SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

Bit

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
missy Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 03-Temmuz-2008
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti missy Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Baslik: Bit
    Gonderildi: 30-Mart-2016 Saat 17:30
Kızlar Selam,
Uzun bir zamandan sonra tekrar aranızdayım hem de iğrenç bir konu ile.Kızım 1. sınıfa başladı şükür.Benim o ipek saçlarına kıyamadığım tatlı kızıma sınıfından bit geçmiş:(:( deliricem paranit şampuan aldım kwellada sanırım ayrıca kullandım ama sirkelerden kurtulamadık hala ölümü canlımı nedir anlamıyorum çok bunaldım huylandım deli gibi kaşıntı herşeyi kaynat yıka hoş bana kalsa atıcam tüm çarşaf yastık o haldeyim.Kafasında aşırı bitlenme yoktu ilk etapda 5-6 adet iğrenç yaratık temizledim sirke vs ama hala sirke var ne önerirsiniz kızlar  bunlardan tamamen nasıl kurtulunur:(:(

24.12.2009 birtanecik yavrum zeynep nazım kucağımda anneyim ben artık şükürler olsun Allahıma
Basa don
datceken Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 30-Aralik-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti datceken Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Mart-2016 Saat 19:00
Missy bizde ailecek bitlendik geçen sene :)) kendimi geçtim annem bile bitlendi Torunları sağolsun
Bizde paranit şampuan aldık birde spreyi var onu kullandık 2 hafta diyor ama ben bayağı kullandım geçti gibi olurken yeniden başlıyordu
Birde benimkiler oğlan
Yani düzenli ve sık kullanacaksın şampuanı sürekli tarayacaksın ben kaynatmadım yastık yorgan
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 06-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 31-Mart-2016 Saat 00:03
missyi cim kendinede yap bit tedavisini , kizinda avrsa sana geçmis olma ihtimlai var
hatta emin olmak için istersen zeytinyagini dok saçlarina siva sonra ince bit taragiyla tara , varsa dokulecekdir bi iki tanede olsa

sirkelerin   beyaz olanlari dolu oluyordu galiba  yani içinde yulurta oluyor onlar çikip bite çeviryior
siyahsa içi bos oluyor bi zarari yok zamanla taradikça kaybolurlar
bizden bitlendik gecen yaz ailecek
esimde çocuklarda bende hepimizde vardi
kaynatmadim ben yastik yorgan
mayonez zeytinyagi surdum sampuan yaptim bi kaç defa

kadir bey smapuani SIK KUllaninca bitler direnç kazanabilir diyor  , normla sampuan gibi dokup durmayin diyor ben elimden geldigince abartmmaya çalsiitim sampuan olayini
saçda sirke gordukçe kiminde saçi kestim kiminde elimle aldim çok kotu çok zoe

ben bide geç anladim , ilk sampuandan sonra 20 kdr bit dokulmustu kizimdan :((
Basa don
datceken Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti datceken Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 31-Mart-2016 Saat 10:31
Sık kullan derken
10 günde 1 falan kullandık uzun süre hem bit şampuanı hem spreyi ve ailecek kullanmıştık
Basa don
missy Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti missy Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 31-Mart-2016 Saat 10:31
Orjinal mesaji gonderen datceken datceken yazdi:

Missy bizde ailecek bitlendik geçen sene :)) kendimi geçtim annem bile bitlendi Torunları sağolsun
Bizde paranit şampuan aldık birde spreyi var onu kullandık 2 hafta diyor ama ben bayağı kullandım geçti gibi olurken yeniden başlıyordu
Birde benimkiler oğlan
Yani düzenli ve sık kullanacaksın şampuanı sürekli tarayacaksın ben kaynatmadım yastık yorgan
Ahh güzelim yaaa oğlan olsa vallaha billaha sıfıra vurdururm kafayı geçerim yaaaConfusedNasıl illet bişeydir bu ben paranit şampuan kullandım hatta dün boca ettim gene kafaya üç-beş sirke böyle grimsi kahve renk çıktı gene.Paranit sprey çokkk yağlı brakıyormuş günlerce yıka yıka çıkmıyormuş saçtan sprey doğrumu canım sen böyle bir sıkıntı yaşadınmı ona göre akşam çıkışta alayım bende.
24.12.2009 birtanecik yavrum zeynep nazım kucağımda anneyim ben artık şükürler olsun Allahıma
Basa don
missy Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti missy Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 31-Mart-2016 Saat 10:40
Orjinal mesaji gonderen Aykiz__ Aykiz__ yazdi:

missyi cim kendinede yap bit tedavisini , kizinda avrsa sana geçmis olma ihtimlai var
hatta emin olmak için istersen zeytinyagini dok saçlarina siva sonra ince bit taragiyla tara , varsa dokulecekdir bi iki tanede olsa

sirkelerin   beyaz olanlari dolu oluyordu galiba  yani içinde yulurta oluyor onlar çikip bite çeviryior

kadir bey smapuani SIK KUllaninca bitler direnç kazanabilir diyor  , normla sampuan gibi dokup durmayin diyor ben elimden geldigince abartmmaya çalsiitim sampuan olayini

Aykızcım aynen bir kere ilaç bazlı şampuan kullandım Kwellada diye bşy bi daha yapmadım çünkü zaten tahriş etti derisini kepeklendi saç derisi kuzumunOuch
Paranite devam paranit ilaç bazlı olmadığı için güya direnç gösteremiyormuş allahın cezası mahlukatlar.Okulda diğer veliler en az ayda bir olmasa dahi paranit kullanıyor çocuklara.
çocukların enseye küçük kumaşa kafur sarıp minik çengelli iğne takıyorum artık kafur kokusuna gelmiyorlarmış,gece yastığımın altında falan kafur koyuyorum :) kafa kafaya yatıyoruz ya biz minnoşlaLOL
Basa don
datceken Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti datceken Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 31-Mart-2016 Saat 19:27
Orjinal mesaji gonderen missy missy yazdi:

Orjinal mesaji gonderen Aykiz__ Aykiz__ yazdi:

Aykızcım aynen bir kere ilaç bazlı şampuan kullandım Kwellada diye bşy bi daha yapmadım çünkü zaten tahriş etti derisini kepeklendi saç derisi kuzumunOuch
Paranite devam paranit ilaç bazlı olmadığı için güya direnç gösteremiyormuş allahın cezası mahlukatlar.Okulda diğer veliler en az ayda bir olmasa dahi paranit kullanıyor çocuklara.
çocukların enseye küçük kumaşa kafur sarıp minik çengelli iğne takıyorum artık kafur kokusuna gelmiyorlarmış,gece yastığımın altında falan kafur koyuyorum :) kafa kafaya yatıyoruz ya biz minnoşlaLOL

Şampuan sonrasında da olmuştu saçları değişik bir hal aldı ama ben o şampuadan sonra sabahına başka şampuanla tekrar yıkıyordum geçiyordu yani oluyordu da diğer banyoda düzeliyordu
Sprey daha etkili demişti bana eczacı
Basa don
missy Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti missy Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 04-Nisan-2016 Saat 10:35
Tamamdır canımcım sanırım kurtulduk gibi ama ben yine de alıp bulundurayım evde.
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 24-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Nisan-2016 Saat 11:58
Paranit kullanın...

Ya da elleme dursun canım nenem bit zenginlik habercisi derdi ne alakaysa :))))

Saka bı yana paranıt cok ıyıymıs bıraz anason kokulu :)
Alperim oğlum benim,Zeynebim kızım benim sizi çok seviyorum
siz benim yaşama gücüm,sevincim,herşeyimsiniz..
Basa don
missy Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti missy Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 07-Nisan-2016 Saat 11:16
Orjinal mesaji gonderen feelings feelings yazdi:

Paranit kullanın...

Ya da elleme dursun canım nenem bit zenginlik habercisi derdi ne alakaysa :))))

Saka bı yana paranıt cok ıyıymıs bıraz anason kokulu :)
Gönüüüüüüüllll istemiyorum zenginlik falaaannnnLOL
haftalardır paranoyak oldum en ufak toz zerresini görsem ahanda bit diye geziyorum heryerde,şükürler olsun bitti ama galiba.
Basa don
miray Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 05-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti miray Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 07-Nisan-2016 Saat 13:19
zenginleşenlere de "bunun biti kanlandı" derler bi de PinchSmile
neyse kurtulmuşsunuz missy geçmiş olsun

yüreğim.. yaralı kuşum... topla ve aç kanatlarını....
Basa don
datceken Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti datceken Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 07-Nisan-2016 Saat 17:29
Miray :)))
Geçen sene çok zengindik bizde :)))
Basa don
miray Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 05-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti miray Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 08-Nisan-2016 Saat 12:35
TongueSmile
yüreğim.. yaralı kuşum... topla ve aç kanatlarını....
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +