SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

çocukta cinsellik algysy

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
zeyneb Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 25-Mayis-2009
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti zeyneb Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Baslik: çocukta cinsellik algysy
    Gonderildi: 11-Mayis-2012 Saat 01:38
Dün bir oturmada 5 ya?larynda bir erkek çocu?u gidene kadar beni taciz etti. Yanyma gelip gelip "a?kym hayatym" gibi ?eyler söyleyip öptü saryldy falan. Nasyl davranmam gerekti?ini bilemedim genelde mutfaktaydym annesi görmedi ama bir kenara çekip söyledim dedim o?lunuz böyle böyle yapyyor haberiniz olsun diye, "o da ha evet biliyorum" dedi gayet normal bir ?ekilde. Bu süreci bütün çocuklar geçiriyor mu normal bir?ey mi? Bana biraz fazla geldi, benim de o?lum var hazyrlykly olayym ?imdiden nasyl davranmam ne demem gerekti?ini bileyim. Pek umursamadym i?te ben de seni sevdim o?lum gibi falan dedim kyvyrdym ama bu iyice abartty yavrum falan diye =) töbe töbe. Sonra yengem kyzdy sen nasyl sabrediyorsun dövecem ben bunu diye, yok dedim yanly? bir?ey yapmak istemiyorum. Sonra çocu?a sordu kimden ö?reniyosun sen bunlary diye, ne dese be?enirsiniz "babamdan" dedi
-04.02.2010- Birlikte Yn?irah okuyalym. Allah kalbimizi geni?letir.
Basa don
manolya80 Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 11-Nisan-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti manolya80 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 11-Mayis-2012 Saat 01:48
yok canym benimde 2 o?lum var büyük o?lum 9 ya?ynda ama biz böyle bi dönem geçirmedik ,

geçirmekte istemem kesinlikle etrafymdakilerde dahil olmak üzere benim psikilojim bozulur ..
06/04/2003(13:15) Ylk göza?rym MELYH'YM

06/11/2008(22:05) Minikku?um ARDA'M

Canözlerim benim,tekvarlyklarym
Basa don
cemrenaz Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 16-Temmuz-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti cemrenaz Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 11-Mayis-2012 Saat 01:54
e?imin 4 ya?ynda yi?eni var dün dediki annesine yengem benim karym olsun dayymda senin o?lun olsun Shocked çocuktur diye pek ?a?yrmadym ama bilmem garip dimi
CANIM KIZIM
34+ hosgeldin oglusum

Basa don
zeyneb Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti zeyneb Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 11-Mayis-2012 Saat 01:58
evet bak ?imdi bi?ey daha geldi aklyma, yengem ayyp dedi çocu?a o da dedi ki ben onla evlencem. Ben de dedim ben zaten evliyim bak çocu?umda var dedim, ne dese be?enirsiniz "ben de kocany bo?arym" dedi =) töbe yarabbim, wallahi korktum ya bizim çocuklarymyz da böyle olur mu ki, yanly? olan neyse öyle davranmayayym ben de bilemedim...
Basa don
manolya80 Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 11-Nisan-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti manolya80 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 11-Mayis-2012 Saat 02:08
ailesinden kaynaklanyyor olabilirmi acaba ne bilim ben hiç duymadym çevremde böyle bi ciddi boyutta sorun ,hafife alynacak kadar basit bi konuda de?il :S
06/04/2003(13:15) Ylk göza?rym MELYH'YM

06/11/2008(22:05) Minikku?um ARDA'M

Canözlerim benim,tekvarlyklarym
Basa don
cemrenaz Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 16-Temmuz-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti cemrenaz Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 11-Mayis-2012 Saat 02:10
rahatlyktan kaynaklanyyor olabilir. çok rahat yeti?tiriyorlar ceza vermiyorlar a?yzlaryna ne geliyorsa söylüyo çocuklar
CANIM KIZIM
34+ hosgeldin oglusum

Basa don
NAZLI27 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 28-Mayis-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti NAZLI27 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 11-Mayis-2012 Saat 03:18
çok sasirdim açikcasi 5 yasindaki bir çocugun bu sekilde davranmasi bana  anormal geldi
aileden kaynaklanan birsey olabilir bazi esler birbirlerine acayip rahat davraniyorlar çocuklarin ve yabancilarin yaninda  çocukta bunu ornek alir bu davranislarin rahat bir sekilde heryerde herkese yapilabilecegini algiyabilir diye dusunuyorum

ilk goz agrim anneligi tattigim Ahmet Emir'im 25.08.2008

Eren'im de geldi hosgeldi 02.07.2010
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 06-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 11-Mayis-2012 Saat 03:19
nazlim rahat davranmadan kastin ne
biz a$kim vs deriz çocuklarin yaninda bizim çocukda gidip ba$kasinami der acaba :s
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 06-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 11-Mayis-2012 Saat 03:21
zeynebim çocugun derdi ne bilemedim
ama ayleden kaynaklanma ihtimali yuksek, annesi norml kar$ilyo baksana
Basa don
NAZLI27 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 28-Mayis-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti NAZLI27 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 11-Mayis-2012 Saat 03:31
yok canim askim vs degil daaha ileri el sakalari veya opusen bile var çocuklarada bayagi ilginç geliyor tabii bunlar gozlerini

çevremde çok gordugum birseyi soyliyim meselaa mutlaka cinsel içerikli bir sahnenin olacagi tahmin edilenbir dizi seyrediliyor
sonrada tam o sahne geldigi ve herkesin odaklandigi andaa kanal degistiriliyorr çocuklarada ayipp ayipp deniliyorr boyle oldugu çocugun daha çok ilgisini çekiyor o anda gorecegini gormus oluyor zaten

ilk goz agrim anneligi tattigim Ahmet Emir'im 25.08.2008

Eren'im de geldi hosgeldi 02.07.2010
Basa don
Leylak Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 11-Ekim-2010
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Leylak Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 11-Mayis-2012 Saat 04:09
bence de bu bir dönemden ziyade ailesinden kaynakly. bazylary çocuklaryny çapkyn my yeti?tirmek istiyor nedir her kadyny çocu?a potansiyel e? gibi gösteriyorlar. o?lum seç be?en sana alayym moduna giriyorlar. belki ?akasyna yapmak ho?laryna gidiyor ama çocuk ?aka ile gerçe?i iyi ayyramaz ki o ya?larda. sakat bir durum :S
Basa don
nerdesinbebegim Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 18-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti nerdesinbebegim Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 11-Mayis-2012 Saat 04:35
zeyneb canim bu durum tamamen aileyle ilgili diye dusunuyorum bende. kaynimin bir oglu var bildigin sapik cocuk dugunumde 5 yasindaydi kisti birde birden bir hava esiyor alttan alttan arkami döndumki gelinligimi kaldirmis :/ aslinda hokkali bir tokati hakediyordu. surekli bu sekilde taciz felan elleme hatta okulda bir kiz cocugunuda taciz etmis vcde. tesadufen oda esimin is arkadasinin kizi cikti soyaddan kadin sormus. ve en igrenc yani bu annesine bebek nasil olur diye sorunca ruh hastasi birebir anlatmis ne yapildigini :/ bir dönem gidip annesine surtunup cok igrenc sözler söyluyordu.
Basa don
zeyneb Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti zeyneb Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 11-Mayis-2012 Saat 08:04
neyse ya çok endi?elendim, in?allah bu tip ?eyler ya?amayyz hiçbirimiz, anne için de çok zor çünkü, bu kadar normal olmamaly demi?tim kendi kendime de ?imdi biraz daha rahatladym...
vallahi çok dikkatli olmak lazym çocuklaryn yanynda yapylana konu?ulana...
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +