SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

cisini tutuyor ve okula gitmek istemiyor

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
selen Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 12-Haziran-2008
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti selen Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Baslik: cisini tutuyor ve okula gitmek istemiyor
    Gonderildi: 20-Ekim-2013 Saat 12:50
Cok zor durumdayim ne yapacagimi bilmiyorum bu aralar oglumu taniyamiyorum sanki herseye hayir diyor okula hayir cisi hep yok hala kandiriyorum tvlt gitmek icin neler neler sabrim tukeniyo bazen hic istemedgimseyler yapiyorum offf cok kotu bu aralar aramiz

..
O?LU?UM GELMY? ANNESYNYN KUZUSU BENY HYÇ BIRAKMA ... EFEM ...BENYM...
Basa don
hülya Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 14-Haziran-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti hülya Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 20-Ekim-2013 Saat 12:59
oglunuz kaç ya?ynda
üzüm gözlüm iyiki varsyn..02/11/2007 saat:11.10

Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 06-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 20-Ekim-2013 Saat 13:05
oglun kaç ya$inda selenciim
Basa don
datceken Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 30-Aralik-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti datceken Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 20-Ekim-2013 Saat 22:08
o?lun kaç ya?ynda bilmiyorum ama benimki de hala a?layarak gidiyor kre?e
herzamanki haliyse yapacak pek bi?ey yok ama yeni ba?ladyysa bir okulla konu?un çi? i?ini de hiç hatyrlatmayyn altyna kaçyrsyn onun utancy ile yava? yava? söylemeye ba?lar
Basa don
selenimm Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 17-Mart-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti selenimm Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 21-Ekim-2013 Saat 00:35
benim kyzymda ayny durumda
son ana kadar bekliyor resmen syky?tyryyor oturdu?u yerden rahat duramyyor ayakta olsa nasyl hareket edece?ini bilemiyor ve son any bekledi?i için kaçyryyor.
bende öyleydim çocukken hatyrlyyorum.
o yüzden uyarmyyorum artyk ve birazda olsa düzelme var
21/11/2007 SELENYMM 04/04/2012 KERYMYMM
ALLAHIM SANA BYNLERCE ?ÜKÜRLER OLSUN BU BAL KÖPÜKLERYNY BANA VERDY?YN YÇYN
Basa don
Ekim Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 10-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Ekim Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 21-Ekim-2013 Saat 01:11
benim kizim 4 yasinda, 16aydir kresliyiz ama hala istekiz hala istekiz. kucagimdan aglayarak aldiklari bile cok oluyo..
CANKUSUM kucagimda!!!
En güzel gün 15Ekim 2009, Saat 7:14

El Bebek Gül Bebek Gel Bebek Gel
Basa don
selen Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti selen Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 21-Ekim-2013 Saat 02:45
Oglum 4 yasini ekimde doldurdu bu sabah ayni krizle okula biraktim yakinda beni yenecek cok zor sabrediyorum alacam heralde kresten esim yenilmeyelim koca kis evde biz ona ne verebilriz diyo bilmiyorum..
Basa don
Ekim Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Ekim Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 21-Ekim-2013 Saat 02:51
bencede yenilmeyin...
CANKUSUM kucagimda!!!

Basa don
datceken Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti datceken Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 21-Ekim-2013 Saat 03:13
eger yenylyrsenyz baska tavyzler de ysteyecek symdy kres yaryn okul
symdy gucunuz yetyyor ylerde daha asy olacaklar cogu seyyny kabullenmek zorunda kalacaksynyz oyuzden syz baskyn cykyn
byrakyn tepynsyn tepky vermeyyn aglasyn tepynsyn yyrtynsyn o sekylde byrakyn hatta ustunu gyymekte zorluk cykaryyorsa pijamalaryyla goturun yanynada alyn kyyafetyny arabadan pijamalaryyla cykmak ystemeyecek yada kreste pyjamaly durmak ystemeyecek guzelce gyyynecektyr tavyz tavyzy dogurur unutmayyn
Basa don
Ekim Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Ekim Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 21-Ekim-2013 Saat 03:58
dilosumu ne güzel yazmissin kuzum :)) alkisladim seni!!!
CANKUSUM kucagimda!!!

Basa don
datceken Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti datceken Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 21-Ekim-2013 Saat 05:02
he ya gorende cok bylgyly dedygyny yapan byr kadyn sanacak beny
ymamyn dedygyny yapyn yaptygyny yapmayyn :))))
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 06-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 21-Ekim-2013 Saat 08:11
dilo$um ne guzel anlatmi$in :)
pratiga uygulamasi zor demi :))

bencede pes etmeyin kre$ konusunda
ogretmen ne diyor, siz gidince  susuyormuymu$
Basa don
selen Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti selen Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 27-Ekim-2013 Saat 01:30
Tesekurler arkadaslar simdilik iyiznizirdaniyo ama yenilmedik...
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 24-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 27-Ekim-2013 Saat 13:00
Benim kizim bez kullanmayi biraktigi zaman cisini wc ye yapiyor
Fakat kakasini yapmiyordu,cok korkuyordu..dr sanki vucudundan bir parca kesilip,atiliyormus gibi hissediyor demisti bu konuda..
Krese basladi eylulun 19 da,ogretmeni yapacak sasiracaksiniz dedi
Her sabah agliyordu,kahvalti ederken kreste basinda duruyordum...1 hafta gecti kakasini wc ye yapmaya basladi...aglamalari da bayramdan kisa bir sure once kesildi.ben de boyle giderse alirim kresten diyordum...:)

Duzenleyen feelings - 27-Ekim-2013 Saat 13:06
Alperim o?lum benim,Zeynebim kyzym benim sizi çok seviyorum
siz benim ya?ama gücüm,sevincim,her?eyimsiniz..
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +