SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

Bebek ekmegi

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
datceken Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 30-Aralik-2007
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti datceken Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Baslik: Bebek ekmegi
    Gonderildi: 10-Agustos-2012 Saat 21:01
1 su bardağı süt
1 su bardağı su
1 yemek kasığı pekmez
1 paket maya
Azıcık tuz
1 su bardağı beyaz un (isteğe bağlı yumuşak olması için)
1 su bardağı tam tahıl un
1 su bardağı mısır unu
1 su bardağı yulaf unu
İstediğiniz yumusakligi alana kadar un ekleyin sonra yagladiginiz kek kalıbında pisirin
Sert olmasin diye Fan kullanmıyorum ekmek pişirirken
İstediğiniz gibi ekleme çıkarma yapabilirsiniz icine kuru meyveler susam ceviz ekleyebilirsiniz
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 06-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 11-Agustos-2012 Saat 00:31
ellerine saglik canim
fan kullanmamk ne demek ? firin ozellgimi
ayşenur'um 22/09/08
Ahmet Emre'm 25/04/2010
Hakan efendi de 4 mart :)

Basa don
meralper Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 06-Temmuz-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti meralper Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 11-Agustos-2012 Saat 00:34
firin ozelligi serencim ellerne saglik dilekcim
18.03.2010

Basa don
datceken Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti datceken Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 11-Agustos-2012 Saat 00:41
Evet hani hava akımı oluyor ya o fan özelliği iste onu çalıştırmıyorum kurutmasin diye alt ve üst isiticiyi kullanıyorum
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 06-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 11-Agustos-2012 Saat 01:07
bende varmi acaba o ozelllik :)
ayşenur'um 22/09/08
Ahmet Emre'm 25/04/2010
Hakan efendi de 4 mart :)

Basa don
datceken Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti datceken Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 11-Agustos-2012 Saat 01:08
Vardır mutlaka bı bak fırınına
Basa don
tugce2008 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 12-Ocak-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti tugce2008 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 11-Agustos-2012 Saat 13:11
kuru mayamı yas mayamı cnm?
11 10 2008   15.10
21 10 2011   12.45      
Basa don
datceken Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti datceken Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 11-Agustos-2012 Saat 15:45
Evde instant maya vardı onunla yaptım ama herhangibir maya isini görür heralde
Basa don
ankara_06 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 21-Kasim-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ankara_06 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 11-Agustos-2012 Saat 19:11
ellerine sağlık dikekcim
bunu yapıp ne kadar saklayabliyorsun
zira hepsi bitmez ve her gün yapmak zor olur
dolaba dondurucuya atsak çözme olayı falan sakıncalı olur mu

Elif & Melike
Can parçalarım
Basa don
datceken Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti datceken Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 12-Agustos-2012 Saat 02:07
Benimkiler dilim dilim buzlukta hergün gece 2-3 dilim çıkarıyorum
Sakıncalı değildir herhalde onu araştırmadım en azından güveniyorsun icerigine sebze yağ da yok zararlı değildir diye dusunmekteyim ecce daha iyi bilir yada gıda mühendisi yada beslenme uzmanı arkadaslar daha iyi bilir
Basa don
deha Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 14-Mart-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti deha Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 12-Agustos-2012 Saat 02:14
dilegim ellerine saglik cnm ilk firsatta yapicam insallah zahmet oldu sana ama iyi oldu sayende kuzular mis gibi ev yapimi ekmek yiyecekler
SONSUZ HAMD SANA ŞÜKÜR SANA OLSUN ALLAHIM
GÖNDERDİĞİN HEDİYE SANA EMANET
GÜLBEŞEKERİM ELIF DURUM HOSGELDIN ARAMIZA 02.10.2011..20:23
Basa don
tita Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 27-Mayis-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti tita Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 12-Agustos-2012 Saat 11:08
GÜZEL GÖRÜNÜYR CANIM...ELLERİNE SAĞLIK RAMAZANDAN SONRA DENİYCEM BENDE...
BONCUĞUMMM YARAMAZ OĞLUŞUMMM ÇOK ŞÜKÜR RABBİME KAVUŞTUM KUZUMA... (23.10.2010 -- 13:17 )
Basa don
datceken Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti datceken Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 12-Agustos-2012 Saat 13:27
Dene canİm inşallah beğenirsiniz biz kendimiz de yedik
Konya ya giderken yapıp yanımda götürmek istiyorum belkide yapar yanımda götürmem okadar çok eşyanın arasına bide ekmek sokusturmam :)))
Basa don
tita Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 27-Mayis-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti tita Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 12-Agustos-2012 Saat 13:29
ne zaman geliyorusn canım? bayramda burdamısınız?
BONCUĞUMMM YARAMAZ OĞLUŞUMMM ÇOK ŞÜKÜR RABBİME KAVUŞTUM KUZUMA... (23.10.2010 -- 13:17 )
Basa don
datceken Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti datceken Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 12-Agustos-2012 Saat 14:13
Bayramda ordayiz inşallah esim arabayı al yarın git Konya'ya çocuklarla diyor annemde olacak arabada ama yemiyor valla... :))
Basa don
Ecce Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 02-Kasim-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Ecce Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Agustos-2012 Saat 12:53
Orjinal mesaji gonderen datceken datceken yazdi:

Benimkiler dilim dilim buzlukta hergün gece 2-3 dilim çıkarıyorum
Sakıncalı değildir herhalde onu araştırmadım en azından güveniyorsun icerigine sebze yağ da yok zararlı değildir diye dusunmekteyim ecce daha iyi bilir yada gıda mühendisi yada beslenme uzmanı arkadaslar daha iyi bilir
estağfirullah şekerim.
paketleme iyi olduğu sürece dondurucu kullanmanın sakıncası yok. -18in üzerinde tutarsanız iyi olur ısıyı. -18de bile yaşayabilen ender bakteriler olabiliyor.
Basa don
datceken Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti datceken Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Agustos-2012 Saat 14:57
Bizimki -20 de ecce isim vermek istemedim iyi oldu yazdığın icim ferahladi
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +