SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

Forum KilitliBoşanma ve Çocuklar

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
missy Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 03-Temmuz-2008
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti missy Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Baslik: Boşanma ve Çocuklar
    Gonderildi: 29-Haziran-2015 Saat 11:46
Doktor Hanım Merhaba,
Ben boşandığımda kızım henüz 1 yaşında bile değildi bizi yani anne babasını birlik beraberlik içinde hiç görmedi.Zaten henüz 5-6 aylık iken evimizi ayırmış ve annem babam ile beraber yaşamaya başlamıştık.Dolayısı ile ailesi anaanne dede ve bendik.babası 15 günde bir yarım gün alıyor.Babasını seviyor onunla vakit geçirmekten memnun.Kızım artık 5,5 yaşında ve yavaş yavaş babası ve benim hakkımda sorular sormaya başladı.Sen babamla evlendin deme anne,babamı seviyormusun,neden bizimle burada değil gibi... Erkek arkadaşım var boşandıktan 5 ay sonra yani kızım henüz 1,5 yaşlarında gibi girdi hayatımıza ve aslına bakarsanı babasından çok onu gördü :)Erkek arkadaşım çok seviyor onu kızımda onu.Ama ilginç bir şekilde babasının yeri ayrı.Asla elini tutmamı ona sevgi gösterisinde bulunmamı istemiyor,sen babamın eşisin gibi şeyler sölüyor.Ama bu durum henüz çok ciddi boyutta değil yani bunları yapıyor ama henüz çok yüzeysel geçiyor.Takıntılı bir şekilde üstünde durmuyor kızım.Sonuç olarak artık ona babası ile birlikte olmadığımızı ayrı yaşamlarımızın olduğunu boşandığımızı anlatmak istiyorum.bu sene 1. sınıfa başlayacak orada arkadaşları ile konuşacak sohbet edecekler yanlış ya da garip bir şeyler düşünsün istemiyorum bu yüzden vakitlice konuşmak istiyorum ama nasıl yapacağımı da bilemiyorum.Bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?
24.12.2009 birtanecik yavrum zeynep nazım kucağımda anneyim ben artık şükürler olsun Allahıma
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +