SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

İKİNCİ BEBEĞİM OLMUYOR :(

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
ojeli Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 08-Agustos-2007
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ojeli Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Baslik: İKİNCİ BEBEĞİM OLMUYOR :(
    Gonderildi: 30-Ocak-2012 Saat 19:59
MERHAB AKADAŞLAR,
UZUN Bİ SÜREDİR YAZAMIYORUM AMA SÜREKLİ TAKİP EDİYORUM SİTEYİ..BEN İKİNCİ ÇOCUĞUMA GEBE KALMAK İÇİM 1 SENEDİR KORUNMADIĞIMZ HALDE GEBE KALAMIYORUM..DR'YE GİTTİM PKO'DAN ŞÜRHELENDİ AMA ŞÜPHELERİNİ DOĞRULAYAMADI ÇÜNKÜ TEK BELİRTİ ADET DÜZENSİZLİĞİ, BİRDE ADET SIRASINDA YOK OLAN KİSTİMDİ...SONRA ADET DÜZENLEYİCİ İLAÇ, Bİ SONRAKİ AYDA KLO..N KULLANDIM AMA YUMURTA OLUŞMADI AMA BEN OĞLUMA İLK AYDA KALDIĞIM İÇİN ANLAM VEREMEDİM VE ÇOK YIPRATTIM KENDİMİ...DR YA İĞNE TEDAVİSİ YADA BİR AY ARADAN SONRA TEKRAR YUMURTA TAKİBİ YAPALIM AMA RİSKLERİ VAR DEDİ..BEN ARA VERMEK İSTEDİM BU KONUDAN UZAKLAŞMAK...DAHA ÖNCE PAYLAŞMIŞTIM 8 AY ÖNCE ABİMİ KAYBETTİM VE BU BEBEĞİ ANNEMDE BENDE ÇOK İSTİYODUK TABİİ EŞİMDE..BANA MİNİK BEBEĞİM TERRAPİ UYGULAYACAKTI..AMA KISMET DEĞİLMİŞ ONUN BİGÜN GELECEĞİNİ BİLİYORUM RABBİMİN İNAYETİ SONSUZDUR HEPİMİZE GELECEK MELEKLERİMİZ..ALLAH HAYIRLISIYLA İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN KIYMETİNİ BİLENE, ALLAHIN EMANETİNE SAHİP ÇIKANA EN ÖNCE NASİP ETSİNN.. AMİN.. BU KONUDAN UZAKLAŞAMIYORUM TEDAVİYE DEVAM ETMEMİ EŞİMDE İSTEMEDİ Bİ EVLADIMIZ VAR RABBİM NASİP EDERSE OLUR ZATEN DİYOR..
'28.04.2008' hayatımın dönüm noktası BULUT'UM kollarımda...Minik zeytinimde teşrif etti 31.10.2012 canım kuzucuklarim:)
Basa don
matteacher Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 03-Ocak-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti matteacher Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Ocak-2012 Saat 20:06
canım hakkınızda hayırlısı olsun inşallah 2. yavrun süpriz yapar gelir . Sen canını sıkma Allah büyük
KÜÇÜK KELEBEĞİM 4 yaşında ELİF İLAYDA 10.02.2010 (9:00)
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 24-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Ocak-2012 Saat 20:11
canım biliyorsun 3 yıl bekledim zeynomu..
maşallah yapılmayan kalmadı
iğneler,ilaçlar,yumurta takipleri,aşılama vb.
ne zaman ki aklımdan attım o zaman geldi..rahat ol...
ateş ölç bakalım yumurtlama oluyor mu ? eğer ateş ölçerken rahat olamayacaksa kafan onu da yapma...
eğer hiç bie neden tok ise..1. oldu 2. neden olmasın ki ? :)
Alperim oğlum benim,Zeynebim kızım benim sizi çok seviyorum
siz benim yaşama gücüm,sevincim,herşeyimsiniz..
Basa don
ojeli Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ojeli Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Ocak-2012 Saat 20:13
Orjinal mesaji gonderen matteacher matteacher yazdi:

canım hakkınızda hayırlısı olsun inşallah 2. yavrun süpriz yapar gelir . Sen canını sıkma Allah büyük

inşallah canım ağzından bal damlıyor :)

'28.04.2008' hayatımın dönüm noktası BULUT'UM kollarımda...Minik zeytinimde teşrif etti 31.10.2012 canım kuzucuklarim:)
Basa don
ojeli Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ojeli Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Ocak-2012 Saat 20:16
evet gönülüm biliyorum canım bende öyle hayaller kuruyorum...Allah sana nasip etti çok şükür herkese etsin..hiç olmayanlara önce versin inan duam böyle..ben ateş ölçme yöntemini bilmiyorum onu bi araştırıyım bakiiyim saol canım
Basa don
ASYA Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 11-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ASYA Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Ocak-2012 Saat 20:35
canım allah gönlüne göre versin .İnşallah çok bekletmeden hayırlısıyla gelir bebeğin.Sen takmamaya çalış.Bu aya ben de ateş ölçsem diyorum sırf yumurtlama gününü tespit etmek için
Gözümün iki nuru...
İpek & İnci

Basa don
hülya Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 13-Haziran-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti hülya Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 31-Ocak-2012 Saat 03:26
Allah hayırlısı ile tez zamanda bebişini gönderiri inşallah pek bumkonuda düşünmemek gerekiyor sanırımm
<font color=BROWN>üzüm gözlüm iyiki varsın..02/11/2007 saat:11.10

[/COLOR]
Basa don
Leylak Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 10-Ekim-2010
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Leylak Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 31-Ocak-2012 Saat 12:41
ojeli canım üzülme bir kez olduğuna göre yine olur ama eğer yumurtlamıyorsan bence yumurtlamayı sağlayacak iğne/ilaçlara devam edebilirsin belki yumurtayı elde eder etmez gebelik oluşacak. ben her ay yumurtladığım halde alıyorum ilaçlardan ve eğer aşılama yaptıracaksak iğne de olacağım. senin için nasıl riskler var bilmiyorum ama hemen vazgeçme bence. biraz ara vermek de iyi olabilir inşallah daha fazla bekletmeden gelir bebeğin.
16.04.2013 Hoşgeldin çok özlenen bal bebek!
Rabbim, şükürler olsun... Tüm isteyenlere sağlıklı hayırlı evlatlar ver
Basa don
luna Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 27-Eylül-2011
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti luna Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 31-Ocak-2012 Saat 12:55
Ojeli, riskleri var derken ne demek istedi acaba doktorun, sordun mu? Ben 3 aydır yumurta geliştirici iğnelerle aşılama yaptırıyorum. Ben de Leylak gibi her ay yumurtladığım halde garantiye almak için bu yöntemi tercih etti doktor. Tedavinin başında ben neden Klo... hap vermiyorsunuz da hemen iğneyle başlıyoruz diye sorduğumda zaman kaybetmemek için, Klo... ile herkesin yüksek kaliteli yumurta üretemediğini söylemişti. Yani canım, sen yumurtan olduğu anda kolayca hamile kalabilirsin gibime geliyor. Bence iyice bir öğren, riskler var derken ne risklerinden bahsediyordu acaba?

Dilerim en kısa zamanda gelir ikinci bebişin Smile
Basa don
arzucan Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 16-Aralik-2011
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti arzucan Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 31-Ocak-2012 Saat 13:01
Canım öncelikle abin için Allah rahmet eylesin, sanki çok üstüne düştükçe olmuyormuş gibi en azından Allah bir tane nasip etmiş, inşallah 2. de tez zaman da gelir
Basa don
zisan34 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 26-Aralik-2011
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti zisan34 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 31-Ocak-2012 Saat 13:32
Rabbim en kısa sürede çocuğunuzu kucağınıza almanızı nasip etsin. Şükür ki bir çocuğunuz var. Wink
Basa don
kucucugum Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 19-Subat-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kucucugum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 31-Ocak-2012 Saat 16:25
canım üzülme olur stres yaptığın için olmuyordur.ben 2.bebeğime süpriz bir şekilde hamile kaldım hemde adetlerim o kadar düzensizdiki anlatamam ilk bebeğimi 5 yıl bekledim 2.hemen oldu sebep tabikide stresmişşş.sende kafandan atmaya çalışşş
Basa don
acelyafr Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 07-Ekim-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti acelyafr Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 31-Ocak-2012 Saat 16:41
canim bende 2.hamilelik icin hic korunmadim 1.den sonra (1.yi 22 ay bekledim 2.de gec olur die)
12 13 ay sonra hamile kaldim
simdi bak hemen kaliyorum
Emir & Eda
Basa don
acelyafr Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 07-Ekim-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti acelyafr Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 31-Ocak-2012 Saat 16:42
insallah en yakin zamanda hamile kalirsin
Emir & Eda
Basa don
melekyüzlü Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 07-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti melekyüzlü Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 31-Ocak-2012 Saat 22:16
canım benim halamın kızıda ilk bebeğine senin gibi hemen hamile kaldı 2. yi baya bekledi tedaviyle olmuştu   inşallah en kısa zamanda hamile kalırsın sorunsuz bir hamilelik geçirip bebişini kucağına alırsın canıım çok düşünme stres çok etkiliyor
hayatımın anlamı ecrinim
23.10.2009   14:10
Basa don
gülünhüznüyüm Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 12-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti gülünhüznüyüm Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 31-Ocak-2012 Saat 22:46
canım sende nısan annesısın bende ıkıcnıyı ıstedım olmadı sonra kafamdan cıkardı gım anda geldı

Aslında hayatın hiçbir evresinde kötü insan yoktur. Her insan huzur verir; kimi geldiğinde, kimi gittiğinde..
Basa don
ojeli Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ojeli Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Subat-2012 Saat 02:29
inşallah güzel yürekli arkadaşlarım Allah hepimizin gönlüne göre ve en hayırlısını versin...

riskleri şöyle anlattı dr.um tedavide izlememiz gereken yolu benim tercihime göre belirleyeceğini söyledi...
şöyleki istersen bir ay ara verelim dedi önce, çünkü ardarda kullanılan klo.. rahim duvarını incelttiğinden düşük riski olabileceğini söyledi..
bunun dışında iğne tedavisi yapabileceğini bununda biraz maliyetli olacapını ama hedefe daha kolay ulaştırır ancak benim gibi klo..ya dirençli bünyelerde yumurtaların aşırı boyutlara ulaşıp hastayı yoğun bakımlık yapabileceğini birde 2 den fazla çoğul gebelik olabileceğini söyledi..bana karar ver dedi bende ben adet söktürücü bir hap istedim ve bi süre dinlenmek istediğimi söyledim..ama eğer kararın değişirse adetinin ikinci yada üçüncü günü gel dedi..o kadar çok gittimki hastaneye arka arkaya hep yeni bi umutla ama bi yumurta bile oluşmayınca Rabbim sen bilirsin dedim şimdilik ...Artık önümüzdeki maçlara bakıcaz..adet söktürücü bitti hala adet olmadım...şiştimmm

Basa don
ozlenen Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 07-Nisan-2010
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ozlenen Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Subat-2012 Saat 02:41
ben bebegi aklımdan sık sık atıyorum ama yine de gelmiyor...
Basa don
luna Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 27-Eylül-2011
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti luna Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Subat-2012 Saat 02:45
Orjinal mesaji gonderen ojeli ojeli yazdi:

inşallah güzel yürekli arkadaşlarım Allah hepimizin gönlüne göre ve en hayırlısını versin...

riskleri şöyle anlattı dr.um tedavide izlememiz gereken yolu benim tercihime göre belirleyeceğini söyledi...
şöyleki istersen bir ay ara verelim dedi önce, çünkü ardarda kullanılan klo.. rahim duvarını incelttiğinden düşük riski olabileceğini söyledi..
bunun dışında iğne tedavisi yapabileceğini bununda biraz maliyetli olacapını ama hedefe daha kolay ulaştırır ancak benim gibi klo..ya dirençli bünyelerde yumurtaların aşırı boyutlara ulaşıp hastayı yoğun bakımlık yapabileceğini birde 2 den fazla çoğul gebelik olabileceğini söyledi..bana karar ver dedi bende ben adet söktürücü bir hap istedim ve bi süre dinlenmek istediğimi söyledim..ama eğer kararın değişirse adetinin ikinci yada üçüncü günü gel dedi..o kadar çok gittimki hastaneye arka arkaya hep yeni bi umutla ama bi yumurta bile oluşmayınca Rabbim sen bilirsin dedim şimdilik ...Artık önümüzdeki maçlara bakıcaz..adet söktürücü bitti hala adet olmadım...şiştimmm

yumurtaların aşırı boyutlara ulaşmaması ya da yumurta sayısının fazla olmaması için zırt pırt ultrasonla kontrol ediyorlar zaten. 
bence biraz dinlenip gücünü toplamak iyi bir fikir. inşallah önce yumurtana, sonra bebeğine kavuşursun :)
Basa don
ozlenen Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 07-Nisan-2010
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ozlenen Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Subat-2012 Saat 02:46
ayrıca benim bünyem aşılama sırasında farkedildi ki çok dirençliydi ilaçlara ... hastanelik oluyordum.. şimdi ne aşılamayı nede tüp bebegi göze alamıyorum.. biz evlendik evleneli dogru dürüst tam bir ay düzenli çalışmalar yapamamıştık.. yumurta takibi de yaptırmıyorum ama bu ay ilk defa dikkatliydik ki dün önemli ve yumurtladığımı sandığım bir gündü.. inanılmaz ama dogal gaz kesildi.. calışmalar ıptal oldu.. yine beceremedik bu bebek işini..bu iş amma zormuş... yakında koruyucu aileye başvurucam.. bizim bebek ne zaman gelicekse o zaman dogal yoldan gelsin.. allaha tevekkül ediyorum.. doktora moktora da gitmiyorum artık.. çünkü aslında görünürde birazcık sıkıntılar vardı hatta çoğu doktor doğal bile olabilir demişti.. artık kısmet .. ben stres olmamak için yumurta takibi bile yaptırmıyorum.. pkolu olmak gıcık bişi...
Basa don
cemrenaz Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 16-Temmuz-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti cemrenaz Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Subat-2012 Saat 03:51
canım uzme kendını benımde gorunurde bı sorun yoktu hamıle kalamıyordum hep bı engel cıkıyodu yum.gununde en son rahım fılmı cekıldım rahımde yapısıklık vardı ufak ondan dıye supelendı dr o ay hamıle kaldım hıc beklemıyodum ıns senınde gelır
CANIM KIZIM
34+ hosgeldin oglusum

Basa don
BUSEM Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 20-Haziran-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti BUSEM Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 02-Subat-2012 Saat 19:47
herşeyin bi vakti saati var işte ve o vakit gelmeden biz ne yaparsak boş hiç bir şey olmuyor innşallahh Rabbim fazla bekletmez 2. meleğini de.... ve isteyen herkeze inşallahh.... 
Hoşgeldin meleğim, canım oğlum zekeriya Buğra'm
22 ocak 2013 saat 17:35 de dünyamızı aydınlattın canım oğlum şükürler olsun...
2. meleğimiz de yolda Canım kızımm 34+
Basa don
ojeli Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ojeli Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Subat-2012 Saat 16:10
aynen öyle zamanı var ve o zaman geldiğinde gelecek bebişler.. ama insan bunu beynine kabullendiremiyor ...umut her zaman vardır..ama şu adetimde düzenli olsa 45 gün oldu hala bekliyorum..
Basa don
GELBEBEGIM Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 26-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti GELBEBEGIM Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 06-Subat-2012 Saat 14:21
canım klomeni filan bir süre boşver ben sana birkaç bitki tavsiye edicem onları kullan ALLAH izin verirse olur. hergün 1 su bardağı kaynar suyun içine 1 çay kaşığı hayıt tohumu at 5 dk demlensin sonra iç. yalnız hayıt tohumunu kendin evde öğüt taze olsun. birde 1 su bardağı kaynar suyun içine 5-6 yaprak adaçayı at 5 dk demlensin iç. adetinin 2. günü bal tarçın çörekotu karışımını 1 çay kaşığı aç karnına sabah, 1 çay kaşığı yatmadan önce ye adetinin 12. gününe kadar. bide yemeklerden sonra ağzına karanfil at. umarım olur. incir kürü de çok iyi geliyo allahım rastgetirsin.
15 KASIM 2008 23:15 HAYATIMIN RENGİ, KIZIMIN BANA GELDİĞİ GÜN...

2. MELEĞİM SÜPRİZ YUMURTAM 14 AYLIK OLDU BİLE
Basa don
ojeli Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ojeli Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Subat-2012 Saat 02:13
saol canım Allah razı olsun hemen başlıyorum denemye bu söylediklerini adetin 2. gününden 12. gününe kadar mı yapıcam...yani hwm hayıt tohumunu, hem adaçayını ve çörek otlu karışımı
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.com'un ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Bize Ulaşın - Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Google +