SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

lütfen yorum

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
nazlymnazly Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 01-Eylül-2007
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti nazlymnazly Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Baslik: lütfen yorum
    Gonderildi: 13-Kasim-2012 Saat 15:49
Ben ruya göruyorumdur mutlaka ama pek hatyrlamam ama asagy yukary 3 gecedyr benzer ruya göruyorum köyde babamlaryn evyndeyyz Erimin sünnet dü?ünüymüs sanyrym çok kalabalyk babannem rahmetlydyr o falan var ortalyk epey karanly dü?ün yery gybydegyl by anda o?lum ortada yok ben devamly ynsanlary beslemey u?rasyyoruz yemekler veryyorum falan çok mutlu degylym bugun kuzenym bu aksamda teyzem arady ben hiç bysey demeden o?lumu sordu ykysyde rüyalaryny anlatty yakyn sayylyr ruyalar byrynde erymy anneme gydyyorum dyye kacyyomus yanyma gelmek için köpekler yaklamys hep havalara atmyslar teyzem konusamadym bagyramadym sesym cykmady dyyo kuzenymynkyde yyne dü?ün varmys rahmetly dedem amcam falan ordaymys ben dolma yapyyomus kyrmyzyyla yesyl byberler ben kyrmyzylary dolduruyomusum busabah o?lum a?layarak kalkty anne ben senyn elyny tutuyodum köpekler kovalady beny ben çok korktum dyye byraz uzun oldu ama lütfen byraz anlayan arkadas varsa yorum yapabylyrmy kotu yormak istemyyorum ama nedendyr bylmem çok tedyrgynym rabbym hayyrlara cykarsyn
O?LUM SEN BYTANECYKSYN BYLYYORMUSUN? HAYATIMIN A?KISIN HER?EYYMSYN
GÖZBEBE?YMSYN
SENI SEVMEYEN
ÖLSÜN:-)))
YYYKY DO?URMUSUM SENI YAVVV
Basa don
ASYA Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 11-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ASYA Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 13-Kasim-2012 Saat 22:43
allah hayyrlara çykarsyn,bir fikrim yok
Gözümün iki nuru...
Ypek & Ynci

Basa don
zisan34 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 27-Aralik-2011
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti zisan34 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 13-Kasim-2012 Saat 23:34
Hayyrlara çyksyn in?allah. Malesef benimde bir fikrim yok.
Basa don
deniz Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 25-Haziran-2012
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti deniz Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Kasim-2012 Saat 00:06
her rüyayy yorumlamamak en iyisi aslynda ben ne zaman kötü rüya görsek yada içimiz daralsa sadaka veririz çünkü sadaka bilmedi?imiz binbir musibeti geri çevirir rüyanyda çok dü?ünüp üzme kendini hayyrly i?lere vesile olur in?.
Basa don
hülya Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 14-Haziran-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti hülya Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Kasim-2012 Saat 00:16
Gamzecim rüyalardan ürkmen çok normal Allahym korusun esirgesin yavrunu rüyalar hayyrlara çyksyn canym ama benimde rüyalar konusunda fikrim yok bir fakiri sevindir derim
üzüm gözlüm iyiki varsyn..02/11/2007 saat:11.10

Basa don
Ecce Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 02-Kasim-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Ecce Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Kasim-2012 Saat 00:43
hayir olsun. birinin nefsi kalmis sizde. kopek nefsin sifatlarindandir. onlem almazsaniz zarar gorursunuz.
once Allah rizasi icin bu ruyalari hayirlara tebdil etmesi ve pis nefisten sizi korumasi icin namaz kil. rekatinin onemi yok 2 de olur. felak nas ayetelnkursiyi okuyabildigin kadar tek sayida oku sag avucuna ufle oglunun basina sur. aile fertlerinin hepsinin tepesine ayni sekilde sur kendin de dahil.
mutlaka sadaka ver bu belanin defi icin ve bolca salavat getir. bir de yerleri sirkeli suyla sil.
Basa don
selenimm Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 17-Mart-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti selenimm Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Kasim-2012 Saat 00:55
RÜYAN HAYRA ÇIKSIN CANIM. BENYMDE HYÇBYR FYKRYM YOK
ECCENYN YORUMLARINA ÖNEM VER KUZUMMMM.

21/11/2007 SELENYMM 04/04/2012 KERYMYMM
ALLAHIM SANA BYNLERCE ?ÜKÜRLER OLSUN BU BAL KÖPÜKLERYNY BANA VERDY?YN YÇYN
Basa don
nazlymnazly Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 01-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti nazlymnazly Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Kasim-2012 Saat 03:33
çokk çok sa?olun kyzlar ecce senyn yorumun içinde ayryca tesekkur ederym dedykleryny mutlaka yapycam i??allah rabbym hayyrlara cevyrsyn
O?LUM SEN BYTANECYKSYN BYLYYORMUSUN? HAYATIMIN A?KISIN HER?EYYMSYN
GÖZBEBE?YMSYN
SENI SEVMEYEN
ÖLSÜN:-)))
YYYKY DO?URMUSUM SENI YAVVV
Basa don
minicikbebisim Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 04-Subat-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti minicikbebisim Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Kasim-2012 Saat 03:35
Ruyan hayra ciksin canim... Iyi dusun iyi olsun aklina kotu seyler getirme.. Birine sadaka ver bencede ve ecceyi dinle.. O bu konularda bilgili..
23.05.2008 & KAAN
06.12.2012 & AZRA
Allahim yavrularim sana emanet...
Basa don
sivasli Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 25-Aralik-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti sivasli Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Kasim-2012 Saat 13:38

canim sakin ruyana kimseden yorum isteme bi daha Angry hayirlara vesile olsun insallah sen bol bol dua et arkadaslarin dedigi gibi sadaka ver namaz kil.

14.09.2008 ...ilker'im

22.08.2011...prenses kizim

08.06.2013
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +