SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

nasıl bir oyuncak...

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
ASYA Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 11-Nisan-2008
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ASYA Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Baslik: nasıl bir oyuncak...
    Gonderildi: 23-Aralik-2012 Saat 14:13
Kızlar malum kardeşimizin gelmesine az kaldı.hastane çıkışı ablamıza hediye getirmek istiyoruz.fAKAT Bİr türlü oyuncak seçemiyoruz.İpek oyuncakla çok oynamaz.Oynadığı oyuncaklar biriki bebek ,oyuncak cep telefonu,bebk puseti ve legolar .Siz olsanız nasıl bir oyuncak alırdınız (evcilik setleri vs var)
Gözümün iki nuru...
İpek & İnci

Basa don
selenimm Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 17-Mart-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti selenimm Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 23-Aralik-2012 Saat 14:27
istediği bana al dediği bişiy yokmu canım. selen benden barbie evi isteyip duruyordu kerimcik selene aldı getrdik:))
21/11/2007 SELENİMM 04/04/2012 KERİMİMM
ALLAHIM SANA BİNLERCE ŞÜKÜRLER OLSUN BU BAL KÖPÜKLERİNİ BANA VERDİĞİN İÇİN
Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 01-Temmuz-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 23-Aralik-2012 Saat 14:27
parmak boya, sulu boya, pastel boya...
oyun hamuru
dokunmatik tablet
evde kullanabilecegi3 tekerlekli bisiklet ya da bebek arabasi
fotograf makinesi
biberon emen cis yapan oyuncak bebek

19.10.2008
Basa don
ASYA Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ASYA Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 23-Aralik-2012 Saat 14:42
Orjinal mesaji gonderen SELENİMM SELENİMM yazdi:

istediği bana al dediği bişiy yokmu canım. selen benden barbie evi isteyip duruyordu kerimcik selene aldı getrdik:))

yazın plajda  bir kızın elinde barbi bebek gördü çok imrenerek baktı.Ben de sana alacam dedim.Alsam oynar mı bilemiyorum.aklımda tek o var ,eşim de oyun evi tarzı birşey alalım kocaman olsun içinde bir sürü figürler olsun diyor.gel gör ki 100-130 tl civarı.Oynamazsa çok üzülürüm .Çünkü bir oyuncak için limitimin çok üzerinde bir tutar...
siz nasıl birşey almıştınız barbie evi diye arayım bakalım netten...
Gözümün iki nuru...
İpek & İnci

Basa don
ASYA Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ASYA Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 23-Aralik-2012 Saat 14:48
Orjinal mesaji gonderen kelebbek kelebbek yazdi:

parmak boya, sulu boya, pastel boya...
oyun hamuru
dokunmatik tablet
evde kullanabilecegi3 tekerlekli bisiklet ya da bebek arabasi
fotograf makinesi
biberon emen cis yapan oyuncak bebek

kelebbek biberon emen çiş yapan bebek de aklımda.baby alive sanırım ismi baktım fiyatı uçmuşAfaldiğerlerinin hepsi evde var
Gözümün iki nuru...
İpek & İnci

Basa don
selenimm Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti selenimm Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 23-Aralik-2012 Saat 14:52
bilgecim doğacak bebeğin cinsiyeti nee ilerde onunda oynayabileceği bişey alabilirsin. o zaman çok parada versek de bari azda olsa içimiz rahat oluyor.
Basa don
ASYA Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ASYA Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 23-Aralik-2012 Saat 14:57

bilgecim doğacak bebeğin cinsiyeti nee ilerde onunda oynayabileceği bişey alabilirsin. o zaman çok parada versek de bari azda olsa içimiz rahat oluyor.

biliyorsun zannediyordum ,ikinci kızım geliyor allahın izniyle teyzesi...
Gözümün iki nuru...
İpek & İnci

Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 01-Temmuz-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 23-Aralik-2012 Saat 14:58
eger barbie bebegi yoksa sadece bebegi al. barbie odalari, arabasi evi gibi seyleri cok sonra zamana yayarak ve kizin hakikaten barbieyle ilgiliyse alirsin.

cis yapan bebek marka almak zorunda degilsin. cok ucuza pek cok cesidi var.
19.10.2008
Basa don
NAZLI27 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 27-Mayis-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti NAZLI27 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 23-Aralik-2012 Saat 14:58
oyuncak bilgisayariniz varmi bilmiyorum ama benim oglanlar çok seviyorlar harfler,sarkilar,sekilleri,renkleri felan gosteriyor

Genius%20M@lice%20Connect
ilk goz agrim anneligi tattigim Ahmet Emir'im 25.08.2008

Eren'im de geldi hosgeldi 02.07.2010
Basa don
NAZLI27 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 27-Mayis-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti NAZLI27 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 23-Aralik-2012 Saat 14:59
kizz çocugun en çok sevecegi sey bebek heralde aslinda kuçuklukten beri bizim derdimiz sirf bebekle ilgilenmek :))
ilk goz agrim anneligi tattigim Ahmet Emir'im 25.08.2008

Eren'im de geldi hosgeldi 02.07.2010
Basa don
ASYA Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ASYA Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 23-Aralik-2012 Saat 15:05
bilgisyaraımız da var nazlıcım.
Gözümün iki nuru...
İpek & İnci

Basa don
tita Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 27-Mayis-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti tita Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 23-Aralik-2012 Saat 15:33
şu masalcı aayıcıklar dikkatini çekermi ki canım? ben geçen markette gördüm 50tl idi...32masal varmış içindede
BONCUĞUMMM YARAMAZ OĞLUŞUMMM ÇOK ŞÜKÜR RABBİME KAVUŞTUM KUZUMA... (23.10.2010 -- 13:17 )
Basa don
luna Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 27-Eylül-2011
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti luna Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 23-Aralik-2012 Saat 16:04
Anam oyuncaklara bak, bilgisayar falan! Ayvayı yemişiz haberimiz yok :))
01.11.2012'de varlığıma anlam ve ışık katan canım kızım Talya Nil'ime kavuştum. Şükürler olsun Rabbime!
Basa don
selenimm Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti selenimm Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 23-Aralik-2012 Saat 16:12
Orjinal mesaji gonderen şeker kız şeker kız yazdi:

biliyorsun zannediyordum ,ikinci kızım geliyor allahın izniyle teyzesi...
 bilmiyordum canım hatta bebeklerimizin cinsiyetleri bölümünede baktım ama konu açmadın mı göremedim mi bilmiyorum
Basa don
ASYA Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ASYA Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 23-Aralik-2012 Saat 16:27

konu açmadım sen haklısın canım.iki kız annesi olmak varmış kaderde :)

Gözümün iki nuru...
İpek & İnci

Basa don
selenimm Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti selenimm Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 23-Aralik-2012 Saat 16:30
hayırlısı olsun canım sağlıkla gelsinlerde kızı erkeği farketmez.
Basa don
ASYA Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ASYA Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 23-Aralik-2012 Saat 16:44
Orjinal mesaji gonderen luna luna yazdi:

Anam oyuncaklara bak, bilgisayar falan! Ayvayı yemişiz haberimiz yok :))

yedinki ne yedin lunacımLOLLOL
Gözümün iki nuru...
İpek & İnci

Basa don
ASYA Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ASYA Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 23-Aralik-2012 Saat 16:46
Orjinal mesaji gonderen tita tita yazdi:

şu masalcı aayıcıklar dikkatini çekermi ki canım? ben geçen markette gördüm 50tl idi...32masal varmış içindede

bizimki masalı ya kendi okuyor yada bize okutuyor.Masalcı ayıcıktan dinlemek ister mi bilmiyorumLOLLOLyine de aklımızda bulunsun canım.teşekkür öneri için
Gözümün iki nuru...
İpek & İnci

Basa don
matteacher Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 03-Ocak-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti matteacher Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 23-Aralik-2012 Saat 18:50
masal anlatan winnie var bizde bizim kız bugünlerde ona merak sardı bence böyle bir şey al
KÜÇÜK KELEBEĞİM 5 yaşında ELİF İLAYDA 10.02.2010 (9:00)
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +