SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

yardym...

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
ahuu Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 09-Nisan-2009
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ahuu Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Baslik: yardym...
    Gonderildi: 20-Mayis-2011 Saat 02:51
Yardymynyza ihtiyacym var.
kyzym nisanda 6 yasyna gyrdy. okul oncesynde egytym goruyor. beny dusunduren bazy hareketlery var. kyzym çöp diyebilece?imiz ?eyleri toplayyp geliyor. asla ona yaptygyny kucumseyerek soylemyyorum bunlar patlamy? balon, küçük bir ip parcas, ta?, byr arabanyn kopmus tekerlegi, ka?yt parçalary, gibi gibi. kyzyma soruyorum bunlaryn byr hatyrasymy var dyye (cocuklar arasynda byrbyrleryne verebylyrler dyye dusunmustum) yookkkk dyye cevap veryyor... annecym neden topluyorsun bunlary senyn ycyn onemyny soyle bana dedygymde kutuma (saklama kutusu) koyucam dyyor... ne yapacagymy sasyrdym... CryCryCryCry
byde özgün resim yaparken sürekli kyzkarde? çiziyor.... bu benym canymy katmerli acytyyor...
BYRYCYK DÜNYALAR GÜZELY KIZIM SENY ÇOOK SEVYYORUM... ÜMYTSYZLYK HARAMDIR...
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 06-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 20-Mayis-2011 Saat 03:07
canim ya hiç bilmemki
pedagoga sorman lazim bence, mutlaka vardir bunun bi anlami
dur geliyom ben sana :))
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 20-Mayis-2011 Saat 03:11
http://www.doktorsitesi.com/uzmanlar/?sehir_id=&brans_id=52#brans52
bunlar çocuk psikokolojsi uzmanlari
iki dk da uye olup sor sorunu canim bence
ayda 1 soru sorma hakkin var

o yuzden tek mesaj hakkini en iyi $ekilde açiklayark kullanki , uzmanin aklinda soru i$areti olmadan sorunu yanitlayabilsin
Basa don
ahuu Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ahuu Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 20-Mayis-2011 Saat 03:13
canym benym uyeyymm ben oraya zaten cok fazla acyklama yapmyyorlar..
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 20-Mayis-2011 Saat 03:15
him ba$ka buluruz bizde :)
Basa don
ahuu Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ahuu Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 20-Mayis-2011 Saat 03:17
Orjinal mesaji gonderen Aykiz__ Aykiz__ yazdi:

ayny sytede baska byr dr soracam bakalym ne dyyecek...
Basa don
ahuu Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ahuu Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 20-Mayis-2011 Saat 03:22

canym cok sagol...
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 20-Mayis-2011 Saat 03:23
http://www.pediatriportali.com/index.asp
burayi dene bide ahu

yaada oldugun yerde bi psikologla goru$meye çali$

Basa don
ahuu Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ahuu Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 20-Mayis-2011 Saat 03:30
aykyzcym sagol canym benym hemen verdygyn lynktede soru sordum... yakynymdaky ozel hastanelere sordum yery geldygynde ama yok cocuk psykologlary.... arastyryyordum zaten byde syzlere sorayym dedym...
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 20-Mayis-2011 Saat 03:37
in$alalh yardimci olurlar canim
kiz karde$ istemesi sakat ama
erkek olursa nolacak :)
Basa don
ahuu Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ahuu Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 20-Mayis-2011 Saat 03:45

onu hyccc sorma bacymmm erkek olursa yaa kyzym neolacak dyye soruyoruz oda olsun ozaman byr kyz byr erkek olsun dyyorOuchOuchOuch
resymlerynde byle yer veryyor cokkk ystyyorum anne dyyor.... babamla nezaman evleneceksynyz yaaa dyyor.... evlenynce hemen cocuk oldugunu sanyyor onada uzunnnnn uzunnnn acyklama yapyyorum....
Basa don
Merve Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 19-Ocak-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Merve Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 20-Mayis-2011 Saat 03:47
canim bir psikolaga gotur kizni belki o yardimci olur... belkide nomaldir fazla telaslanma bence canim... en iyisini doktor bilir..
METEHANIM_15/12/2009 21:00
Annen Kurban Olsun Seni Yaradana Canim Oglum...
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 20-Mayis-2011 Saat 03:56
Orjinal mesaji gonderen ahuu ahuu yazdi:

onu hyccc sorma bacymmm erkek olursa yaa kyzym neolacak dyye soruyoruz oda olsun ozaman byr kyz byr erkek olsun dyyorOuchOuchOuch
resymlerynde byle yer veryyor cokkk ystyyorum anne dyyor.... babamla nezaman evleneceksynyz yaaa dyyor.... evlenynce hemen cocuk oldugunu sanyyor onada uzunnnnn uzunnnn acyklama yapyyorum....
o kadar uzun açiklama yapmana gerek yokdur belki kiz
kisa ve oz anlatmamiz gerekiomu$
o nasil oluyo bbilmiom gerçi :s
Basa don
ahuu Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ahuu Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 20-Mayis-2011 Saat 04:05

lafyn gelysy uzunnn uzunnn dedym canym.... kardesynyn olmasy ycyn yenyden evlenmemyze gerek olmadygyny byz zaten evlyyyz Allah nezaman ysterse kardesyn ozaman gelycek dua edelym Allah dyyorum oda tamam annecym dyyor... anlatmam boyle oluyor... cocugun kafasyny karsytyracak kadar cok konusmuyorum

Basa don
nerdesinbebegim Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 18-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti nerdesinbebegim Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 20-Mayis-2011 Saat 04:09
canim kizinin davranislari hakkinda bir bilgim yok ama Rabbim insallah onun minik yuregine göre hayirli kardesler sizlerede hayirli evlatlar versin insallah.
Basa don
ahuu Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ahuu Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 20-Mayis-2011 Saat 04:13
Orjinal mesaji gonderen nerdesinbebegim nerdesinbebegim yazdi:

canim kizinin davranislari hakkinda bir bilgim yok ama Rabbim insallah onun minik yuregine göre hayirli kardesler sizlerede hayirli evlatlar versin insallah.
canymmmm aminnn in?allahhhh.... mesajyny okudugum aglamaya basladym....
Basa don
nerdesinbebegim Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 18-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti nerdesinbebegim Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 20-Mayis-2011 Saat 04:15
konunu okuyunca bende cok uzuldum canim gercekten ama seni uzmek istemezdim Rabbim en yakin zamanda yuzunuzu guldursun insallah.
Basa don
ahuu Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ahuu Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 20-Mayis-2011 Saat 04:19
canym benym uzmedyn beny duanla duygulandyrdyn...aminnn canymAllah razy olsun Güzel duan için... senynde Rabbim herkonuda hakkynda hayyrlysyny nasip etsin...
Basa don
handey85 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 06-Temmuz-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti handey85 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 20-Mayis-2011 Saat 04:35
o minicik yavrunun duasy in?allah kabul olur... bugün cuma ve rabbim geri çevirmez in?allah forumun bu bereketinde sen de sa?lykly bir kyz evlada daha kavu?ursun ...
Sana do?ru bir kelebek uçurdum, da?lary denizleri a?ty seni buldu, yana?yna ufacyk bir öpücük kondurdu.

Hissettin mi?

HO?GELDYN bebe?im!!!

01.02.12
annesinin ballysy,kaymaklysy

Basa don
gülbin Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 27-Mart-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti gülbin Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 24-Mayis-2011 Saat 23:36
cnm benym yaaa ynsallah dualarynyz kabul olur cagynda bayylyr dysardan tas   sopa toplamaya bu arada
a?kym + o?lum = ben

22 hazyran 2007 15:15
Basa don
gulden Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 21-Nisan-2011
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti gulden Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 25-Mayis-2011 Saat 00:01
Canym ben de bu anormallik yok. Bence bu kadar üzülme. Çünkü tanydy?ym bütün çocuklarda benim kyzym da dahil bu davrany?lar var. Benim kyzym evde çöp atylyrken öyle takip eder, acaba onun bir?eyini atyyor muyum diye. Hiç takylma bence buna. Sen kyzyna hayyrly bir karde? ver in?allah. Hem ?imdi kyz ister, yaryn erkek. Erkek karde?i sevdirmenin yollary da vardyr. Konu?urken hiç kyz ya da erkek diye bahsetme. Rabbim nasip ederse kyz olursa, zaten problem yok. Erkek olursa da sen bizim bitanecik prensesimizsin, bak kyz karde?in olsaydy, o da prenses olacakty falan dersin. Bunlara hiç üzülme bence. Dua et, Allah size hayyrly sa?lykly evlatlar nasip etsin. Sonrasy kolayca halledilir.
Eee, artyk gelsen diyorum...
Basa don
Eovyn Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 04-Kasim-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Eovyn Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 25-Mayis-2011 Saat 01:19
ahucum sorabildin mi bir pedagoga sorunu. merak ettim ben de arkasynda bi anlam gizli midir ama önemli bir?ey oldu?unu sanmyyorum, sahiplenme içgüdüsüyle yapyyodur o ?eyleri toplamayy...
kre?te arkada?laryyla arasy nasyl canym, dy?a dönük bi çocuk mu yoksa sykylgan mydyr? Çok yalnyz hissetti?inden falan yapyyo olabilir mi ki ayny resmi, sürekli karde? istiyor olmasy arkada? eksikli?inden olabilir mi diye dü?ündürdü beni..
Canymyn içi yavrum dünyamyza geldi, ay gibi do?du... Sonsuz ?ükür sana Ya Rabbim,
Furkan'ymyz sana emanet..
28.11.2011
Basa don
ahuu Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ahuu Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 25-Mayis-2011 Saat 01:27
canym benym kzyym cok dysa donuk atylgan kendyne guvenly byr cocuk sabyha paktuna'ya sordum...tek bu davranysyyla cocugu yorumlamak degerlendyrmek yanlys olur dedy... cok arkadasy var onlarla yyy gecynyyor oyle huzursuzluk huysuzluklary yok.... kyzymyn soyledygy arkadas degyl kardes ystyyorum... bu bulup topladygy seylerde cok asyry degyl... yany oylesyne cantasyna baktygymda gordugum seylerdy... bugun kadyn ve ayle saglygy merkezynde hem yetyskyn hemde cocuk psykolglarynyn duzenledygy egytym var ona katylycam...
Basa don
ahuu Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ahuu Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 25-Mayis-2011 Saat 01:31
Orjinal mesaji gonderen gülden gülden yazdi:

Canym ben de bu anormallik yok. Bence bu kadar üzülme. Çünkü tanydy?ym bütün çocuklarda benim kyzym da dahil bu davrany?lar var. Benim kyzym evde çöp atylyrken öyle takip eder, acaba onun bir?eyini atyyor muyum diye. Hiç takylma bence buna. Sen kyzyna hayyrly bir karde? ver in?allah. Hem ?imdi kyz ister, yaryn erkek. Erkek karde?i sevdirmenin yollary da vardyr. Konu?urken hiç kyz ya da erkek diye bahsetme. Rabbim nasip ederse kyz olursa, zaten problem yok. Erkek olursa da sen bizim bitanecik prensesimizsin, bak kyz karde?in olsaydy, o da prenses olacakty falan dersin. Bunlara hiç üzülme bence. Dua et, Allah size hayyrly sa?lykly evlatlar nasip etsin. Sonrasy kolayca halledilir.
ayyyy guldencym aynen valla bi?ey atycam zaman sorarym zaten ben ona lazymmy degylmy dyye.... katylacagym egytymde cocugun cyzdygy resymlerdende bahsedylecekmys ozaman byrkac yaptygy byrkac resmyny goturecegym.... tam kapsamly egytym olacak testler falan... bakalym sonuc ne olacak byzym ycyn belkyde benym evham yaptygym seyler gereksyz ve gormedygym bylmedygym seyler cykacakmy... merak edyyorum...
Basa don
deha Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 14-Mart-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti deha Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 25-Mayis-2011 Saat 01:32
canim guzel kizinin kardes ozlemi kendi cicuklugumu hatirlatti ben de oyleydim her gun her gece dua ederdim Allaha kardesim olsun diye
tek cocuk olunca kardesi olanlari etrafta gorup imrenmesi cok dogal canim Rabbim bize nasip etmedi insallah kizina nasip olur dilegi gibi bir kiz kardes
SONSUZ HAMD SANA ?ÜKÜR SANA OLSUN ALLAHIM
GÖNDERDY?YN HEDYYE SANA EMANET
GÜLBE?EKERYM ELIF DURUM HOSGELDIN ARAMIZA 02.10.2011..20:23
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +