SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

DOĞUM ÜCRETLERİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123 6>
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
nazlitaskin Drop Down Menu
Yeni Üye
Yeni Üye

Kayit tarihi: 02-Agustos-2007
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti nazlitaskin Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Baslik: DOĞUM ÜCRETLERİ
    Gonderildi: 13-Kasim-2007 Saat 21:52
MERHABA ARKADAŞLAR SİZLERDEN BİR ŞEY RİCA EDİYORUM.HANGİ HASTANEDE DOĞUM YAPACAKSINIZ , DOKTORUNUZDAN MEMNUNMUSUNUZ , HANGİ YÖNTEMLE VE DOĞUM ÜCRETLERİ HAKKINDA BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRM...DOĞUM YAPAN ARKADAŞLARDA YARDIMCI OLURSANIZ BENİM GİBİ HASTANE ARAŞTIRAN ARKADAŞLARA DA BİR FİKİR OLUR..ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM..
Basa don
bebegimm Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 17-Temmuz-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti bebegimm Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 13-Kasim-2007 Saat 22:15
canım ben çapa özel hastanesine gidiyorum doktorumdan da çok memnunum.. muayene ücreti 40 ytl, normal doğum 270, sezaryan 380, istekli sezaryan 700 civarı bişiler..
Basa don
sarikanarya Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 24-Haziran-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti sarikanarya Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Kasim-2007 Saat 01:56
bebeğimm cim ne kadar uygunmuş özel hastane için
ben ankaradayım henüz hamile değilim hiç doğumda yapmadım ama bildiğim araştırdığımkadarıyla burda ücretler feciiii
yani mesa hastanesi diye iyi bir özel hastane var mesela orda doktor ücreti bile 140 ytl
bide istanbula pahalı şehirderlerr:))
Böyle bir aşk varmış dünyada da ben tatmamışım...Allahıma çok şükür bende ANNEYİM 04.09.2008
Basa don
eylül Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 26-Haziran-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti eylül Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Kasim-2007 Saat 10:10
kızlar bende amerikan hastanesine gidiyorum muayene 140.buraya kadar herşey güzel ama doğum için 6000ytl istiyorlarrrr..
OĞUZ KAAN'IM BONCUK GÖZLÜM
Basa don
belma Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 03-Haziran-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti belma Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Kasim-2007 Saat 11:42
bende international hospital a gidiyorum muayene 130 doğum 7,5-8 milyar arası. Confused
İyiki varsın canım oğlum.Çınar'ımm
Basa don
elifist Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 13-Mayis-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti elifist Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Kasim-2007 Saat 11:56
medipol e gidiyorum muayene 50 ytl ,normal dogum 1250, sezeryan 2250 bu fiyatlar ssklılara
benim minik arkadaşım güzeller güzeli tatlı kızım Ela'm seni çok seviyorum..
Basa don
burcumMm Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 11-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti burcumMm Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Kasim-2007 Saat 12:35
günaydın kızlar

bende gayet memnunum doktorumdan canım hastanem medıcal park hospıtal kontrol ücreti 90,00 ytl normal doğum 1500,00 sezeryanda 2500,00 ama zam gelcek diyolardı yeni yılla birlikte kaç olur bilmem artık
Annesi onu çoook
Babası onu çoook
Herkesler onu çoook severmiş severmiş,öpermiş,severmiş
Annesinin yavrusu
Kuzusu pamuğu
Annesi ninni söyler
Cankuşu dinlermiş

çileğimm geldiiiiiiiii =)))
Basa don
nazifee Drop Down Menu
Devamli Üye
Devamli Üye

Kayit tarihi: 15-Ekim-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti nazifee Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Kasim-2007 Saat 12:39
Orjinal mesaji gonderen eylül eylül yazdi:

kızlar bende amerikan hastanesine gidiyorum muayene 140.buraya kadar herşey güzel ama doğum için 6000ytl istiyorlarrrr..

ShockedShockedShockedShocked
http://nazlibebegim.blogspot.com/
Basa don
nazifee Drop Down Menu
Devamli Üye
Devamli Üye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti nazifee Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Kasim-2007 Saat 12:40
Orjinal mesaji gonderen belma belma yazdi:

bende international hospital a gidiyorum muayene 130 doğum 7,5-8 milyar arası. Confused

ShockedShockedShockedShocked
Basa don
nazifee Drop Down Menu
Devamli Üye
Devamli Üye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti nazifee Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Kasim-2007 Saat 12:41
Mersin'de IMC hastanesine gidiyorum, muayene ücreti 20ytl, normal ve sezeryan doğum aynı 600ytl..
Basa don
serpill Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 09-Ekim-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti serpill Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Kasim-2007 Saat 12:55
Bende şuan hastane araştırıyorum iki hastane arasında kaldım. En iyi bana müdahale edebilen hastane hangisiyse onu tercih edeceğim. Bana bu konuda yardımcı olan arkadaşım var.Zekai Tahir Burak Doğum evinde hemşire.Orada eğer doğuma doktorunun girmesini istiyorsan 450Ytl döner sermaye ye yatırıyorsun. Özel doktor muayenesi aylık 150ytl.GATA'yı araştırdım sordum diğer doğum evinden daha iyi ve sakin dedi arkadaş.GATA'da özel muayene şansım var ve ücret almıyorlar benden.Allah izin verirse gata'da yaqmayı düşünüyorum.Ama hala araştırıyorum...........Eğer SSK Gata'nın raqorunu kabul ederse, onu araştırıyorum.
İPEK(Hayatımın anlamı 3 yaşında) 25.04.2008 Perşembe 00:24
Basa don
nescafem24 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 27-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti nescafem24 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Kasim-2007 Saat 13:22
bazı fiyatları okudumda şoka gırdım ne kdr yuksek uçuk fiyatlar....cocuugumuzun dogumuna 7-8 mılyar verırsek gelecegının parasını vermıs oluyoruz..haksızmıyım....
sen bana ALLAHIN hediyesisin.ismin kadar özel ismin kadar yücesin kalbimde..ECRİNİM GÜZEL KIZIM
Basa don
Misafir Drop Down Menu
Misafir
Misafir
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Misafir Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Kasim-2007 Saat 13:31

evet fiyatlar bazı hastanelerde çok pahalı.. herkesin kesesine göre tabi.. bende atlas hastanesi ne gidiyorum ssk muayne ücreti 25 ytl doğum 400-500 civarı.. doktorcumda çok iyi saolsun ilgilenir ve hep moral verir iyi şeyler söyler bana..

Basa don
gunesh Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 15-Temmuz-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti gunesh Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Kasim-2007 Saat 13:44
anadolu hast.gidiyorum muayene sanırım 120-140 gibi bişey doğumda sezeryan 2500-3000 normal 1500-2000 arası sanırım.ben hamile kalmadan önce özel sigorta yaptırdım iikide yaptırmışım bugüne kadar daha 1 krş ödemedim.doğum içinde ödemeyeceğim.hamilelik düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim
10.04.2008 ÖYLE MUTLUYUMKİ.....BİRTANECİK OĞLUM ARDA'M ARTIK KOLLARIMDA
Basa don
nescafem24 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti nescafem24 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Kasim-2007 Saat 13:55
Orjinal mesaji gonderen ayse.gul ayse.gul yazdi:

evet fiyatlar bazı hastanelerde çok pahalı.. herkesin kesesine göre tabi.. bende atlas hastanesi ne gidiyorum ssk muayne ücreti 25 ytl doğum 400-500 civarı.. doktorcumda çok iyi saolsun ilgilenir ve hep moral verir iyi şeyler söyler bana..

elbette canım herkesın kesesıne göre..ben sadece cok oldugu soylemek ıstedım..Confused yanii yuksek rakamlar geldi
sen bana ALLAHIN hediyesisin.ismin kadar özel ismin kadar yücesin kalbimde..ECRİNİM GÜZEL KIZIM
Basa don
Misafir Drop Down Menu
Misafir
Misafir
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Misafir Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Kasim-2007 Saat 13:58
evet tabiki haklısın fiyatlar gerçekten kimisinde çok yüksek.. şahsen bende o kadar pahalı bir doğumu tercih etmem..
Basa don
Misafir Drop Down Menu
Misafir
Misafir
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Misafir Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Kasim-2007 Saat 14:20
ayyy hakikaten çok yüksekmiş bazı fiyatlar yaaa şok oldum
vallahi ben şu an devlet hastanesinde çalışan bir dr. un özel muayenehanesine gidiyorum aylık 80 YTL, doğumuda devlet hastanesinde yapacağım ve hiçbir ücret ödemeyeceğimmm
Basa don
Misafir Drop Down Menu
Misafir
Misafir
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Misafir Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Kasim-2007 Saat 14:38
Orjinal mesaji gonderen ömür ömür yazdi:

ayyy hakikaten çok yüksekmiş bazı fiyatlar yaaa şok oldum
vallahi ben şu an devlet hastanesinde çalışan bir dr. un özel muayenehanesine gidiyorum aylık 80 YTL, doğumuda devlet hastanesinde yapacağım ve hiçbir ücret ödemeyeceğimmm

doğumuna aynı doktorun mu girecek devlet hastanesinde..
Basa don
kuzum Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 24-Haziran-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kuzum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Kasim-2007 Saat 15:19
ben zeytinburnu avrasya hospital e gidiyorum dr umdan memnunum
ssklilara normal dogum fiati 440 sezeryan 750 civari
doktorumun kendisi girecek doguma
muayne ucretide 30 ytl
KIZIM GELDİ TEYZELERI
INSAN HAYATTA 2 KEZ KARSILASIRMIS GERCEK ASKLA
BEN HER IKISINIDE BULDUM AYNI ANDA
BIRI BEBEGIM BITANEM
DIGERI ASKIM ESIM
Basa don
nazlitaskin Drop Down Menu
Yeni Üye
Yeni Üye

Kayit tarihi: 02-Agustos-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti nazlitaskin Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Kasim-2007 Saat 15:58
kuzum bende avrasya hospitale gitmek istiyorum bana çok yakın...doktorun kim memnun musun doktorundan...
Basa don
KaRaMeLeK Drop Down Menu
Devamli Üye
Devamli Üye

Kayit tarihi: 18-Ekim-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti KaRaMeLeK Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Kasim-2007 Saat 21:06
bende ozel meltem hastenesıne gıdıyorum muyane 20 ytl normal dogum 2 kısılık oda olursa 150 ytl tek kısılık oda olursa 250 ytl sezeryanda ıse 250 ıle 450 ytl arası bısı..
Belkı ılgı hastanesınde dogum yapabılırım.. ordada tek kısılık oda 150 ytl normal olursa
Canım Oğlum Hoşgeldin Hayatımıza.... Seninle Herşey Çok Güzel Olacak....
Basa don
bebisbekleyen Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti bebisbekleyen Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Kasim-2007 Saat 21:23
bende internationale gidiyorum, sanırım normal 6000 küsur, sezeryan 8000 küsur gibi bişey demişlerid. Allah'tan bne birbuçuk sene önce sağlık sigortası yaptırmıştım, full doğumu da kapsayan, henüz hamiş olmayanlara ve bir süre daha niyeti olmayanlara duyuruluuuuuuuuur, bakın biz hiçbişey ödemeyeceğiz:))
ANNESİNİN BİTANESİ GELDİ...
Basa don
KaRaMeLeK Drop Down Menu
Devamli Üye
Devamli Üye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti KaRaMeLeK Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Kasim-2007 Saat 21:32
Bebiş bekleyen ozel saglık sıgortasında odenmıyomu dogum parası benımde vardı ama bıraktım sonra 3 sene once yaptırmıstım yurt dısına cıkarkene sımdı devam ettırsem acaba olurmu? Fark alınmadan dogum....
Bıde tatlım ssk dan dogum parası alabılıyorbuyuz bu sekılde olursa
Basa don
bebisbekleyen Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti bebisbekleyen Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Kasim-2007 Saat 21:49
sskdan doğum parası derken, ücretli izinden bahsediyorsan o alınabiliyor.
özel sağlık sigortalarının da hepsinin koşulları farklı canım, ben yaptırırken nişanlıydım, o yüzden özellikle doğumu tamamen karşılamasını istemiştim. yoksa normal poliçelerde doğum limiti var, genelde 3000.-YTL civarı. Bence sen sigortacınla bir görüş ama bildiğim kadarıyla hamileyken yapıldığı zaman tamamen karşılamaz canım. az kaldı demişsin, ne zaman hayırlısıyla doğum canım?? merak ettim:))
ANNESİNİN BİTANESİ GELDİ...
Basa don
KaRaMeLeK Drop Down Menu
Devamli Üye
Devamli Üye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti KaRaMeLeK Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Kasim-2007 Saat 21:54

Hımmmm o bı gorusmekte yarar var o zaman? Ewet canımcım az kaldı Son 5 hafta suan 35 haftalık olduk sabırsızlıktan oluyorum...

Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123 6>
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.com'un ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Bize Ulaşın - Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Google +