SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

arkada?lyk kurmuyor

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
sarikanarya Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 25-Haziran-2007
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti sarikanarya Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Baslik: arkada?lyk kurmuyor
    Gonderildi: 15-Mart-2013 Saat 02:50
Merhabalar,
Çook uzun zaman oldu sizlerle görü?meyeli, i?in dü?tü geldin mi diyebilirsiniz, hakly da olursunuz:(Ama inanyn ev-i?-evlat arasynda öyle bir ko?turmacadyr gidiyor ki....
Benim kyzym 4.5 ya?ynda artyk. Bebekli?inden beri her?eyi zor oldu, gazy, uykusu yemesi, vs.
Büyüdükçe rahatladyk aslynda, yani bebekli?ine dönmek inanyn istemezdim.
Ancak sizlerinde bildi?i gibi büyüdükçe sykyntylar da boyut de?i?tiriyor:(
Kyzym 3 ya?yndan beri kre?e gidiyor. Geçen yyl inanyn her gün a?layarak gitti:(
Bu sene iyi ba?lamy?ty ama yine ba?a döndük, gitmek istemiyor.
Ö?retmeniy, okulun psikologuyla sürekli konu?uyorum, kyzymyn farkly oldu?unu söylüyorlar.
Geçen sene hiç bir çocukla yakynlyk kurmamy?ty, bu sene bir kyz arkada? buldu kafasyna göre diye sevinmi?tim,ama onunla da arasy kötü sanyrym.
23 ?ubatta geniz eti ameliyaty geçirdi, geçmi? olsuna eve synyf arkada?laryndan 5 çocuk geldi, hiç bir ?ekilde onlarla oynamady, yatycam uykum var diye tuttturdu..2 tane ya?yty kuzeni var ama onlarda geldiklerinde farkly olmuyor.:((
Kyzym sadece benimle, annaneyle vs büyüklerleyken mutlu oluyor, çocuklardan ho?lanmyyor, en sevdi?i arkada?y hakkynda bana "Sanki onun ady naz da benim yaptyklarymy yapmaya çaly?yyor" falan diyor..
Bu ve bunun gibi birçok sykyntym var, aslynda bir psikologa götürmek istiyorum. Geniz etini alan prof.dr çok kysa bir zaman geçirmelerine ra?men, "Kyzynyz üstün zekaly ve özel ilgi e?itim gerektirir" dedikten sonra iyice kaygylarym artty.
En büyük sykyntymyz da bana a?yry ba?ymly olmasy..
offff kyzlar offff valla çok bunaldym
Böyle bir a?k varmy? dünyada da ben tatmamy?ym...Allahyma çok ?ükür bende ANNEYYM 04.09.2008
Basa don
Ekim Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 10-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Ekim Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 15-Mart-2013 Saat 02:59
zor bi durum canisi...
bencede piskologa danis.
bide kizin kücükkenmi calismaya basladin? belki hep senin gidecegini saniyo?!? korkuyo kimseye yaklasamiyo..
Allah yardimciniz olsun, insallah düzelir!
CANKUSUM kucagimda!!!
En güzel gün 15Ekim 2009, Saat 7:14

El Bebek Gül Bebek Gel Bebek Gel
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 06-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 15-Mart-2013 Saat 03:23

ho$geldin canim

napacaksin inan bilmiyorum
bizdede var bu sorun ama fr dili yuzunden kaynaklaniyor bizdeki
turk çocukalriyla kuzenleriyle hiç bi sorun yok
okulda tek ba$ina dolaniyo karde$i yoksa yaninda teneffuslerde falan
bi turk çocugu var sinifta oda keyfi olursa arkada$lik kuruyor keyfi yoksa ittiriyor ama benimki rahatsiz bu durumdan oynamak istiyor ama bi$eyler var yolunda gitmeyen

sizde durum birazfarkli galiba,arkada$lariyla oynamamak onun için bi sorun deil galiba yanli$ anlamdiysam
uzmana  sor bakalim ne diycek
bizede aktarirsan dedikelrini çok sevinirim..

bide benimkin en iyi arkada$i karde$i $imdilik ..

Duzenleyen Aykiz__ - 15-Mart-2013 Saat 03:24
Basa don
miray Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 05-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti miray Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 15-Mart-2013 Saat 04:06

bir zeka testi yaptyryn bakalym, belki hakikaten çocuk ya?ytlaryyla sykylyyordur onlaryn yaptyklaryny basit gördü?ü için ileti?im kurmak istemiyordur. Büyüklerle konu?uyor, oynuyor, e?leniyorsa ve mutluysa fazla endi?elenecek bir durum yoktur diye dü?ünüyorum.

Benim o?lum 4,5 ya?ynda hergün okula giderken myzmyzlanyyor, bazen a?lyyor. Büyüklü küçüklü bir çocuk ortamynda ya?ytlary veya küçüklerle de?il mutlaka kendinden 3-4 ya? büyük "abi"lerle oynuyor, onlaryn pe?ine takylyyor.
Basa don
meralper Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 06-Temmuz-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti meralper Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 15-Mart-2013 Saat 05:14
canim doktorunuzun dedigi gibi ustun zekali oldugu icin kendi yas grubu onu pek tatmin etmeyebilir cok yardimci olamadim kusura bakma pedagogla gorus bence
18.03.2010

Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti sarikanarya Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 15-Mart-2013 Saat 05:18
korkuyorum bu durumdan aslynda, yani antisosyal olur diye:(
o gayet memnun durumdan ama..
peki ne yapyyorsun diyorum okulda, kendi kendime geziniyorum diyor:(
Böyle bir a?k varmy? dünyada da ben tatmamy?ym...Allahyma çok ?ükür bende ANNEYYM 04.09.2008
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti sarikanarya Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 15-Mart-2013 Saat 05:20
evet canym, bizde durum tamamen naz yn tercihi, yani arkada?lary ona ya?ansada oynamak diyolog kurmak istesede o istemiyor:(
cumartesi psikologa götürücem bakalym:(
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti sarikanarya Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 15-Mart-2013 Saat 05:21
daha 2 ya?yndaykende böyleydi aslynda, ya?ytlary sandalyeleri itip çekerken, aaaa ne yapyyo bunlar, o oturmak için derdi:)
ama hayat yalnyz geçmez ki, sosyal olmasyny çok isterdim
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti sarikanarya Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 15-Mart-2013 Saat 05:23
cumartesi günü götürücem bakalym o ne diyecek?
ama üstün zekaly olmasyda sykynty, de?ilde anti sosyallik varsa o da sykynty:((
gerçekten sykyntyly bir durumdayym,ve maalesef tek derdimiz bu da de?il:(
Basa don
meralper Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 06-Temmuz-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti meralper Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 15-Mart-2013 Saat 05:57
canym Allah dermansyz dert vermesin üzülme 
18.03.2010

Basa don
seda30 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 28-Mayis-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti seda30 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 15-Mart-2013 Saat 06:08
Bence hemen olumsuz dü?ünme.Pedagogla görü?tükten sonra çocu?a bir zeka ölçümü yaptyryn.E?er sölendi?i gibiyse çocu?un ya?yytlaryyla sykylmasy gayet do?al.Geçenlerde tv de izledim üstün zekaly çocuklar fuarla bi araya gelmi?lerdi.Hepsi büyümü?te küçülmü? gibi ama ma?allahlary var.Bilim alanynda deneyler yapyyorlar.Aileleri genelde ba?ta ileti?im problemi oldu?unu anlattylar sonra özel e?itime tabi etmi?ler hepside e?itilmi? ve ileti?imleri oldukça iyi.Belkide bu Allahyn size sundu?u bir lütuf.
ENES'YM Ylk göz a?rym,yaky?ykly prensim 27.06.2003
ZERRYN'YM Ynci tanem,minik prensesim 06.06.2008
Basa don
datceken Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 30-Aralik-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti datceken Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 15-Mart-2013 Saat 07:04
Üstün zekaly çocuklarda bu tür davrany?lar görülebiliyormu? Allah yardymcyn olsun zor cidden
Büyüklerle daha rahat ileti?im kurmasy dediklerinin daha çabuk kabul görmesi liderli?i üstlenmesi kurallaryny daha rahat kabullendirmesi de?il dimi!
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 24-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 15-Mart-2013 Saat 10:26
canym ho?geldin......
benim derdimde bir ba?ka
kyzym 15 gündür yakla?yk emzik emmiyor
çok de?i?ti o zeynep gitti ba?ak zeynep geldi
çok sinirli,inatcy...alperde onu kyskanyyor üstüne üstüne gidiyor,kyzdyryyor
ve ben de çok sinirliyim bu yüzden
ya sabyr diyorum ama kopuyorum bir yerde...
Alperim o?lum benim,Zeynebim kyzym benim sizi çok seviyorum
siz benim ya?ama gücüm,sevincim,her?eyimsiniz..
Basa don
deha Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 14-Mart-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti deha Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 15-Mart-2013 Saat 13:34
canim zeka testi yapan kurumlar var diye biliyorum bir arastirsan tabi boyle durumda size daha cok is dusecek ilgi anlaminda
SONSUZ HAMD SANA ?ÜKÜR SANA OLSUN ALLAHIM
GÖNDERDY?YN HEDYYE SANA EMANET
GÜLBE?EKERYM ELIF DURUM HOSGELDIN ARAMIZA 02.10.2011..20:23
Basa don
datceken Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 30-Aralik-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti datceken Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 15-Mart-2013 Saat 23:26
Zeka testi yapan yerler var ama çocuk 72 aylyk olmalyymy?
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti sarikanarya Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 19-Mart-2013 Saat 03:52
sa?ol canym, büyüdükçe dertler büyümese de boyut de?i?tiriyormu?:)
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti sarikanarya Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 19-Mart-2013 Saat 03:54
IQ testleri 6 ya?yndan sonra yapylabiliyormu? canym, ama öyle ise de onu tespit edip ona göre davranmak gerekir. Ama çok sanmyyorum benim kyzyn dili çok geli?mi? sadece:))
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti sarikanarya Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 19-Mart-2013 Saat 03:55
emzik byrakmaya çaly?yyor herhalde annesi:)
naz çook uzun süre emdi emzi?i, zor byraktyk, umarym önce kyzyn sonra yaky?ykly o?lun ve dolayysyyla da sen düzelirsiniz.
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti sarikanarya Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 19-Mart-2013 Saat 03:56
evet canym, ara?tyrdym ama 6 ya?yndan önce yapylmyyormu?
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti sarikanarya Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 19-Mart-2013 Saat 03:57
evet aynen öyleymi?, bu süre içinde tek derdim, girece?i ortamlarda ezilmemesi
Basa don
mayamiyo_78 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 30-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti mayamiyo_78 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 02-Mayis-2013 Saat 04:38
gecmi? olsun mu demeliyim bilemedim cnm,cocugun kendince bir sykytysy yok gibi ileti?im kurmadygy için hyrcynda degil sadece tercih yapmys bence.
benim oglanda krese ba?lady daha 3 ya? bile olmamysty ilk 3 hafta arkadaslaryyla oynayamamy? utanmy?,yemek yamami?,ama sonradan ferrari gibi hyzy hiç kesilmemi? bi dakika durmuyormu?.ilk haftalarda tedirgin olmustum 2 defa psikologa goturdum bize geceleri sykynty vermeye baslamysty aglyyordu bizi uyandyryyordu,dr.gunduz sizinle olamadygy icin gece acysyny cykartyyor demi?ti.oglum ustelik pat diye yary donemde ba?lamysty kre?e herkes aly?my?ken.ama ogretmeni Doruk kadar cabuk adapte olan bi cocuk daha görmedim diyor.ma?allah bundan sonrada olmaz in?...pedegog hn.oglun yasytlaryndan cok ustun demi?ti ben (biz) zaten cok farkyndaydyk teyit etmi? olduk.ama bu zeka i?i onemli degil kullanabilmek o potansiyeli ortaya cykarmak lazym.yoksa matemati?i cozmus,yada okur-yazar  falan degilLOLsadece asyry derecede kelime dagarcygy geni? bir cocuk buuk bir cocuk gibi her konuda fikri var
<font color=MAGENTA>Varly?yn öylesine sevinçki içimde,burnumda çilekli sakyzymyn kokusu[/COLOR]

RABBYM SANA SONSUZ ?ÜKREDYYORUM
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +