SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

Oyuncak AYICIK sorunu

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
NAZLI27 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 28-Mayis-2008
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti NAZLI27 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Baslik: Oyuncak AYICIK sorunu
    Gonderildi: 30-Mart-2012 Saat 00:30

Merhaba arkadaslar iki oglum var biliyorsunuz biri ne yaparsa digeride onun aynisini yapiyor

kuçuk oglum erenin bir tane oyuncak ayisi var onu çok seviyor yataginda duruyordu genelde elinde dolastirmiyordu hiç
ama bir-iki haftadir elinde dolastirmaya,kendisi ne yaparsa onada yaptirmaya basladi erenin boyle yaptigini farkeden emirde yataginda duran ayicigini ayni sekilde dolastirmaya basladi elinde,wc ye ,yemege,okula heryere goturmek istiyor,sanki canli biri varmis gibi karsisinda konusuyor onunlaa
çisin varmi,aciktinmi,karninmi agriyor felan gibi sorular soruyor
yemek için masaya oturdugumuzda bile iki ayicikta sandalyeye oturuyor masaya bizimle birlikte Confused
ne yapacagimi sasirdim beni rahatsiz etmeye basladi bu durum
her zaman çocuklarima karsi çok ilgili olmaya çalisiyorum zaten baska isimde yok onlardan baska fazla bagirip kizan bir annede degilim benim davranislarimla alakali birseymi acaba bu anlamadim
emir kendine arkadas ariyor desem okula gidiyor eve gelincede bahçede,evde oynuyorlar hep çok egleniyorlar mutlu gorunuyorlar
çok uzun yazdim kusura bakmayin ne diyorsunuz bu duruma sorun edilcek bir sey degilmi yoksa onemsenecek bir durum varmi lutfen bana bir akil verin nasil davranayim

ilk goz agrim anneligi tattigim Ahmet Emir'im 25.08.2008

Eren'im de geldi hosgeldi 02.07.2010
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 06-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Mart-2012 Saat 00:36
canim aysenuda bebekleriyle oynar konu$ur falan ama dudu $eklinde deil, evcilik oynuyo konu$uyo $imdilik ilerisi yok..
tecrubem yok ama buyuk ihtimalle normaldir , hayali arkada$lari bile oluyomu$ çocuklarin , hep yanindaymi$ gibi konu$uyolar falan buna normal diyolar galiba, SIK GORULEN bi durummu$
siiznkide bunun bi degi$ik hali gibi .. sen ayin 1 inde bi daha git $u dr sitesine bari ..

Basa don
Leylak Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 11-Ekim-2010
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Leylak Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Mart-2012 Saat 00:39
nazlycym çok bilmiyorum ama açykçasy bu bana anormal gelmedi.
Basa don
NAZLI27 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti NAZLI27 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Mart-2012 Saat 00:41

bizimkler kendileri ne yaparsa ayiciklarada aynini yaptirmaya çalisiyorlar oyle oturup evcilik oynar gibi degil o yuzden tuhafima gitti

mesela yemekten sonra elini yikamaya giderken ayicikta gidiyoremirle onun ellerinide islatiyorr hihhh mis gibi oldu felan deyip opuyor
benim onlara yaptigim seyleri onlarda ayiciklara yapiyor gibi :))

dr sitesine ugramayi dusunmustumde sizden cevap almak daha iyi geliyor insana hemde çabuk oluyor :))

Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Mart-2012 Saat 00:43
oradakiler uzman ya ondan dedim kiz , biz tabi soyleriz fikrimizi o ayri :)
benimkilerde birbirlerinin oyuncagi o zaman, bdibinden ayrilmiyolar birbirlerinin :D

Basa don
NAZLI27 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti NAZLI27 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Mart-2012 Saat 00:44
Orjinal mesaji gonderen Leylak Leylak yazdi:

nazlycym çok bilmiyorum ama açykçasy bu bana anormal gelmedi.

insallah dedigin gibidir canim
sizin fikirleriniz onemli benim için insan bazen neyin normal neyin anormal oldugunu anliyamiyor kendi basina :)

Basa don
NAZLI27 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti NAZLI27 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Mart-2012 Saat 00:47
Orjinal mesaji gonderen Aykiz__ Aykiz__ yazdi:

oradakiler uzman ya ondan dedim kiz , biz tabi soyleriz fikrimizi o ayri :)
benimkilerde birbirlerinin oyuncagi o zaman, bdibinden ayrilmiyolar birbirlerinin :D

v
benimkilerde oyle yapisik geziyorlar resmen once iki kisiydiler simdi ayiciklarla birlikte oldular dort :)
masada bile dusunsene iki sandalye  daha koyuyoruz ayiciklara
2 haftadir 4 çocucugum var gibi hissetmeye basladim ben bile :)

Basa don
zisan34 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 27-Aralik-2011
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti zisan34 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Mart-2012 Saat 00:52
Hepimiz çocuklu?umuzda bizim için özel olan oyunca?a ba?lylyk duygusu ya?amaz myydyk?
Bence normal daha küçükler zaten. Kavram karga?asy ya?adyklaryny sanmyyorum. 7-8 ya?ynda böyle davransalar tuhaf kar?ylanyr tabi Smile
Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 01-Temmuz-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Mart-2012 Saat 01:07
ben de pek vahim bulmadim. bir sure mudahale etmeden izle. diyaloglarini da takip et. neyi yanlis anliyor, neyi dogru anliyor anlarsin.
19.10.2008
Basa don
bluerose Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 13-Ocak-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti bluerose Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Mart-2012 Saat 01:08
Berrincim hiç korkma canym çoook normal bu davrany?lary. Senin ufaklyk okula gitmiyo ve o yüzden abisi de olsa bi oyunca?yny arkada?y yerine koymasy normal. Eee abi de karde?ini taklit ediyo i?te. Halbuki arkada?lary var okulda.
Benim kyzymyn hayali arkada?lary var. Özellikle tuvalette kakasyny yapaca?y zaman sen git anne diyor ve konu?uyo arkada?yyla. Bazen de sa?ymyzda solumuzda bizimle beraber oldu?unu söylüyor. Ama normalmi? bu davrany?y. Ne zaman okula ba?lar o zaman gerçek arkada?lary olaca?y için hayaliler yok olurmu?. ?irkette bi arkada?ym var 30 ya?ynda. Onunda küçükken varmy? ve hatyrlyyor. Özellikle tuvalette gelirlerdi yalnyzken diyor ve baya çokmu? onunkiler LOL Ordu kurar komutanlyk yaparmy? arkada?ym..
Ay?e Ypek'im artyk 5 ya?ynda... (13.03.2009 08:40)

Elif'im de geldi ho?geldi...(11.08.2014 13:55)
Basa don
NAZLI27 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti NAZLI27 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Mart-2012 Saat 01:13
Orjinal mesaji gonderen zisan34 zisan34 yazdi:

Hepimiz çocuklu?umuzda bizim için özel olan oyunca?a ba?lylyk duygusu ya?amaz myydyk?
Bence normal daha küçükler zaten. Kavram karga?asy ya?adyklaryny sanmyyorum. 7-8 ya?ynda böyle davransalar tuhaf kar?ylanyr tabi Smile

tesekkurler zisancim
o yaslara kadar devam etmez insallah
zira ben simdiden rahatsiz olmaya basladim :)

Basa don
NAZLI27 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti NAZLI27 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Mart-2012 Saat 01:16
Orjinal mesaji gonderen kelebbek kelebbek yazdi:

ben de pek vahim bulmadim. bir sure mudahale etmeden izle. diyaloglarini da takip et. neyi yanlis anliyor, neyi dogru anliyor anlarsin.

durum vahim dersiniz diye korkuyordum açikcasi rahatladim valla kelebbek sayenizde çok sagol
SIKI takipteyim Tongue
benim ogretmeye çalistiklarimi iyi anliyorlar belliki çunku aynilarini uyguluyorlar ayiciklara simdilik :)

Basa don
NAZLI27 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti NAZLI27 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Mart-2012 Saat 01:20
Orjinal mesaji gonderen bluerose bluerose yazdi:

Berrincim hiç korkma canym çoook normal bu davrany?lary. Senin ufaklyk okula gitmiyo ve o yüzden abisi de olsa bi oyunca?yny arkada?y yerine koymasy normal. Eee abi de karde?ini taklit ediyo i?te. Halbuki arkada?lary var okulda.
Benim kyzymyn hayali arkada?lary var. Özellikle tuvalette kakasyny yapaca?y zaman sen git anne diyor ve konu?uyo arkada?yyla. Bazen de sa?ymyzda solumuzda bizimle beraber oldu?unu söylüyor. Ama normalmi? bu davrany?y. Ne zaman okula ba?lar o zaman gerçek arkada?lary olaca?y için hayaliler yok olurmu?. ?irkette bi arkada?ym var 30 ya?ynda. Onunda küçükken varmy? ve hatyrlyyor. Özellikle tuvalette gelirlerdi yalnyzken diyor ve baya çokmu? onunkiler LOL Ordu kurar komutanlyk yaparmy? arkada?ym..

inan korkuyordum sulecim kendimi suçlamaya felan basladiydim çocuklarla yeteri kadar ilgilenmiyormuyum acaba diye Confused
demek ayse ipekte yapiyor :))iyiki danismisim sizlere içim rahatladi iki haftadir kendi kendime dusunuyordum niye boyle yapiyorlar diye

arkadasin baya hayal alemindeymis anlasilan LOL

Basa don
aylin Drop Down Menu
Devamli Üye
Devamli Üye

Kayit tarihi: 26-Temmuz-2011
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti aylin Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Mart-2012 Saat 01:23
benim de 2 ya? büyük karde?im vardy ama hatyrlyyorum da benim de takyty?ym oyunca?ym vardy onunla oturur kalkardym. heryere götürürdüm. o yoksa kyyameti koparyrdym. öyle el yüz yykatyyormuydum hatyrlamyyorum ama sofraya birlikte otururduk bir ka?yk ona bir kay?k bana. çar?y pazar birlikte gezerdik. uykuya birlikte giderdik vs.
sorunlu bir tip de?ilim :D
Basa don
acelyafr Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 08-Ekim-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti acelyafr Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Mart-2012 Saat 01:42
kiz berrriinnn bunda anlamayacak ne var anam
belliki cocuklar yanlarinda masada vs... her yerde 3.bi kardes istiyorlar
gariplerim oyuncakla yetiniyorlarCryLOL
yapiverin yazik:))))))
hihihiiiii,espiri yapim dedim canim
tv'de goruyorlarsa cocuklarin oyuncak tasidiklarini belki ozeniyorlardir,yada o oyuncaklari evde bi arkadas gibi gorup oynamak istiyorlar,emir okulda goruyor tamamda cocuk bunlar gece gunduz ararlar arkadas yanlarinda
eda bile oyle mutlu oluyor ki cocuklu ortamda durdugumuz zaman gece gunduz SIKILMAZ eminim
Emir & Eda
Basa don
NAZLI27 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti NAZLI27 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Mart-2012 Saat 01:51
Orjinal mesaji gonderen aylin aylin yazdi:

benim de 2 ya? büyük karde?im vardy ama hatyrlyyorum da benim de takyty?ym oyunca?ym vardy onunla oturur kalkardym. heryere götürürdüm. o yoksa kyyameti koparyrdym. öyle el yüz yykatyyormuydum hatyrlamyyorum ama sofraya birlikte otururduk bir ka?yk ona bir kay?k bana. çar?y pazar birlikte gezerdik. uykuya birlikte giderdik vs.
sorunlu bir tip de?ilim :D

benim emir el-agiz-yuz  yikama konusunda çok takintili ellerini hiç bir yere surmez yemekten sonra havada tutar agzini yikamadan kesinlikle  açip kapamaz bile oyle bekler LOL o yuzden oyuncaginada ayni yapiyor
eren oyle degil ama gelir beni opmeye bile çalisir yagli agziyla LOL
demekki psikolojik olarak etkilencekleri bisey degil oyle olmasina sevindim korkularim gitti aylin rahatladim baya tesekkur ederim Tongue

Basa don
NAZLI27 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti NAZLI27 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Mart-2012 Saat 01:54
Orjinal mesaji gonderen acelyafr acelyafr yazdi:

tv'de goruyorlarsa cocuklarin oyuncak tasidiklarini belki ozeniyorlardir,yada o oyuncaklari evde bi arkadas gibi gorup oynamak istiyorlar,emir okulda goruyor tamamda cocuk bunlar gece gunduz ararlar arkadas yanlarinda
eda bile oyle mutlu oluyor ki cocuklu ortamda durdugumuz zaman gece gunduz SIKILMAZ eminim

kizz guldur benii hee:)oyuncak sorununuda 3. çocuga bagladinyaa tebrik ederim açelyamm seniiLOLClap
senbir dogur bakalim 3 çocukla nasil oluyorr ona gore anlatirsin bize bizde bakarizz sakaa bir yana hiç zamana degill ayiciklariyla oynaya dursunlarr LOL

Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Mart-2012 Saat 01:58
açelyaaa $u forumda sadece senin çocuk sevdana hayranim kizzz :) tabi senin kulvarin farkli yanli$ anla$ilmasin :D

Basa don
acelyafr Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti acelyafr Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Mart-2012 Saat 02:11
Orjinal mesaji gonderen NAZLI27 NAZLI27 yazdi:

Orjinal mesaji gonderen acelyafr acelyafr yazdi:

kizz guldur benii hee:)oyuncak sorununuda 3. çocuga bagladinyaa tebrik ederim açelyamm seniiLOLClap
senbir dogur bakalim 3 çocukla nasil oluyorr ona gore anlatirsin bize bizde bakarizz sakaa bir yana hiç zamana degill ayiciklariyla oynaya dursunlarr LOL

valla berrinim benimde hic sirasi deildi simdilik,
emme velakin esimi kiramadim,dogur kizim dedim yaptim gittim iste(oda cok ilgileniyor deilse yapmaaammmmm,bazen gider kakasini bile yikar gelir banyoda)
 kalabalik aileyi seviyorum ama
hamileligim ii gecse 4.yu bile yaparim evelallahCool
Allah istediginiz zaman versin canim ,espiriydi benimki

Emir & Eda
Basa don
acelyafr Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti acelyafr Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Mart-2012 Saat 02:16

açelyaaa $u forumda sadece senin çocuk sevdana hayranim kizzz :) tabi senin kulvarin farkli yanli$ anla$ilmasin :D

suna bak sunaLOL askolsun aykizim sadece cocuk sevdam icin bana hayransin ulemi?CryLOL
sevdadan deil kiziimmmm,esim istiyo ben yapiyoommEmbarrassed
ama severim cok cocugu,su an ne kadar durumum zor olsada(cok halsizim)

hemsom konunu dagittim ozur dilerim ...
Emir & Eda
Basa don
deha Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 14-Mart-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti deha Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Mart-2012 Saat 02:42
canim banada normal geldi seni rol model edinmisler ne guzel iste
SONSUZ HAMD SANA ?ÜKÜR SANA OLSUN ALLAHIM
GÖNDERDY?YN HEDYYE SANA EMANET
GÜLBE?EKERYM ELIF DURUM HOSGELDIN ARAMIZA 02.10.2011..20:23
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Mart-2012 Saat 03:19
açelyam çok çocuk iyide ya$ farki yok ondan hayranim :))
Basa don
matteacher Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 03-Ocak-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti matteacher Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Mart-2012 Saat 04:26
bende e?imden duymu?tum hayali arkada? diyorlar sanyrym gayet normal belli bir dönem devam edip sonra kendili?inden unutuluyormu? bence engelleme canym
KÜÇÜK KELEBE?YM 5 ya?ynda ELYF YLAYDA 10.02.2010 (9:00)
Basa don
NAZLI27 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti NAZLI27 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Mart-2012 Saat 13:58
Orjinal mesaji gonderen deha deha yazdi:

canim banada normal geldi seni rol model edinmisler ne guzel iste

tesekkurler deryam çok sukur herkese normal geldi :)
konuyu açmadan once baya tedirgindim ben :))

Basa don
NAZLI27 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti NAZLI27 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Mart-2012 Saat 14:01

açelyam çok çocuk iyide ya$ farki yok ondan hayranim :))

ben aslinda açelyanin performansinin aynisi sendende bekliyordum ama yanilttin beni Big%20smileLOLEmbarrassed

Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +