor dedim.
o zaman gösterideki her ayrıntıya bakalım;
1- kadın kendi elemanı olsun
2- yüzük de eriyen türden metal olsun
3- sandalyeler hazır hileli olsun

sadece bunlar mı var?

4- bardakları kim kırdı??
5- hadi masalar da hileli olsun
6- ağzından dumanı nasıl çıkardı??
7- madem hiç büyü yok woodoo bebeği niye getirtti?
hadi woodoo bebeği enstantane diyelim.
8- sandalye masanın altına sürüklendi, bu da mı mekanizma, nasıl mekanizması peki?? uzaktan kumandalı oyuncak gibi mi bunlar da?

sedefcim ruh bedenden istemeyle çıkmaz ancak nefs çıkabilir, yazmıştım ruh tepeden çıkar, nefs ağızdan.

ruhu kontrol edebilen bir insan varsa onlar da evilyadır, şöyle söyleyeyim, nefs çıktığında görünmez insan tarafından, kalp gözü açıksa o başka. Abdulkadir geylani hazretlerinin bir kıssası var kendi nefsiyle ilgili.

bazı insanlar bazı insanları olmadıkları yerde gördüklerini iddia ederler, kişi bile bilmez orada olduğunu, işte bu ruhtur. Allah gezdirir bazı kullarını kabede vs. Kendi veli olsuğunu bilmez bazen, bazısı bilir nerde naaptığını. Bazı evliya vardır aynı anda birkaç yerde olur, işte bu ruhtur.
Ruhun özelliği ceset haline bürünebilmesi, görünür olabilmesi Allah izin verirse...

nefste bu yok.

kızlar ben olaya çok boyutlu bakıyorum, böyle insanları çok gördüm, neler yapabileceklerini biliyorum, tamamen büyü demem imkansız bu yüzden, her zaman bu ihtimali göz önüne alırım.
Chris angel örneğinde olduğu gibi.
ülkemizde bu işlerle uğraşan haddinden fazla insan var. çoğu da böyle gençler.

sizleri uyarmak için ben anlattım burada bunları, böyle şeyler de var hayatta, herşey düz mantık değil.
isterse hepsi hile olsun yaptıklarının, bunların var olduğu ve kendimizi korumamız gerektiği gerçeğini değiştirmez.

diyorum ya sırf gözünüzün fotoğrafından hayatınızı mahvedebilirler, insanlara vermeyin fotoğraf falan.
hiçbir büyü Allah istemezse etki etmez insana fakat Allah bazen izin veriyor bizi denemek için, sınav olmamız için, tedbirimizi almalıyız diye düşünüyorum.
şeytan ayağımızı kaydırmak için uğraşıyor devamlı, her yönden saldırı altındayız farketmesek de...
nefsimiz en büyük işbirlikçisi zaten.

facete insanlar hayretler içinde suda yürüyen insan videolarını paylaşıyor, imreniyor, takdir ediyorlar. çoğu da hilesini bulmaya çalışıyor, kimisi bir mantık uyduruyor.
sandalyeye mekanizma takmaktan daha basit 3 harflilerle işbirliği yapmak:) masrafsız en azından:D

Mesaji gonderen: gülünhüznüyüm
Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 16:40
sefanın kazanmasına cok sevınıdmm aref yaptıkları sasırmadım star boyle program vardı fenomen dıye orda cok daha ılıgınc erı vardı

-------------

Aslında hayatın hiçbir evresinde kötü insan yoktur. Her insan huzur verir; kimi geldiğinde, kimi gittiğinde..

Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 17:03
ecce yazdigim linkte var sandalye numarisi da. hepsi mekanizma. arefin gosterisinde buyu falan hic yok. zorla adama gizem katmayin. ayni gosteriyi siz de yapabilirsiniz. cinlerle baglantiya gecmeden :)) 

http://www.kapmagic.com/index.php?productID=277 - http://www.kapmagic.com/index.php?productID=277

-------------
19.10.2008

Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 17:09
yaw adama ne gizem katcam, benim için gizemli değil ki cindi büyüydü:D
gayet normal yaşamın bir parçası onlar da...
bardaklar da mı mekanizmaymış? o linkteki sandalyeyi gördüm zaten, diğer soruların cevapları yok verdiğin linkte...
duman ve bardak...

Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 17:12
Ece haklısın cnm sonuna kadar hemde
o wodoo bebeği görünce ahaaa büyü dedim bende ztn

Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 17:19

yaw adama ne gizem katcam, benim için gizemli değil ki cindi büyüydü:D
gayet normal yaşamın bir parçası onlar da...
bardaklar da mı mekanizmaymış? o linkteki sandalyeyi gördüm zaten, diğer soruların cevapları yok verdiğin linkte...
duman ve bardak...
  • Evet 1. ve 2. numarası gayet basitti, internette filanda baya bi tartışıldı, 3-5 yıldır bende ilizyona merak sardığım için hemen hemen her türlü numarayı sizlere anlatabilirim nasıl olduğunu, neyse 20 Mart final günü Aref’in yaptığı show’u açıklayayım sizlere.
  • 1 numaralı karı Aref’in kankası.
    Yüzüğün aynısı önceden Aref’e zaten verilmişti.
    Nabız durdurma için koltuk altına masatenisi topu koyulduğunda ve bastırıldığında o kolda nabız durur zaten.
  • Neyse başlangıçta toplara kağıt yerleştirirken 3 gösterdi fakat 2 adet topa kağıt koydu , dikkatli izleyin az sonra videosu yayınlanır.
  • Top zaten karıda vardı önceden o 1 numaralıda. O kadar genç arasında o yaşlı karı mı zıplayıp topu tutacaktı zaten? Öylece geldi işte kadın elinde top olarak.
  • Masa içinde manyetik kuvvet var Yani uzaktan kumandalı sandalyeler arkadaşı bi tuşa basıyor ve sırayla kapanıyor. Aynısını 2001 yılında Chriss Angel kullandı.
  • Aynı manyetik kuvvet ile masanın üstünü titretti. Bardaklar ise eski bir yöntem olan tiz ses yöntemi ile kırıldı fakat o sesi insan sesi duyamıyor.
  • Ağzındaki duman da yine 2002 yılında David Copperfield içi dumanlı bir kapsülü ağzında patlatarak yapmıştı. Yüzük ve kapsül gösteriden önce hep ağzındaydı.

-------------
19.10.2008

Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 17:20
demisler iste. ay ille de buyu yaptigina inanicam derseniz inanin naapayim :))

-------------
19.10.2008

Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 17:21
kim yazdı bunu yaa karı demiş bide g.zekalı
önce bayan yazmasını öğrensin

Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 17:22
ama yazdıkları mantıklı

Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 17:25

Ecce cim sana katılıyorum şekerim aynı fikirdeyim ilizyondan çok daha fazlası var arefte benim senin onun bunun gizem katmasına gerek yok zaten ilizyon bir gizemdir tabiki benim yorumum bu

Chris angel ı örenek alıyormuş Aref zaten kendine alışveriş mer. karbetme hayalini duyunca Hülya david ı mı örnek alıyorsun dedi Ali de yok onun idolu Chris Angel dedi Arefte onayladı
Cinlerle iş biliği ile yapabilirmi sandalyeyi itmesini söylemesi vs. olabilirmi cinler emirlere ittaat ediyorlar bildiğim kadarı ile doğru biliyorum bilmiyorum tabiki

-------------

Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 17:26
dedim ya hepsi hile de olsa işin büyü boyutu da var, chris angel havaya kalkma numarasını güya gösterdi herkese, 2 bina arasında havada nasıl yuürüdüğüünü göstermedi, suda havuzda nasıl yürüdüğünü göstermedi vs, ya bir başka insanı havada nasıl tuttuğunu... hepsi öyle dğeil bence. hadi aref yapsın hileli hileli. ben herşeye bir hilesi vardır gözüyle bakmıyorum, hayretler içinde izlemiyorum, bunu anlatmak istiyorum.

hitnfakirlerini su boğmaz ateş yakmaz vs, bu da ne büyü ne hile, istirdaç. çok yönlü düşünmek lazım bence.

Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 17:26
aslinda bu numaralari aciga cikaranlara kiziyordum. maalesef ben de paylastim burada. neticede bu show'u hazirlamak icin zaman, emek, para harciyor cocuk. her sirri ifsa etmenin anlami yok. bu da onun ekmek kapisi. ama durduk yere yok buyu katti isin icine yok cinlerle isbirligi yapti denince dayanamiyorum.
ama anladim ki biri cantasina woodo bebegi alip gezse, carsida pazarda gosterse eve donebilmesi surpriz olur :))

-------------
19.10.2008

Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 17:29
bu arada ben buyu yoktur, cin yoktur demiyorum. aref'in gosterisine ozel konusuyorum.

-------------
19.10.2008

Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 17:30
okusun o okulunu, basit basit sınavlarla giriyorlar zaten bizim en iyi okullara, ne işi var tvde:)

büyü katsa nolcak kelebek? kata da bilir. cinlerle işbirliği yapan yok mu, çook...
niye bu yönden ele almayalım ki. ayrıca çocuk garip bir tip, ondan herşey beklenir.

astral seyahat falan bilirsen bunun çok normal olduğunu görürsün.

Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 17:34

buyur ecce. 2008'de actigim baslik. neden acmistim tahmin et. bilirsen demissin ama ben yasadim. neyse bu konu yordu beni. hadi selametle...

-------------
19.10.2008

Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 17:34
:)) linki unutmusum...

http://www.gebelikveannelik.com/forum/forum_posts.asp?TID=20300 - http://www.gebelikveannelik.com/forum/forum_posts.asp?TID=20300

-------------
19.10.2008

Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 17:37
bak mesela;
Astral Seyahat Nasıl Yapılır?
Öncelikle bedeniniz çok rahat olmalı ve hiç kimse tarafından rahatız edilmeyeceğiniz bir odada tek başınıza olmalısınız.
Astral seyahati gerçekleştirememenizin önündeki en önemli engel endişe ve korkularınızdır. Kendinize ve yapabileceğinize inanın. Her zaman ilk seferde başarılı olunamaz.Ancak bedeninizden ayrılırken eğer korkar ve vazgeçerseniz yeniden bu noktaya ulaşmanız çok zaman alabilir. Bu yüzden korku duygusunu içinizden atın. Astral seyahat zarar verici değildir.
Astral seyahat yapmak için en önemli noktalardan biri imgeleme konusundaki başarıdır. Yatağınızda sırt üstü yatarken kendinizi tavanda hayal edin aşağıdaki bedeninize baktığınızı düşünün. Bunu ne kadar canlı olarak yaparsanız beyninizin bunu kabul etmesi ve bedeninizden dışarı çıkmanız o kadar kolaylaşacaktır.
Astral seyahat yapmak için beyninşz mutlaka alfa pozisyonunda olmalıdır. Yani meditatif bir durumda olmalısınız. Hiç bir şey düşünmeden gevşemeli ve aklınıza düşünceler gelirse onlara takılmadan geçip gitmelerine izin vermelisiniz. Burada en önemli noktalardan biri de tam gevşemiş bir durumda olmanızdır. Vücudunuzda hiç bir gerilim olmamalı. Eğer herhangi bir yeriniz ağrıyorsa yada bir sıkıntınız varsa astral seyahat girişiminde bulunmayın.
Astral bedene çıkış yolu göbek chakrasıdır. Eterik bedeniniz göbek chakrasından dışarı çıkar ve bir kordonla bedeninize bağlıdır. Dolayısıyla bu chakranın düzgün çalışması astral seyahat için size kolaylık sağlayacaktır.
Astral seyahate çıkma deneyimi yaşayacağınız gün bir kaç havuç yemeniz, et yemekten kaçınmanız, meditasyon yapmanız, kendinize Reiki uygulamanız sonuca ulaşmanıza yardım edecektir. Ayrıca astral seyahat deneyimi esnasında sarı renk giysiler de bu konuda yardımcı olacaktır.
Astral seyahate çıkyığınızda asla korkmayın bu bedeninize geri dönmenize yol açar. Eğer böyle bir şey olursa yapabileceğiniz en iyi şey uykuya dalmak olacaktır.
Astral seyahate çıkarken kalpte aşırı çarpıntı,kulaklarda uğuldama, göbek bölgesinde rahatsız edici bir duygu gibi hisler yaşayabilrisiniz. Bunlar son derece normaldir ve çıkmak üzere olduğunuzun işaretleridir. Bir çok kişi bu noktada korkar ve geri döner, ancak bir daha bu noktaya gelmek kolay değildir. Bu belirtilerle karşılaşınca korkmayın. Sağlığınıza zarar verecek bir sorun olmayacaktır. (Kalp yada tansiyon hastası iseniz dikkatli olmalısınız.)
Astralde iken ne zaman isterseniz bedeninize dönebilirsiniz. Bunun için sadece düşünmeniz yeter. Size yön veren düşünceleriniz olacaktır.
Astralde iken odada eşyaların yerini farklı görebilirsiniz, bu son derece normaldir.
İlk deneyimlerinizde odanızda çıkmayın, sadece havada dolaşın ve kendinizi, odayı seyredin. Astral bedeninizi yönlendiren düşüncelerinizdir. Bu konuda hakimiyet kazandıkça evinizin dışına çıkabilir ve zamanla daha uzak yerlere gidebilirsiniz.
Her ne kadar astral ile uzaya ve diğer galaksilere gitmek mümkün olsa da güneş sisteminden çıktıktan sonra geri dönüş konusunda sorunlar olabilir ve kaybolabilirsiniz. Bu konuda kesin hakimiyet kazanmadan böyle bir girişimde bulunmayın.
Astralde iken bazı varlıklarla karşılaşmalardan söz edilir. Bu tamamen sizin elinizdedir. Eğer böyle bir amacınız varsa elbette olabilir ama böyle bir isteğiniz yoksa bundan korkmanıza gerek yok, böyle bir şey olmayacaktır.
Bedeninize dönerken ani bir sıçrama hissedebilirsiniz. Bu durumda yataktan kalkmayın ve uyumaya devam edin.
Astral seyahat bazen ilk seferde mümkün olsa da genelde bunun için çalışılması gerekir. Bu konuda sabırlı olun ve düzenli olarak çalışmalar yapın.

şimdi şurda yazanlar doğru ve bunu çokça yapan insan var.
benim şahsen hiç istemeden başıma geliyor, arasıra ve çok korkuyorum. tasavvuf da araştırdığım için onların çakra dedikleri şeyleri vs eterik beden vs karşılığın ne olduğunu biliyorum.
uzun zamandır uykuya dalmak kabusum oldu diyebilirim, o sırada oluyor çünkü ne oluyorsa. yani demek istediğim aref orda nefsini çıkarsa bu bana normal gelirdi, geldi de. ha nefs çıkmamış hileymiş, olabilir, bu da normal o da... şaşılcak birşey yok.

Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 17:41
bunları uygularsak yasıyormuyuz yani astral seyahat?ecce sen yasıyosun ve korkuyomusun?

-------------
11 10 2008   15.10
21 10 2011   12.45      

Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 17:43
ben çok sık yaşıyorum kelebekk, sinir bozucu bir durum.
ben de yoruldum gerçekten:()

Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 17:44
valla bana sakat geliyor böyle şeyler, ben uygulamıyorum, düşünmem de uygulamayı ama istemeden çok sık başıma geliyor. acayip bir durum, korkmuyorum ama kendime gelirken canım çok yanıyor. genelde kendimi bedenime dönmeye zorluyorum herhalde ondan oluyor.

Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 17:47
KENDİ İSTEĞİNLE YAPILIYORSA NEDEN YAPIYRSUN ECE

Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 17:48

valla bana sakat geliyor böyle şeyler, ben uygulamıyorum, düşünmem de uygulamayı ama istemeden çok sık başıma geliyor. acayip bir durum, korkmuyorum ama kendime gelirken canım çok yanıyor. genelde kendimi bedenime dönmeye zorluyorum herhalde ondan oluyor.
HIMM İSTEM DIŞI DA OLUYOR YANİ HAA O NASIL OLUYO PEKİ

Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 17:55
ya ben yapmıyorum:D
uykuya dalarken garip şeyler oluyor, çok zor dalıyorum, o dalma aşamasında birkaç kez astral seyahat dedikleri şey oluyor, gözümü açıyorum hemen, çok yorgunsam olmuyor ama genelde oluyor. hiç bilmediğim yerlerde bilinçli olarak buluveriyorum kendimi, istanbul amerika vs. bilmediğim caddeler sokaklar yollar, nasıl gitiğimi de bilmiyorum oralara. bazen dünyaya dışarıdan bakarken buluyorum kendimi:s uzayda yani.
sokak aralarında insanların yanında oluyorum ama onlar görmüyorlar beni:S
aslında dehşet verici bir olay, neden oluyor bilmiyorum, çoğunlukla da kendime gelmeye zorluyorum kendimi ve canım çok yanıyor.

Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 17:56
AY ÇOK ÜRKÜTÜCÜ
BEN KORKRIM

Mesaji gonderen: EYLİN
Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 18:07
ecce bir şey sormak istiyorum,konu fazla dağıldı belki ama,aklıma takıldı şimdi
bulunduğumuz bir mekanda falan bir an bir his oluyor ben bunu daha önce yaşadım diyorsun böyle bir his neden oluyor

-------------
13.10.2008 02:15
canıma can kattın,canım oğlum benim.........

Mesaji gonderen: minicikbebisim
Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 18:22

kislarr bu konu nereye gidcek boyle yaaa:))))) kimm falcii burda anlamadim benn:)))

-------------
23.05.2008 & KAAN
06.12.2012 & AZRA
Allahim yavrularim sana emanet...

Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 18:25
Ne falcısı ???

-------------

Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 22:28
Orjinal mesaji gonderen EYLİN EYLİN yazdi:

bulunduğumuz bir mekanda falan bir an bir his oluyor ben bunu daha önce yaşadım diyorsun böyle bir his neden oluyor
o konuda şöyle diyorlar, ruhlar aleminden dünyaya gelmeden önce hayatın izlettirilirmiş. film gibi aynı. bazen insan onu hatırlarmış. bilmiyorum bulabildiğim en mantıklı açıklama bu.

Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 23:26
ana tam benlik konular çok sık görürüm garip şeyler
ama bu başlıkda konuşmayalım ki konu dağılmasın arkadaşlar...:)

-------------

Mesaj Tarihi: 21-Mart-2011 Saat 23:55
ozzaman bi başlık açalım herkes merak ediyor sanırım LOL önce ben tabi 

-------------
CANIM KIZIM
34+ hosgeldin oglusum

Mesaj Tarihi: 22-Mart-2011 Saat 01:09
Konu zaten bitti artık konuşulacak bi yetenek yok zaten sonuç belli ama farklı bi başlık tabiki açılabilir burdaki sorular copy edilerek

-------------

Mesaj Tarihi: 22-Mart-2011 Saat 01:13

Orjinal mesaji gonderen EYLİN EYLİN yazdi:

o konuda şöyle diyorlar, ruhlar aleminden dünyaya gelmeden önce hayatın izlettirilirmiş. film gibi aynı. bazen insan onu hatırlarmış. bilmiyorum bulabildiğim en mantıklı açıklama bu.

bunu bende cok SIK yasiyorum..gecen gun kucuk kizimla uyuyorum esim geldi kizi sevdi öptu konustu ve gitti daha sonra esim tekrar geldi ayni olaylar tekrar yasandi..yenimi geldin biraz öncede geldinmi dedim hayir yeni geliyorum dedi..

-------------

Mesaj Tarihi: 22-Mart-2011 Saat 10:07

uykuya dalarken garip şeyler oluyor, çok zor dalıyorum, o dalma aşamasında birkaç kez astral seyahat dedikleri şey oluyor, gözümü açıyorum hemen, çok yorgunsam olmuyor ama genelde oluyor. hiç bilmediğim yerlerde bilinçli olarak buluveriyorum kendimi, istanbul amerika vs. bilmediğim caddeler sokaklar yollar, nasıl gitiğimi de bilmiyorum oralara. bazen dünyaya dışarıdan bakarken buluyorum kendimi:s uzayda yani.
aslında dehşet verici bir olay, neden oluyor bilmiyorum, çoğunlukla da kendime gelmeye zorluyorum kendimi ve canım çok yanıyor.
ya harika bişey gibi geliyor kulaga...! bende istiyorumm

-------------
11 10 2008   15.10
21 10 2011   12.45      

Mesaj Tarihi: 22-Mart-2011 Saat 10:36
Orjinal mesaji gonderen cemrenaz cemrenaz yazdi:

bir keresinde vardı bu tür bir başlık amma ve lakin korkan arkadaşlarımız oldu kaldırdık başlığı...:)

-------------

Mesaj Tarihi: 22-Mart-2011 Saat 12:23
şöyle bir açıklaması daha var, feelings izninle yazcam:D

paralel evrenler meselesi. büyük evliyadan mevlana halid bağdadi hızır a.s ile birlikte gezmiş pek çok pararlel evreni, hızır tezkiresinde anlatıyor görüğü acayip olayları.
diyor ki o evrenlerde bizden birer tane daha var, bir mevlana halid daha var oralarda diyor. tuhaf yaratıklardan vs bahsediyor.

zaman zaman bu evrenlerden kapı açılırmış. hepimizden birer tane daha var. paralel evrenlerin varlığı fizikçe de ispatlanmış, harvard tarafından sanırım.

bu kapı açılma zamanlarında oraya geçermişsin herşey aynı ya, aynı şeyleri yaşarsın, sonra gelirsin dünyaya sen farkında olmadan, sonra tekrar aynı şeyler olur çünkü paralellik var, aa ben bunu az önce de yaşamıştım dersin.
namazı kılarsın sonra bakarsın tekrar vakit girdi tekrar kılarsın ay bunu az önce kılmıştım diye düşünürsün vs.

hızır tezkiresini okumanızı tavsiye ederim.
paralel evrenler 1den çoklar, sayısını Allah bilir. farklı canlı türlerinin yaşadıkları evrenler var.

zamanın dokusu diye bir yazı dizisi var nette var, biraz uzun ama onu da tavsiye ederim.
orada anlatılan olaylar gerçekten yola çıkılarak hazırlanmış, %100 gerçek değil, hikaye kısmı da var ama çoğu gerçek.

Mesaj Tarihi: 22-Mart-2011 Saat 12:26
Orjinal mesaji gonderen tugce2008 tugce2008 yazdi:

ya harika bişey gibi geliyor kulaga...! bende istiyorumm
LOL canım çok da isteme bence, insan sorular sormaya başlıyor sonra, cevap da yokConfused cevapsız kalmak uyuz ediyor. nereye kadar gideceğini bilmiyorsun. kafan allak bullak oluyor. şöyle normal insanlar gibi uykuya dalmayalı aylar oldu.

Mesaj Tarihi: 22-Mart-2011 Saat 12:27

bir keresinde vardı bu tür bir başlık amma ve lakin korkan arkadaşlarımız oldu kaldırdık başlığı...:)
korkanlar okumasın canım:) tıklamasınlarBig%20smile

Mesaj Tarihi: 22-Mart-2011 Saat 13:52
Tuğçe dellendin heralde nereye gidiyon kız aslında geçmişe falan gidebilirmiyiz ecce yada adını falan bilddiğmiz ama evini yurdunu bilmediğimiz birinin yanına
Ben birini görmezsem gözüm açık gidecek kim olduğunu anladınız sanırım :))

-------------

Mesaj Tarihi: 22-Mart-2011 Saat 14:14
Bu arada dün gösterileri tekrar izlerken dikkat ettim o KADER yazısı için cd yi arkadaşı değiştirdi o makine yazıyordu vs. peki cd kapağındaki resim ???

-------------

Mesaj Tarihi: 22-Mart-2011 Saat 14:19

canım korkanlar okumasın LOL küçük çocuk yok ki sitede herkesin kendi bileceği iş

-------------
CANIM KIZIM
34+ hosgeldin oglusum

Mesaj Tarihi: 22-Mart-2011 Saat 14:22
ay bn korkuyorum ama okumadan da geçemiyorum netcez  :)))

Mesaj Tarihi: 22-Mart-2011 Saat 15:19
Orjinal mesaji gonderen sedef_85 sedef_85 yazdi:

Tuğçe dellendin heralde nereye gidiyon kız aslında geçmişe falan gidebilirmiyiz ecce yada adını falan bilddiğmiz ama evini yurdunu bilmediğimiz birinin yanına
Ben birini görmezsem gözüm açık gidecek kim olduğunu anladınız sanırım :))
evet aynen sedefSmile ermiş dediğimiz zatlar bunları hep yapıyor zaten.
bazı reikiciler, yogiler de yapabiliyor ama ermişler gibi geçmişe ya da geleceğe gidebildiklerini sanmıyorum.

zamanı şöyle düşünelim; pencereden şehre baktığınızda ne kadarını görürsünüz şehrin? birkaç blok en fazla, terasta oturanlar kıyaslamasınlar:D
uçağa bindiğinizde ne kadarını görürsünüz şehrin? tamamını yükseldikçe daha fazlasını ilçeleri köyleri başka şehirleri, uzaya çıktığınızda kıtaları vs. zaman da evliya için böyle, istedikleri açıdan bakabiliyorlar. istedikleri noktaya gidebiliyorlar. aslında zaman 1 onlar için, biz baktığımız kadarını algılıyoruz. zaman orada duruyor aslında.

biryerlere gitmek meselesi de işte astral seyahatle yapan var bunu, ama tehlikeli bence, şeytanların oyuncağı olunuyor sonunda.
veli kullar da tayyi mekanla yapıyor bunu, canları istediği zaman, Allah müsaade ettikçe.
bir de ben gibiler vardır, ne halt ettikleri meçhulLOL, ben neden nereye gittiğimi bilmiyorum, gittiğim yerleri de bilmiyorumLOL birinde sokak kavgasını izlerken buldum kendimiConfused, birinde bir kamyonun arka kasasındaydımShocked ne işim vardı bilmiyorum. çoğunu hatırlamıyorum bile.

Mesaj Tarihi: 22-Mart-2011 Saat 15:26

paralel evrenler meselesi. büyük evliyadan mevlana halid bağdadi hızır a.s ile birlikte gezmiş pek çok pararlel evreni, hızır tezkiresinde anlatıyor görüğü acayip olayları.
diyor ki o evrenlerde bizden birer tane daha var, bir mevlana halid daha var oralarda diyor. tuhaf yaratıklardan vs bahsediyor.

zaman zaman bu evrenlerden kapı açılırmış. hepimizden birer tane daha var. paralel evrenlerin varlığı fizikçe de ispatlanmış, harvard tarafından sanırım.

bu kapı açılma zamanlarında oraya geçermişsin herşey aynı ya, aynı şeyleri yaşarsın, sonra gelirsin dünyaya sen farkında olmadan, sonra tekrar aynı şeyler olur çünkü paralellik var, aa ben bunu az önce de yaşamıştım dersin.
namazı kılarsın sonra bakarsın tekrar vakit girdi tekrar kılarsın ay bunu az önce kılmıştım diye düşünürsün vs.

paralel evrenler 1den çoklar, sayısını Allah bilir. farklı canlı türlerinin yaşadıkları evrenler var.

zamanın dokusu diye bir yazı dizisi var nette var, biraz uzun ama onu da tavsiye ederim.
orada anlatılan olaylar gerçekten yola çıkılarak hazırlanmış, %100 gerçek değil, hikaye kısmı da var ama çoğu gerçek.

ben bunu unutulan rüyalar sanıyordum..
demek doğrusu bu imiş ilginç..
o zaman ben çok gidip geliyom bu paralellikde...:))
teşekkürler canım...

-------------

Mesaj Tarihi: 22-Mart-2011 Saat 15:27
ece istersen sohbete aç böyle bir başlık
ama gülüm karşı çıkanlar vb. olacak fikir ayrılıkları olacak
muhtemelen kon utartışmay adönecek
eğer öyle olur tartışma olursa konuyu kilitlerim..:)

-------------

Mesaj Tarihi: 22-Mart-2011 Saat 15:34
öğrenmek isteyen varsa açsın feelings:)
ben başkalarını körü körüne savunmam, yaşadıklarımdan doğru bildiklerimi paylaşırım, herkesin doğrusu farklı olur, iddia etmek de yersiz, ortaya bilgiyi atarız isteyen alır, işe yaramayanı çöpe atarlar. ben de çok bildiğimden değil ya, vardığım sonuçlar sadece, zaten çok kapalı bir kutu bu, açmaya çalışıyoruz ama zor:)

Mesaj Tarihi: 22-Mart-2011 Saat 15:43
tesekkurler ecce..firsat buldukca tavsiye ettiklerini okuyacagim..

-------------

Mesaj Tarihi: 23-Mart-2011 Saat 00:25

ben bunu unutulan rüyalar sanıyordum..
demek doğrusu bu imiş ilginç..
o zaman ben çok gidip geliyom bu paralellikde...:))
teşekkürler canım...

bana eskiden çok oluyordu biyerde yürürken yada bi tartışma yaşarken o anı tekrar yaşıyormuşum gibi hatta hafızamı zorlamaya çalışıyorum bir dkk sonra ne diyecektim diye tabiki beceremiyorum okadarınıLOL

-------------
CANIM KIZIM
34+ hosgeldin oglusum

Mesaj Tarihi: 23-Mart-2011 Saat 00:40
bazende biyerden düşüyormuşum gibi uyanıyorum budamı astra seyehat ? ecce başlık aç canım bak çok merak eden var 

-------------
CANIM KIZIM
34+ hosgeldin oglusum

Mesaj Tarihi: 23-Mart-2011 Saat 02:17
Ecce bende bişey sorayım :))
Ben karanlıktan olağan üstü korkarım beynimi yitiririm deyim yerindeyse herşey gözümün gördüğü aydınlıkta olmalı bi olaya bağlı buda .........
Ben gece şayet elektirik gidecekse çocuk sesi gibi bi sesle uyandırılırım hemen mum yakarım vs. ondan sonra şak elektirik gider bu ne 6. hissimmi dürtüyor beni
İşte şimdi konu dağıldı :))))) ama çok merak ettiğim bi konuydu hoş bunu 1 kere daha yazdım buraya
Ve geçen gece elktirik gittiğinde beni yağız uyandırdı o ses değil gitmeden önce uyanmıştım ama yinede tabiki
Neden gittiki anlatıyorum diyemi

-------------

Mesaj Tarihi: 23-Mart-2011 Saat 02:22
aaa sedefff başlık boşunamı açtım anacım

-------------
CANIM KIZIM
34+ hosgeldin oglusum

Mesaj Tarihi: 23-Mart-2011 Saat 02:23
sedeff sorunun ne olduğğunu bilmiyorum ama karanlıkla ilgili problemimiz aynı aklım çıkıyor resmen eşim varken bile korka korka uyuyorum

-------------
CANIM KIZIM
34+ hosgeldin oglusum

Sayfayi Yazdir | Pencereyi Kapat

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk