SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

Araba tutmasına karşı yara bandı

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
datceken Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 30-Aralik-2007
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti datceken Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Baslik: Araba tutmasına karşı yara bandı
    Gonderildi: 27-Mayis-2014 Saat 00:41
Şehirler arası yolculuk yaparken yada şehir içinde uzak mesafeye giderken benim büyük çocuğu sürekli araba tutardı... Yollarda poşet poşet hatıralarımızı bırakır arabayı kenara çeker içini temizler sonra çocugu aklar paklar bidaha yola çıkardık gidene kadar artık kaç kere zorunlu molamız olurdu Allah bilir
Sonra siteden bir arkadaş göbeğine çarpı şeklinde yara bandı yapıştır dedi dalga geçiyor sandım ama nöbetçi eczane arayacagıma bir deneyim dedim ve göbeğine yara bandı yapıştırdık çocuğun çıktık yola hiç kusmadan öğürmeden parkuru tamamladık
Şaşkınım çünkü çok mantıksız gelen bişeyi denedim ve gayet başarılı bir sonuç aldım. Yan etkisi yok malzeme kolay bulunur hemen hemen her çantada da olur.
Sizde deneyin araba tutan kişinin göbek deliğini ortalayarak yara bandını yapıştırın yine ortalayarak ikincisini yapıştırın çarpı olsun okadar
Bir yaşınıza daha girin, ne alaka diye düşünün ve hakikaten doğruymuş diye sevinin mantıklı açıklamasını bulan kişi de lütfen bizimle paylaşsın :)
Basa don
tita Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 27-Mayis-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti tita Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 27-Mayis-2014 Saat 08:22
DİLEK FACEDE ARKADAŞ YAZINCA BENDE YOK ARTIK DEMİŞTİM DEMEKKİ İŞE YARAMIŞ HADİ BAKALIM HERKES DENESİN :) 
BONCUĞUMMM YARAMAZ OĞLUŞUMMM ÇOK ŞÜKÜR RABBİME KAVUŞTUM KUZUMA... (23.10.2010 -- 13:17 )
Basa don
gullubahar Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 12-Subat-2010
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti gullubahar Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 27-Mayis-2014 Saat 09:08
inşallah işe yarar resmen imdadıma yetiştin , benim kız daha pazar yaşadı aynı şeyi , yeni yemek yediyse biraz hızlı kullandıysa koca arabayı kesin çıkartıyor , allahtan yetişebildik kenara çekmeye , iki hafta sonra da uzun yola çıkıcaz zaten ,insan bir yere gitmeye tırsar oluyor ya, uyusa diye dualar ediyorum 
SAHRA'm güzel kuzum doğdu 2460gr 15/09/2010-06:50 34+4 / 23.06.2013/19.08.2014/ZEHRA'm 14.08.2015 37+3

Basa don
ASYA Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 11-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ASYA Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 27-Mayis-2014 Saat 09:32

paylaşım için sağol dilek, çok şükür bizim ailede bu sorunu yaşayan yok ama aklımda bulunacak

Gözümün iki nuru...
İpek & İnci

Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 06-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 27-Mayis-2014 Saat 10:35
saol canim , onumuzdeki ay okul gezimiz var deniycem aysenurda, hatta emrenin ogretmenine de soyluycem, kadin 50 yasinda yazik hala araba tutuyor
Basa don
datceken Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti datceken Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 27-Mayis-2014 Saat 11:33
deneyin de deneyimlerimizi yine paylaşalım :)
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 24-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 27-Mart-2017 Saat 13:37
Gerçekten çok işime yaramıştı bu bilgi kızımda kullanmıştım..
Bizim köy uzak çok
MassAllah hiç kusmamıştı..
Alperim oğlum benim,Zeynebim kızım benim sizi çok seviyorum
siz benim yaşama gücüm,sevincim,herşeyimsiniz..
Basa don
datceken Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti datceken Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 27-Mart-2017 Saat 14:46
Biz Emre'ye kullanıyoruz hala
Bizim gelinde oğluna kullanıyor
Ama nasıl bir faydası var hala çözemedim 😂😂
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 06-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 28-Mart-2017 Saat 01:38
ben kullandim ama noldu sonuç hatirlamiyorum :)
geçti sukurbenim çocuklarin araba tutmasi
arabayla izine gittiigmizde geçti aysenurunki, bunye bagiskklik kazandi 5 000 km yol yapinca :)))
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +