SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARINIZ....:)

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123>
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 24-Eylül-2007
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Baslik: GÜNLÜK BURÇ YORUMLARINIZ....:)
    Gonderildi: 24-Ocak-2011 Saat 10:38
KOÇ BURCU :

Süregelen ortaklıklarınızı yeniden gözden geçirebilirsiniz. Kendinizi ortaya koymak ve tek başına hareket etmek için henüz erken. Daha fazla işbirliği içinde olmalı, duygusal etkilerden uzak durmalısınız. Hareket alanınızı genişletecek fırsatları sağduyu ile kullanabilirsiniz. Yakın ilişkilerinizi zora sokacak adımlardan özellikle kaçınmalısınız.

Aşk Yaşamı 

Sevgilinizin işi gereği size arada bir yalnızlıklar yaşatması, ilişkinizin neredeyse temel sorunu gibi. Bu ayrılıklar ilerde daha da sıklaşabilir. Zorunlulukları sorun gibi görmeye başlamamalısınız.

İş Yaşamı 

İş yaşamınızda işlere tümüyle odaklanmanızı engelleyen bir şeyler var. Bunu keşfedip adını koymanız gerekiyor. Bugünlerde sorunlarınızla ilgili büyük bir kalabalığınız olacak. Size çok söz düşebilir.

Dikkat 

Bazı huylarınızın çoğu zaman yararını görüyor olmanız, sizi gizli zararları görmekten alıkoyuyor. Bazı durumlarda merakınızı bastırmanız gerekiyor.
Alperim oğlum benim,Zeynebim kızım benim sizi çok seviyorum
siz benim yaşama gücüm,sevincim,herşeyimsiniz..
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 24-Ocak-2011 Saat 10:40

Boğa Burcu
21 Nisan - 21 Mayıs

İyimserliğiniz ve acıma hislerinizin artması iyi niyetinizi suistimal edebilecek kimselerin de yanınıza yaklaşmalarına neden olabilir. Daha geniş ve yapıcı bir çevre düşlüyor ama harekete geçmek için yerinizden bile kıpırdamıyorsunuz. Sizi engelleyen şeylerden birisi kendinizin yarattığı olumsuz düşünce formları ve isteksizlik.
Genç kuşakla yaşadığınız ihtilaflarda kusurlu olduğunuz temaları görmeniz gerekir. Teknoloji ve yeni dünya kriterlerine ayak uydurmanız gerekiyor. Durumunuzu düseltmek için tasarrufa yönelin.

Aşk Yaşamı  (24 Ocak 2011)

İki dominant karakterin duygusal ilişkisindeki çözümsüzlükler içindesiniz. Ama ilişkinizi bir hata olarak ele almanız için henüz çok erken. İlişkiniz adına yapabileceğiniz çok şey var.

İş Yaşamı  (24 Ocak 2011)

Verimsizlik bir süre daha gidebilir. Becerileriniz ve kişisel çabalarınızla bu süreyi kısaltabilirsiniz. İşinize bağlılığınız, kafanızdaki yetki sorununu önümüzdeki günlerde çözecek.

Para Durumu  (24 Ocak 2011)

Toplu paranız, işlerin problemli olduğu dönemlerde sizi ayakta tutabilecek durumda görü

Dikkat  (24 Ocak 2011)

Yaşadığınız bir güvensizlik, belli nedenlere dayalı da olsa, onu ortaya çıkarma çabanız genel ilişkilere zarar verebilir. Hassas konuların üzerine hassasiyetle gidilmesi gerektiğini unutmamalısınız.
nüyor. Planladığınız standardı elde etmeniz, umutlarınızı diri tutmaya bağlı.

Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 24-Ocak-2011 Saat 10:42
İkizler Burcu
22 Mayıs - 21 Haziran

Daha rahat ve akıcı günler yaşamaya başlıyorsunuz. Artık kendinizi keyifli hissedeceğiniz uğraşlar ve hobilerle ilgilenebilirsiniz. Sizi mutlu eden pek çok gelişmeyi sevdiklerinizle paylaşabileceksiniz. Sizi yaratıcı kılan her konuda dikkat çekici sonuçlar alarak ilerleyebilirsiniz. Aşk hayatında sizi kısıtlayan duygulardan uzaklaşmakta kararlı olacaksınız.

İlişkinizde bir özgüven eksikliğiniz olabilir. Sevgilinizin güvenli, rahat tavırlarını sevgisizlik nedeni olarak değerlendirme eğiliminde görünüyorsunuz. İçinizde gizli bir kıskanılma arzusu var gibi.

İş hayatında sıcak, fazla yakın ilişkilerin zararlı olduğu yönünde bir bakışınız var. Sınırlandırılmış ilişkilerin, iş yaşamındaki başarıların önkoşullarından biri olduğu inancındasınız.

Para konularında daha güvenli ilişkiler içine girmelisiniz. Toplu bir katılıma yatırdığınız paranın riske girmiş olması, ana nedenlerden biri olsa da, maddi sorun yaşama korkunuzun altında birçok neden daha var gibi.

Dikkat  (24 Ocak 2011)

İyi niyetli biri oluşunuz, size yönelik bazı planlı davranışları görmenizi engelleyebiliyor. Bugünlerde biraz kuşkucu olmanızda yarar var.
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 24-Ocak-2011 Saat 10:43

Yengeç Burcu
22 Haziran - 22 Temmuz

Hisleriniz ve duygularınız şuursuzca yükselebilir. Yaşadığınız ortama aşırı bağımlılığınız bazı şeyleri engelliyor olabilir. Yerleşik alışkanlıklarınızdan vazgeçmek sizi bir hayli korkutuyor.. Kendi hatalarınız yüzünden ne başkasını suçlayın ne de kendiniz zor durumlarda kalın. Bir an önce gerçeklere dönmenin zamanı geldi. Sağlığınız ise kronik soğuk algınlıkları yüzünden pek de rahat değil.

Dışa yönelik küçük mutlulukları ilişkiye ihanet gibi görmeden önce, bu ihtiyacı neden duyduğunuzu sorgulamanız gerekiyor. Problem siz, partneriniz ve ilişkiniz üçlüsünde kilitli.

İş bağlantılarınızdan bu günlerde çok sevineceğiniz haberler alabilirsinizGeçmiş yanılgılar, yeni girişimlerin yön göstericisi olabilmeli. Bu bakış, geçmiş olumsuzlukları bugünün avantajına dönüştürebilir.

Uzun zamandır sürüncemede olan beklentileriniz hareketlenebilir.Gelir durumunuz pek sakınmadan harcayabilmenizi sağlıyor. Kısa vadede sorunlu para ilişkileri görünmüyor.

Dikkat  (24 Ocak 2011)

Sert tepki verdiğiniz arkadaşınız, şu sıralar çok sağduyulu görünüyor. Bu, eleştirileri ciddiye almanız, problemi ortadan kaldırmanız için ilk adım olabilir.

Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 24-Ocak-2011 Saat 10:45
Aslan Burcu
23 Temmuz - 23 Ağustos
Bu gün muhatabınız olan kişilerle ilişkileriniz ön plana çıkacak. Yani özellikle eşiniz, ortağınız ya da arkadaşlarınız. Söz konusu kişilerle etkili çalışmalar yapacaksınız. Yakın ilişkilerinizde güçlüsünüz. Size bağlı ve yardıma hazır arkadaşlarla sahipsiniz. Ayrıca bir dostla uzun süredir aranızda geçen gerginlikten sıyrılarak size uyum sağlayacaktır.

Ona gösterilen ilgi, sadece kızgınlık değil, gurur nedeniniz de olabilir. Sevgilinizin çekiciliğine duyduğunuz hayranlığı gizli bir rahatsızlıkla yaşıyorsunuz. Bu, kendinizle hesaplaşmanız gereken bir sorun olarak karşınızda duruyor.

İşleri düzeltme çabanızda güvendiğiniz bir iki kişi, sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bazı işleri dışarıda gördürecek ya da dışardan destek alacaksınız. İşleriniz bugünlerde biraz karmaşık gibi.

Parasız kalmamayı becerebiliyorsunuz. Kötü günler için kenara bir şeyler koyacak birikimler sağlayabiliyorsunuz. Çevrenizdeki, parayla zaaflı ilişkiler içinizi karartmamalı.

Dikkat  (24 Ocak 2011)

Önümüzdeki günlerde toplu para yatırmanız gereken bir katılım, çok iyi düşünülmesi gereken bir ortaklık gibi görünüyor. Bugünlerde para konularında epeyce uyanık olmanızda yarar var.

Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 24-Ocak-2011 Saat 10:46
Başak Burcu
24 Ağustos - 22 Eylül
Nihayet Ay burcunuza geçti. Artık dikkat çekici olmayı başaracak ve başkalarını etkileme becerisi göstereceksiniz. Hayatınızı yeniden toparladığınız bu dönem girişkenliğiniz üzerinizde. Son derece somut kararlar alabilir, önemli fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz. Özel hayatınıza yansıyan duygusal gerginlikler ise sizi bir süre daha meşgul edecek.

Yanlış anlamalara açık tutumlar, ilerde doğruyu da anlaşılamaz hale getirebilir. İlişkinizdeki içe kapanıklığı bu akşam yok edebilirsiniz. İlişkinizle ilgili olmayan sorunlarınızı da partnerinizden gizlememelisiniz.

Son tersliklerde korumuş olduğunuz soğukkanlılığınız, iş ilişkilerinize güven veriyor. Birkaç gün içinde alacağınız sevindirici bilgilerle, yeniden düzlüğe çıkacağınıza inancınız artacak.

Kısa bir zamanda bütçenizi düzenlemeye başlayacaksınız. Uzun süren sabırlı çabalarınızla kendinize ilave gelirler sağlamayı başarmış olmanız, durumunuzu birkaç basamak yükseltebilir.

Dikkat  (24 Ocak 2011)

Daha sabırlı ve anlamaya hazır yaklaşımlara yönelmelisiniz. Bir ilişkinizdeki beğenmediğiniz mesafeyi, bu şekilde belli bir düzeye getirebilirsiniz.

Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 24-Ocak-2011 Saat 10:48

Terazi Burcu
23 Eylül - 23 Ekim

Nihayet Ay burcunuza geçti. Artık dikkat çekici olmayı başaracak ve başkalarını etkileme becerisi göstereceksiniz. Hayatınızı yeniden toparladığınız bu dönem girişkenliğiniz üzerinizde. Son derece somut kararlar alabilir, önemli fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz. Özel hayatınıza yansıyan duygusal gerginlikler ise sizi bir süre daha meşgul edecek.

İlişkinizin çevresinde fazla hoşlanmadığınız birileri var. Bunlara karşı sert tepkiler vermeye çok hazır görünüyorsunuz. Yaşadığınız duygusal yoğunluk, sizi yanlış tespitlere yöneltebiliyor.

İş yaşamınızda, kendinizi göstermeye uğraştığınız konuda bugün son fırsatınızla karşılaşabilirsiniz. Bazı değerlendirmelerde danışacağınız kişilerin, deneyimleri kadar amaçlarından da emin olmanız gerekiyor.

Ekonomi konularında yetkin bulduğunuz dostlar, yüklemek istediğiniz sorumluluklara hazır değiller gibi. Çok sevindiğiniz para haberi, geçici olarak bir hayal kırıklığına dönüşebilir.

Dikkat  (24 Ocak 2011)

Gizlilik içinde onarmaya çalıştığınız, kırgınlık nedeni olan sorun, gizliliğin dışına doğru çıkıyor. Bugünlerde bazı suçlamalarla karşılaşabilirsiniz.

Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 24-Ocak-2011 Saat 10:50
Akrep Burcu
24 Ekim - 22 Kasım
Pek çok konuda kontrol sizin dışınızda olacak. En çok ilişkiler ve ortaklıkları içine alan gelişmeleri zorlamadan beklemede kalmanız gerek. Gizleyici olabileceğiniz bu günlerde kendi kendinize kötülük edebilirsiniz. Duygusal huzursuzluklar ve kısıtlamalar ise sizi oldukça yorabilir. Bir süre daha kendinize karşı özenli davranmanız gerekiyor.

Size yönelik ilgileri fark ediyor, ama tepki vermeyi biraz geciktiriyorsunuz. Bugünlerde aşka kapalı tutmaya çalıştığınız kapınız aralanabilir. Hayata bağlılığınız sizi cazip biri yapıyor.

İki arkadaşınızla çok başka bir alanda bazı araştırmalarınız var. Umut verici doneler alıyor, potansiyel işinizin hazırlığını hızlandırıyorsunuz. Kıskanç ve hırslı biri, iş hayatınıza zarar verebilir.

Para sıkıntılarınızı kolayca azaltabiliyorsunuz. Yeni iş projeniz sizi kalkındırabilir. İyi kazancın çalışmayla çok alakalı olmadığını, tümüyle işin türüne bağlı olduğunu düşünüyorsunuz.

Dikkat  (24 Ocak 2011)

Zaman ve moral açısından engelleriniz olmadığı halde, çok sevip çok değer verdiğiniz bazı insanlara sıcak duygularınızı nedense uzaktan gösteriyorsunuzDaha yakınlaşma çabalarına girmeniz halinde, çok yakınınızdaki değerlerin farkına varabileceksiniz.
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 24-Ocak-2011 Saat 10:51
Yay Burcu
23 Kasım - 21 Aralık
Bireysel ilişkileriniz önem taşıyacaktır. Bazı konularda kendi kurduğunuz hayal dünyasının dışına çıkamıyorsunuz. İşlerinize başlamasına başlıyor fakat istikrarlı olamıyorsunuz. Sanki işe başlamak işi bitirmek gibi geliyor size. Ama böyle olmamalı. Bu tutum belki de kendinizi yeterli bulmamanızdan kaynaklanıyor.

Yakınınızda gözlediğiniz bazı ilişkiler, bu duyguya olan saygınızı azaltmamalı. Aşkla, her koşulda karşılaşılabileceğini kabul ediyorsunuz. Ama, yine size göre, elverişsiz koşulları fazla zorlamak da gerekmiyor.

Akşam saatlerinde bir iş bağlantınızla önemli bir görüşmeniz olabilir. İşinizi hemen, hemen her şeyin üzerinde tutuyorsunuz. İşe bağlılığınız, çalışkanlığınız ve disiplinliliğinizle birleşince başarı kaçınılmaz oluyor.

Son günlerde bir yakınınıza verdiğiniz parasal destek, biraz sıkıntıya düşmenize neden olabilir. Geliriniz iş hayatınızdaki başarılarla başa baş gitmese de, bu anlamda umutlu bir geleceğiniz var gibi.

Dikkat  (24 Ocak 2011)

Süreç içinde ilişkiler, bambaşka biçimlere dönüşebilirler. Duygusal ilişkileri tanımlar, yorumlarken daha az aceleci olmalısınız.

Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 24-Ocak-2011 Saat 10:52

Oğlak Burcu
22 Aralık - 20 Ocak

Son dönemde yaşadığınız zorluklar artık geri planda kalıyor. Önünüzdeki günlerde iş hayatına gereken özeni göstermelisiniz. Ãœstlerle ilişkileri yeniden gözden geçirmeniz gereken şartlar var. Bu konuda dengede kalmalısınız. Tamamlanması gereken işler ve kişiliğinizi ortaya koyabileceğiniz yeni gelişmeler size umduğunuz başarıyı getirecek.

Ufak tefek takışmalar ilişkinize daha çok renk katıyor gibi. Sevgilinizle herkesi imrendiren bir ilişki sürdürüyorsunuz. Bu ilişkide, etrafınızın ilişkiye saygın ve sevecen bakışlarının da payı görülüyor.

Bir tür ortaklık içinde olduğunuz arkadaşınız, yeni fikirleriyle sizi düşündürecek. İş hayatınızda küçük bir taşınma var. Bugünlerde ön hazırlığına girişebilirsiniz.

Bir tür ortaklık içinde olduğunuz arkadaşınız, yeni fikirleriyle sizi düşündürecek. İş hayatınızda küçük bir taşınma var. Bugünlerde ön hazırlığına girişebilirsiniz.

Para alışverişlerindeki temkinliliğiniz, her çeşit olumsuz koşula hazırlıklı olarak yakalanmanızı sağlıyor. Birkaç gün içinde uzun vadeli bazı para tartışmaları içine girebilirsiniz.

Dikkat  (24 Ocak 2011)

Dostlar arasındaki yersiz takışmalarda size iş düşebilir, bazı hırçın tavırlara duyulan tepkileri yapıcı yaklaşımlarınızla yumuşatabilirsiniz.

Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 24-Ocak-2011 Saat 10:54

Kova Burcu
21 Ocak - 18 Şubat

Sosyal yönünüzün bu dönemde ağır basması ile değişik ortamlarda bulunmak ve değişik sanatsal faaliyetlere katılmak isteyeceksiniz. Araştırıyor, görüyor ve sağlam delillerle insanların karşısına çıkıyorsunuz. Yalnız kendi düşüncelerinize büyük bir dirençle bağlısınız. Karar almakta zorlanıyor fakat aldığınız kararlardan geri dönmüyorsunuz. Herhangi bir işi üstlenirken bu özelliğinizi kullanıyor ayrıntılara son derece önem veriyorsunuz.

Sevdiğiniz insanla birlikte hoş vakit geçirebilirsiniz. Siz duygusal bir insansınız ve bu özelliğiniz sayesinde gereksiz tartışmalardan uzak durabiliyorsunuz. Yine de mantığınızı ön plana çıkarmak zorunda olduğunuz bazı anlar olacak.

İş arkadaşlarınızla boş zamanlarınızda hoşça vakit geçirebiliyorsunuz. Bugün de işlerinizi bitirir bitirmez değişik aktivitelerde bulunabileceksiniz.

İş arkadaşlarınızla boş zamanlarınızda hoşça vakit geçirebiliyorsunuz. Bugün de işlerinizi bitirir bitirmez değişik aktivitelerde bulunabileceksiniz.

Harcamalarınıza biraz daha dikkat ederseniz, alış veriş yapma imkanını bulabileceksiniz. Para harcamayı seviyorsunuz fakat bütçenizi dengelemeyi de öğrenebilmelisiniz.

Dikkat  (24 Ocak 2011)

Hava değişikliklerine dikkat etmelisiniz. Sağlığınız konusunda vurdum duymaz davranışlarınız, hastalığa yakalanmanıza sebep olabilir. Bu konuda arkadaşlarınızın sözlerini dinlemelisiniz.

Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 24-Ocak-2011 Saat 10:55

Balık Burcu
19 Şubat - 20 Mart

Günün ilk saatlerinde şansı yakalayabilirsiniz. Bugünü iyi değerlendirin. Çocuklar ve onların eğitimi ile ilgilenmek size ayrı bir uğraş olacaktır. Yaratıcısınız ve rol yapma yeteneğiniz kendini gösterecektir. Bu sayede birçok olayın kontrolunu ele geçirecek, hatta çalışmalara bile başlayacaksınız.

Evliliğe olumsuz bakışınızı sevgiliniz dışında herkesle paylaşabilirsiniz. O, bunu bir uyarı gibi algılayabilir. Onunda konuyla ilgili sizin kadar net oluşu, rahatça evlilik karşıtı tartışmalara girmenize kolaylık sağlamamalı.

İş ilişkilerinizde güven ön planda. Bunu iş yaşamının önkoşulu olarak görüyorsunuz. Yaratıcılığınız biraz bunalımlı bir çalışan olmanıza yol açabiliyor. Yaratıcılığınız ve koşullarınız arasında bir denge kurabilirsiniz.

Alçak gönüllü beklentilerinizle sorun yaşamıyorsunuz. Günü sonuna kadar değerlendirme takıntınız, birikim edinmenizi biraz engelliyor. Yakında orta ölçekte para sevinçleriniz olabilir.

Dikkat  (24 Ocak 2011)

Hayata karşı yaşadığınız dönemsel küskünlükler, genel bir yorgunluk içinde görünmenize yol açıyor. Beyninizdeki bazı takılmaları yok etmenizde yarar var.

Basa don
dermur_der Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 07-Ekim-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti dermur_der Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 24-Ocak-2011 Saat 11:04
tşkler.para harcamayı çok severim.doğru söylemiş :):)
balböceğim geldi :) 31 ağustos 2010
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 24-Ocak-2011 Saat 12:07
rica ederim canım...:)
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 25-Ocak-2011 Saat 10:18
Günlük Burç Yorumları 25 Ocak 2011 Salı

Sevgili Koç,

Bugün arkadaşlık duygularınız ön planda olacak.Kendinize ve çevrenize güveniyorsunuz. Ay’ın bulunduğu konum, orijinal düşünceler içinde olduğunuzu gösteriyor. Sizi bu yönde destekleyen kişilerle birlikte olmaktan keyif alıyorsunuz. Finans konularında ise, yavaşlayan şartlar konusunda temkinli ve ölçülü gidiyorsunuz.

Sevgili Boğa,

Esnek düşünceler içinde olmanız rağmen, bugün herkesi şaşırtan bir tutum içindesiniz. Çevrenize karşı sessiz fakat temkinli davranıyorsunuz. Araştırmacı yönünüzün atakta olması nedeniyle, sizden saklanan bazı sırları öğrenebilirsiniz Partnerinizle aranızda güçlü bir cinsel çekim oluşabilir. Özel duygularınız ön plana çıkacak.

Sevgili İkizler,

Bugün Mars ruhsal evinizi etkilerken, karışık duygular içindesiniz. Takıntılarınız yüzünden her şeyi çok fazla irdeleyebilirsiniz. İdeallerinizin biraz farklı bir konumda olması nedeniyle, çevrenize kendinizi anlatma konusunda zorlanabilir bazı konularda karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Değer yargılarınızı gözden geçirmelisiniz..

Sevgili Yengeç,

Partnerinizle duygusal bağlarınızın güçlü olmasına rağmen, arkadaşlarınızla aykırı düşünceler içinde olabilirsiniz. Bugün katılacağınız ortamlarda isteklerinizde direnmemeli ve fikirlerinizi kendinize saklamalısınız. Düşüncelerinizi açıklarken, farklı bir üslup kullanmanız, sizi anlaşılmaz bir kişi yapabiliyor. Sağlık konusunda, enerjinize yüklenmemelisiniz.

Sevgili Aslan,

Güçlü arzularınız olmasına rağmen, bugün duygularınız ve hırslarınızı bastırmak zorunda kalabilirsiniz. Ay Kombinasyon burcunuz Terazi’de ilerliyor ve partnerinizin size olan duygularından emin olmak istiyorsunuz. Birlikteliklerinizde önemli aşamalar kaydedebilmek için gerekli cesareti bulmamanız için neden yok.

Sevgili Başak,

Sezgileriniz oldukça güçlü. Yönetici gezegeniniz Merkür, Oğlak’ta ilerliyor ve sözlerinizin anlamlı ve gizemli olmasına neden oluyor.Konuştuğunuz her şeyin altında gizli nedenler aranmasını istemiyorsanız, daha net olmayı denemekten başka çareniz yok.Yanınızda çalışan kişilerin duygusal sorunlarından etkilenebilirsiniz.

Sevgili Terazi

Ay burcunuzda ilerliyor. Yaşam gücünüzün yüksek olduğu bir gün. Ortak ilişkilerinize güçlü bir bakış açısı ile yaklaşmanız, çevrenizi olumlu bir şekilde etkiliyor. Bilinçaltınızda düşündüğünüz fikirleri uygulama alanına geçmeden önce, ortak çalışma içinde olduğunuz kişilerin de, fikrini almak zorundasınız.

Sevgili Akrep,

Bugün, özel konuların yer aldığı ve kafanızda şekillendirdiğiniz çalışmaların ön aşamasında bir çalışma sergiliyor ve sadece kendinize güvenmek istiyorsunuz. Venüs para evinizde ilerlerken, özel zevkler konusunda gizlilikler söz konusu olabilir. Duygularınızı kolay ifade edemeyeceğiniz bir gün içindesiniz.

Sevgili Yay

Arkadaşlarınızı arama ihtiyacı içindesiniz. Gücü seviyor ve özel dostlarınızı ihmal etmek istemiyorsunuz. Onlarla ortak çalışmalar için, bazı planlarınız var ve çevresel koşullarında aynı paralellikte olmasına dikkat etmelisiniz. Venüs burcunuzda ilerlerken, uçuk düşünceler içinde olacak ve oldukça ilgi göreceksiniz.

Sevgili Oğlak,

Merkür burcunuzda ilerliyor ve Terazi’de ilerleyen Ay’dan olumlu etkileşim alıyorsunuz Sabit yapınızın daha da kemikleşmesi ve düşüncelerinizden taviz vermeyişiniz sizin için önemli bir vurgu oluşturuyor. Bugün aileniz ve sevdiklerinizle inatlaşabilir ve onların isteklerine ters düşebilirsiniz. Olayları daha fazla büyütmemenizde fayda var.

Sevgili Kova,

Kısa yollarla ilgili ilginç planlarınız var. Bazı dostlarınıza sürpriz hazırlayabilir onlarla ortak çalışmalar içine girebilirsiniz. İdeallerinizde ısrarcı davranmanız sizi istediğiniz noktalara getirecektir. Bugün bulunduğunuz ortamlarda duygularınızı saklama ihtiyacı içindesiniz. Kendinizi anlatmaktan hoşlanmayacağınız bir gün.

Sevgili Balık,

Özel duygularınız ön plana çıkarken, engellere karşı tepki oluşturabiliyorsunuz. Bugün hızlı düşüneceğiniz konular gündeme gelecek. Venüs tepe evinizde ilerlerken, kişisel hırslarınızı öylesine güzel sunuyorsunuz ki, isteklerinizi kabul etmemek imkansız gibi bir şey. Hızlı düşünüyor ve planlarınızı güçlü bir şekilde yaşama geçirmek istiyorsunuz.
Basa don
arzu_nur Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 10-Temmuz-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti arzu_nur Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Ocak-2011 Saat 00:34
bugünkü nerde şekerim:))
19.02.2008///Emrem dünya güzeli oğlum..
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Ocak-2011 Saat 13:26
Günlük Burç Yorumları 26 Ocak 2011 Çarşamba

Sevgili Koç,

Güneş'in burcunuza geçmesiyle kendinizi gösterme isteğiniz ve hırsınız artacak. Bu durum iş hayatınızda çok verimli bir performans sağlamanıza neden olabileceği gibi, ilişkilerde gerginliğe de neden olabilir. Özellikle yöneticilerle iletişiminizde ölçülü olmalı agresif bir tutum sergilemekten kaçınmalısınız.

Sevgili Boğa,

İşyerinizde son derece hareketli bir gün yaşanacak. Birçok ortaklık meselesi ve zorlayıcı grup çalışmalarına hazırlıklı olmalısınız. Özellikle ikili ilişkilerinizde yapıcı olmaya özen göstermeli, gerginlik yaratmayacak, sakin bir tutum benimsemelisiniz.

Sevgili İkizler,

Estetik davranışlarınız ve ölçülü
konuşmalarınızla dikkat çekmeye başlıyorsunuz. Venüs’ten olumlu etkiler alıyorsunuz. Bugün olumlu idealler peşinde olmanız sizi de, çevrenize özel hale getiriyor. Sevgiyi algılama biçiminiz çok farklı. Keşfettiğiniz her yeni şey, adeta sizi büyülüyor. Fakat derin ilişkiler sizde zorlayıcı bir etki yapıyor.

Sevgili Yengeç,

Gününüzü keyifli geçirmeye hazır hissediyorsunuz. Çocuklarınızla program yapabilir, dışarı çıkıp birlikte eğlenebilirsiniz. Aşk hayatınız bakımından da olumlu gelişmeler söz konusu olacak. Bununla birlikte ortaklık yahut destek gerektiren işlere fazla bel bağlamamalısınız.

Sevgili Aslan,

Gününüzü ailenizle ve evinizle ilgilenerek geçirmek durumunda kalabilirsiniz. Yaşanması muhtemel bazı tatsız gelişmeler sizi kızdırabilir ve ilişkilerinizde gerginliğe sebep olabilir. Sabırlı bir tutum sergilemeli ve duygularınıza hakim olmalısınız.

Sevgili Başak,

Kendinizi eğitimle ilgili konulara vermek isteyebileceğiniz bir gün. Özellikle projelerinizi geliştirebilir ve edineceğiniz yeni bilgilerle besleyebilirsiniz. Yakın çevrenizle veya kardeşlerinizle fikirlerinizi paylaşacak ve destek göreceksiniz. Bunun yanında, sağlığınızla ilgili gelişmeleri göz ardı etmemelisiniz.

Sevgili Terazi

Pek huzurlu hissetmeyeceğiniz bir gün olacak. Özellikle maddi konular canınızı sıkabilir, yatırımlarınızla ilgili endişe yaşayabilirsiniz. Kafanızı dağıtmak için dışarıda eğlencelere katılmak isteyebilirsiniz. Ancak harcamalarınıza dikkat etmeli ve riskten kaçınmalısnız.

Sevgili Akrep,

Ay'ın burcunuza geçmesiyle kendinizi iyi ve güçlü hissedeceksiniz. Kendinizi ortaya koyabilir ve ilgilendiğiniz alanlara yönelebilirsiniz. Enerjiniz artıyor ve karamsar düşüncelerden uzaklaşıyorsunuz. Bununla birlikte, ailenizle ilgili bazı sorumluluklar almanız gerekebilir.

Sevgili Yay

Kendinizi huzursuz hissedebileceğiniz bir gün. Yakın çevrenizle ilgili olumsuz gelişmeler yaşayabilir, bazı projelerinizde aksamalar meydana gelebilir veya eğitimle ilgili konularda zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi bu geçici karamsarlığa kaptırmamalısınız.

Sevgili Oğlak,

Duygusal konularda beklediğiniz şartların gelişmesi biraz da sizin davranış biçiminizle ilgili gelişiyor. Sıra dışı konuşmalar ilginizi çekse de, olayların fazla içinde bulunmak istemiyorsunuz. Aşk konusunda fazla yorum yapmak gibi bir takıntınız yok. Değişime ihtiyacınız var. Bunaldığınız anlarda yalnız kalma ihtiyacı içinde olacaksınız.

Sevgili Kova,

Toplumsal ve sosyal ilişkilerinizde yeni ve olumlu gelişmeler içinde olacaksınız. Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi iyi hissetmek için yaptığınız çalışmalar, size başarı grafiğiniz getirecek. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda kuracağınız diyaloglar çok önemli. Baskıcı davranmak istemiyor fakat olayların boyutları sizin davranış biçimlerinizi olumsuz etkileyebiliyor.

Sevgili Balık,

Partnerinizin üzerinizdeki baskısından sıkılacağınız bir gün. Onun, her konuda sizinle ilgili ayrıntılar ilgisini çekiyor. Üstelik bazı konuları sonradan aklınıza takıyor ve geç kalınmış bir kaprisle ortaya çıkıyorsunuz. Sevdiğiniz kişilerin sizi anlamasının mümkün olmadığı bir alanda paslaşmalar yaşamanız sizi oldukça gerginleştiriyor
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Ocak-2011 Saat 13:27
Orjinal mesaji gonderen arzu_nur arzu_nur yazdi:

bugünkü nerde şekerim:))

canım bir yığın misafirim vardı
kızımı görmeye gelmişler
ancak girdim siyteye...:)
Basa don
deha Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 14-Mart-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti deha Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Ocak-2011 Saat 15:56
Sevgili Boğa,

Esnek düşünceler içinde olmanız rağmen, bugün herkesi şaşırtan bir tutum içindesiniz. Çevrenize karşı sessiz fakat temkinli davranıyorsunuz. Araştırmacı yönünüzün atakta olması nedeniyle, sizden saklanan bazı sırları öğrenebilirsiniz Partnerinizle aranızda güçlü bir cinsel çekim oluşabilir. Özel duygularınız ön plana çıkacak.
şu son durum bu hafta hep geçerli olsun inşallahLOLEmbarrassedEmbarrassed
SONSUZ HAMD SANA ŞÜKÜR SANA OLSUN ALLAHIM
GÖNDERDİĞİN HEDİYE SANA EMANET
GÜLBEŞEKERİM ELIF DURUM HOSGELDIN ARAMIZA 02.10.2011..20:23
Basa don
aisenur Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 26-Temmuz-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti aisenur Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 27-Ocak-2011 Saat 12:34
Orjinal mesaji gonderen deha deha yazdi:

Sevgili Boğa,

şu son durum bu hafta hep geçerli olsun inşallahLOLEmbarrassedEmbarrassed

LOLLOLLOL
hadi hayırlısıyla canm
gönlünün muradı olsun
Deme Şu Niçin Şöyle
Yerincedir Ol Öyle
Bak Sonuna Sabreyle
Mevlâ Görelim Neyler
Neylerse Güzel Eyler
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 28-Ocak-2011 Saat 13:19
Günlük Burç Yorumları 28 Ocak 2011 Cuma

Sevgili Koç,

Maddi manevi paylaşımlar sizi yeni düşüncelere itmekte. Eşin ya da ortağın para durumu bazı engelleri beraberinde getirecektir. Kendi birikimlerinizi korumanız gereken şartları görmelisiniz. Ortak finansal konular ise destek alarak ilerletilebilir. Ancak ortaklılarınızda tek yanlı düşünmekten kaçınmanız gerek. Duygusal beraberliklerinize karşı özenli olmalısınız.

Sevgili Boğa,

Ortaklıklarınız ve ikili ilişkilerinizde daha farklı hareket etme gereği duymaktasınız. Zira kaçınılmaz olarak yenilik yapmak durumunda kalacaksınız. Sizin dışınızda gelişecek bu konular hayatınızda etkili olacaktır. Başkalarının önerilerine açık durarak kazançlı çıkmaya bakmalısınız. Yakın ilişkilerde ise yenilenme içinde olacaksınız.

Sevgili İkizler,

Pek çok konuda hızlı ve disiplinli olmanız gerekiyor. Tamamlanması gereken işler ve detaylar oldukça yorucu bir hale gelebilir. Aynı zamanda organizasyon içeren çalışmalar üzerinizde baskı kuracaktır. Beraber çalışılan kişilerle fikir birliği içinde olmanız size zaman kazandırabilir. Değişik tekniklerden yararlanmak konusunda oldukça kararlı adımlar atabilirsiniz.

Sevgili Yengeç,

Çok şey başarmaya kararlı yanlarınızla başarı zamanlar yaşıyorsunuz. Zira keyif veren yaratıcı konularda oldukça istikrarlı bir dönem. Yaptıklarınızla yeniliklere çok açık olduğunuz görünüyor. Aşk ve duygusal hayatınıza hareket katacak beraberlikler ise size coşku vermekte. Sevdiklerinizle olan paylaşımlarınıza daha fazla yer açabilirsiniz.

Sevgili Aslan,

Çok sıkı çalışmanız ve dikkatli olmanız gerekiyor. Yerleşim ve güvenli meseleniz sizi oldukça yorucu şartların içine çekecek. Planlarınızı ilerletmek için yakınlardan destek aramalısınız. Aile içi ilişkilerde olayları bir parça akışına bırakmanızda yarar var. Elinizdeki kaynaklar açısından daha temkinli olmanız ve uzun vadeli düşünmeniz sizin yararınıza.

Sevgili Başak,

Rahat koşullarınız devam ediyor. Duygu ve düşüncelerinizi zihinsel çalışmalarda ortaya koyabilirsiniz. Alacağınız haberler ise oldukça sevindirici sonuçlar getirmekte. Kardeşlerle olan bağlarınızı güçlendirmek adına yapmanız gereken şeyler var. Bu konuda zihninizi dolduran sorunlarınızı akılcı biçimde aşmaya başlıyorsunuz.

Sevgili Terazi

Parasal konular, harcamalar gündeminizi doldurmakta. Artan nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak konusunda kararlı olacaksınız. Anca ekstra giderler ve gereksiz harcamalar sizi sıkıntıya sokabilir. Ortaklaşa bir konu ya da anlaşmalar size yeni gelir olanakları getirecektir. Uzun vadeli para yatırımlarınızı yeniden planlamak ve kararlı olmak size düşüyor.

Sevgili Akrep,

Ay'ın burcunuzda ilerlemesi sayesinde kendinize güveniniz artmakta. Ayrıca son derece dikkat çekici görünmektesiniz. Ãœzerinde yeterince düşünmediğiniz konularda yenilenme içinde olacaksınız. Yeni başlangıçlarınıza tutku ile sarılabileceğiniz söylenebilir. Ailevi konuların getirdiği bazı sorumluluklar size bazı mücadeleler getirecek.

Sevgili Yay

Destek ve morale ihtiyacınız artmakta. Elde olmayan nedenlerden dolayı bazı huzursuzlular öne çıkabilir. Kafanızı karıştıran geçmişle ilgili konular ise sizi sabırlı olmaya zorlayacak. İyimserliğiniz kaybetmemeli, hazırlık sürecinizi en iyi şekilde geçirmelisiniz. İlgi çekici planlarınızı bir süre ertelemeniz ve elinizdeki işlere odaklanmanız en doğrusu.

Sevgili Oğlak,

Pek çok şeyi bir arada halledebilirsiniz. Hayata iyimser baktığınız bu dönem kendinizi motive etmekte başarılısınız. Sosyal hayatın size sunacağı yeni olanaklarla güven kazanmak size kararlılık getirecek. Başkaları adına yararlı olunabilecek konular ise sıkı çalışmanızı gerektiriyor. Yenilikçi düşünceleriniz başkaları ile paylaşmanız verimli sonuçlar getirecektir.

Sevgili Kova,

Gündeminiz fazlasıyla yoğun. İşlerinizi daha iyi planlamalı, gereken çabayı göstermelisiniz. İş hayatında ilerleme ve isteklerinizi elde etme yönünde kararlı olacaksınız. Sorumlulukların arttığı bu dönem yeni görevler de gündeme gelebilir. Akılcı adımlarınız sayesinde amaçlarınızı yeniden ele alarak istediğiniz yönde ilerleme şansı bulacaksınız.

Sevgili Balık,

Çok şey kazanabileceğiniz şartlar içindesiniz. Yeniliklere açık olduğunuz gibi yaratıcı duygularla çok şey yapabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı konuların öncelik kazanması ise değişiklikler beraberinde gelmekte. Yeni kişiler ve konular sizi farklı bir eğitim alanına itebilir. Uzaklardan alacağınız haberlerle bu yöndeki kararlarınızı uygulamaya koyabileceksiniz.
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 29-Ocak-2011 Saat 10:38
Günlük Burç Yorumları 29 Ocak 2011

Sevgili Koç,

Bugün oldukça dengeli bir ruh haline sahipsiniz. Olumlu kararlar verebilir, kararsız kaldığınız konularda bilginizi çoğaltarak karar verebilirsiniz. Yeni başlangıçlara açıksınız. Bununla beraber eğer gereken dikkati göstermeyip kendinizi ihmal etmişseniz, sağlığınızda bozulmalar görülebilir. Bu yüzden kendinize bakmanız gerekiyor

Sevgili Boğa,

Bugün yalnız bir kimseyseniz yalnızlığınızdan beklenmedik şekilde kurtulabilirsiniz. Karşı cinsin aşırı ve alışılmadık ilgisini çekebilirsiniz. İş ve para konularında ağır giden şeylerde hızlanma olabileceği gibi sevdiğiniz kimselerle de aranızda anlamlı ve güzel hediyeler verilebilir ya da alınabilir. Her durumda işleriniz hız kazanacaktır.

Sevgili İkizler,

Hevesle yürüttüğünüz bir konu engellenebilir. Bu durum da sizde moral çöküntüsü yaratabilir.Çok aktif ve canlı yapıdasınız. İşinizle ilgili büyük gelişmeler olabilir. Çevredeki karışıklıklar yüzünden bir konunuzun kaybedildiğini zannedebilirsiniz fakat merak etmeyin. Eğer yeni imkanlar için çevrenize bakarsanız hayatta güzel sürprizler olduğunu da görebilirsiniz.

Sevgili Yengeç,

Bugün karışık duygular içinde olabileceğiniz bir dönemdir. Bu karışık duygular hayatın hemen her alanında olabilmekle birlikte duygusal ilişkilerde daha yoğun olarak hissedilebilir. Cinsiyet farkı olmaksızın Sizin burcunuzun her insanının ani çekimlere kapılabilecekleri, beklenmedik duygusal ilişkilere ya da isteklere kapılabilecekleri bir dönem.

Sevgili Aslan,

Duygusal olarak kötümser bir yapıya girmeniz ve her şeyi olumsuz yanından ele almanız, çevrenize küsmeniz ve içinize kapanmanız da olasıdır. Bu gibi duygulara kapılırsanız, bununla mücadele etmeniz gerektiğini unutmayın. İçine kapanıklık sadece can sıkıntınızı arttırmaktan başka bir şeye yaramaz.

Sevgili Başak,

İnsanlarla daha iyi anlaşabilecek durumdasınız. Bu yüzden, eğer isterseniz bazı anlaşmazlıkları da ortadan kaldırabilirsiniz.Ailenizle birlikte, evle ilgili bir konuyla ilgilenebilirsiniz. Bu durum gerçekleşirse tabii diğer şeylerle ilgilenmek için yeterli zamana sahip olamazsınız fakat ailenizle ilgili konularla ilgilenmekten de mutlu olacaksınız.

Sevgili Terazi

Şüphelendiğiniz konularda şimdilik bir şey belli etmeden olayları kendi akışına bırakmanızda yarar vardır. Angarya sayılabilecek meşguliyetleri hallettikten sonra bazı güzel olaylar yaşayabilirsiniz. Bazı emeklerinizin boşa gittiğini ya da tam olarak kaybettiğinizi düşünebilirsiniz. Siz bir kadınsanız kendi inatçılığınız yüzünden ilişkilerinizi tatsızlaştırabilirsiniz. İnsanların laf olsun diye de konuşabileceklerini hesaba katmalısınız.

Sevgili Akrep,

Bugün mümkünse hiçbir işe teşebbüs etmemelisiniz. Gelişmeler zaten sizde ferahlık yaratacak ve moral desteği olacaklardır. İnsan ilişkilerinde şanslı ve başarılısınız. Sosyal kontaklarınız her zamankinden yoğun olabilir. Yeni bir arkadaşlık sizin için birçok açıdan yenileyici ve moral sağlayıcı olabilir.

Sevgili Yay

Dostlarınızla birlikte olmanız ya da sinema gibi bir eğlence yerinde bulunmanız da olasıdır. Karşı cins ilişkileriniz sakin ve mutluluk vericidir. Eğer yalnız biriyseniz, yeni bir arkadaşlık kurabilmek için gereken fırsatlarla karşılaşabilirsiniz fakat konuya fazla asılmaya gerek görmeyip, inisiyatifi karşı tarafa bırakma eğiliminde de olabilirsiniz.

Sevgili Oğlak,

Gerek iş, gerekse duygusal ilişkilerinizi sağlam bir temele oturtmaya muktedirsiniz. Duygusal ilişkilerinizle ilgili,hislerinizi açma zorluğu çekebilir veya tereddütte kalabilirsiniz. Bazı şeyleri değerlendirdiğiniz takdirde bir çok şeyin daha rahat hale gireceğini göreceksiniz.Aile içi ilişkilerde son derece dikkatli ve uyumlu olmanız gerekiyor.

Sevgili Kova,

Daha iyimser düşünmeye çalışmalısınız.Kalabalık içinde son derece ölçülü olmanız gerekiyor. Hangi cinsiyetten olursanız olun, bazı şeyleri çok fazla büyütüyorsunuz. Genel ilişkileriniz ve özel hayatınız hareketlenecektir. Olaylar karşınıza aniden çıkabilirler. Çevrenin uyarı ve tavsiyelerine boş verecek bir günde değilsiniz.Eskiyi bırakıp, yeniye sarılmalısınız.

Sevgili Balık,

Karşı cinsten birisiyle uzun bir yolculuk yapmanız ve bu yolculukta fazlasıyla yakınlaşmanız mümkündür. Bazı konularda size oldukça işe yarar fikirler verebilirler Bunları değerlendirmelisiniz.Bozuk giden aşk, iş ve dostluk ilişkilerinizde iyiye doğru dönüş olabilir. İsteklerinizi ifade etmek ve derdinizi dinletebilmek için güzel bir gün.

Duzenleyen mystical - 01-Subat-2011 Saat 06:42
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Ocak-2011 Saat 03:57
Günlük Burç Yorumları 30 Ocak 2011

Sevgili Koç,

Sosyal yönünüzün bu gün ağır basması ile değişik ortamlarda bulunmak ve değişik sanatsal faaliyetlere katılmak isteyeceksiniz. Gücünüz sizi ve beraber olduğunuz kimseyi oldukça şaşırtabilir. Özellikle bir kadının rahatsızlığı sizi huzursuz edebilir.

Sevgili Boğa,

Bu ara bazı duygusal patlamalara açıksınız. Duygusal ilişkide olduğunuz kimseyle aranızda önemli bir kırgınlık ve hatta ayrılık olabilir. Eğer sürekli bir duygusal ilişkiniz yoksa sizden oldukça genç bir kimseyle duygusal yakınlaşma içine girebilirsiniz.

Sevgili İkizler,

Aile içinde ise bu dönem birlikte yapmanız gereken bazı işler olacaktır. Geziler ve seyahatler gündeme gelecektir hatta gitmek istediğiniz yer konusunda bir karar vermemenize rağmen ısrarlı tartışmalara girebiliyorsunuz.

Sevgili Yengeç,

Etkilemeyi düşündüğünüz kimsenin dikkatini çekebilmek için oldukça fazla efor sarfediyorsunuz. Kendinizi bu denli yormamanızı öğütlemeliyim. Konuşkanlığınızın artması ile bu kimseyi etkileyebilmek için yeni stratejiler geliştirme imkanını bulabileceksiniz.

Sevgili Aslan,

Yakınlarınızda sosyal çevrenizden veya sosyal statü açısından önemli konumda olan birisi olabilir. Sosyal ilişkiler ve etkinler için son derece başarılısınız. Bazı sosyal faaliyetleri organize edebilirsiniz fakat bu durumlar size biraz da masraf açabilir. Kalabalık beğenilmeniz olasıdır.

Sevgili Başak,

Bu dönem şansa bağlı konulardan kazançlar elde edebilirsiniz. Eğer siz evli ve çocuk sahibiyseniz bu dönem çocuklarınızla ilgili sevinçler yaşamanız olasıdır. Özellikle siz bir kadınsanız eşinizin beklenmedik yolculukları eğlence ve benzeri şeylere aşırı düşkünlüğü canınızı sıkabilir.

Sevgili Terazi

Bilgi sahibi olan bir erkekle yakın ilişkiler içine girip, onunla birlikte çalışmanız olasıdır. Gene siz bir kadınsanız bu dönem eşinizin başka bir duygusal yakınlık içine girme hevesleri olabilir. Bir arkadaşınız beklenmedik şekilde sizin aleyhinize dönebilir ve bunun sebebini de bir türlü anlamayabilirsiniz.

Sevgili Akrep,

Önemli bir uyarım var. Gerek iş ilişkilerinizde, gerek duygusal ilişkilerde bağımsızlık ihtiyacı duymanız olasıdır. Karşılaşacağınız kimseler içinde ard niyetli birisi olduğu takdirde, sezgileriniz onun ne olduğunu anlasa bile içgüdüleriniz sizi ona itebilir. Bu dönem biraz inatçı ve gururlusunuz. Dostlarınız arasındaki bir kadından önemli bir sıkıntı görmeniz olasıdır.

Sevgili Yay

Mali yönden ani iniş ve çıkışlarla karşılaşabilirsiniz. Bu sıkıntı dostunuzun size karşı olumsuz tutumlar içinde olmasından çok, onun bazı sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalmanızdan kaynaklanacaktır. Eğer duygusal bir ilişkide ara bulucu olmanız gerekirse elinizden geldiğince kaçmaya çalışmalısınız çünkü herşeyin arap saçına dönmesi ve sonuçta suçun size yüklenmesi olasıdır.

Sevgili Oğlak,

Eğer siz bekarsanız ve süregelen bir ilişkiniz varsa, hangi cinsiyetten olursanız olun bu dönem sevgilinizle ani bir bozuşmaya ve hatta dönem ayrılığa eğilimlisiniz. Eğer siz bir erkekseniz eşinize ya da sevgilinize ihanet etme eğilimleriniz olabilir. Gene bu konularda yargı hataları yapacak ve hakkınızda yanlış yargılara varılmasına sebep olabilecek derecede zihinsel yorgunluk içinde de olabilirsiniz.

Sevgili Kova,

Bu dönemde yakın akrabalarınızdan, genç bir insanla münakaşa etmeniz mümkündür. Eğer gerekli dinlenme şartlarını sağlayabilir ve kafanızı değişik konularla meşgul edebilirseniz olumsuzluklarla da karşılaşmazsınız. Olayların siz de farkındasınız. Deneyimli kimselerin tavsiyelerini dinleyerek önce sıradan işlerinizi düzene sokun ve daha sonra sevdiğiniz insana gereken ilgiyi gösterin.

Sevgili Balık,

Sizin de farkında olduğunuz gibi aslında gerçekten seviliyorsunuz fakat sizde üzerinize düşen görevi vakit geçirmeden yerine getirmelisiniz. Ve de duygusal ilişkide olduğunuz kişiden fazla beklentileriniz olmasın. Zamanı ve ortamı iyi seçerek biraz da sezgilerinizle, yumuşak başlı tavırlarla girişimlerde bulunmalısınız. Bu ara evden kısa bir ayrılık var. Davranışlarınızdaki tutku ve hareketlilik size önemli avantajlar sağlayacak.

Duzenleyen mystical - 01-Subat-2011 Saat 06:43
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 31-Ocak-2011 Saat 13:07
Günlük Burç Yorumları 31 Ocak 2011

Sevgili Koç,

Çok yoğunsunuz bu da çok aktif olacağınız anlamında. Kendinizi yormamaya çalışın. Bazı olumsuz durumların ortadan kalkması sizi aklayacaktır. Tuttuğunu koparan bir yapıda olacaksınız. Akılcısınız ve planladıklarınızı hayata geçirebileceksiniz. Karşılaşabileceğiniz engeller, zorluklar sizi engellemekten çok adeta harekete geçmeniz için kamçılamalı.

Sevgili Boğa,

Eski ateşler canlanabilir veya akla gelebilir. Haksızlığa dayanamıyor ve insanlara yardım etmek amacıyla sürekli çabalıyorsunuz. Zorlu bir dönemin içine giriyorsunuz. Her konuda baskı altında bulunmak ve duygularınızı ön plana almak sizi sıkıntılı olayların içine itecektir. Sağlığınız ise iyi sayılır; fazla düşünceler ve koşuşturmaktan dolayı yorulabilirsiniz.

Sevgili İkizler,

Aşk hayatında bazı üzücü olaylar yaşayabilirsiniz. İstemediğiniz bitişler olabilir. Ama kendinizi bırakmamanız ve mücadele etmeniz gerekiyor. Bu durumu engelleyebilmek için mantıklı olmalı ve çevrenizdeki bazı kişilere “hayır” diyebilmelisiniz. Elinizdeki herşey değerini yitiriyor ya da elinizi attığınız her iş tersine gidiyormuş zannediyorsunuz. Böyle olmamalı kısıtlamalar nedeniyle kendinizi toparlamanız biraz zor olacak.

Sevgili Yengeç,

Fikirleriniz sizin için çok önemli olabilir, ama başkalarıda sizinle aynı fikirleri paylaşmayabilirler. Temkini elden bırakmayın. Bu gün dikkat etmeniz gereken şey maddi değerlerdir. Çünkü yoğun enerjinizi yanlış değerlendirmeniz sizi huzursuz bir yapıya sokacaktır. Meslek hayatınızda fikirlerinizin hemen dikkate alınmaması sizi sinirlendirebilir. Oysa her düşünceniz kabul edilir diye bir kural yok.

Sevgili Aslan,

Çelişkiler içindesiniz ama eğlenceli gezintiler sizi umduğunuzdan daha çok rahatlatacaktır. Yeni her şeyi merak ediyorsunuz. Daha önce belirtilen hareketlilik kendini bariz bir şekilde ortaya koyacaktır. Zihniniz sürekli olarak bir şeyden etkilenecek ve meşgul olacaktır.İstediğiniz sonuçları alacaksınız. Ne var ki bütün olay yine sizde düğümleniyor.

Sevgili Başak,

Kafanızı en iyi şekilde çalıştırmalı, nerede, ne zaman, nasıl hareket edeceğinizi bilmelisiniz. Yani herşey bir bakıma zamanlamayı iyi yapmanıza bağlı olacak. Atacağınız her adımı iyi hesaplamalı, baktığınız her yerde kendinizi görmeli ve hatalarınızı anında kavramalısınız. İşte o zaman hata yapma oranını azaltacaksınız.

Sevgili Terazi

Birlikte olduğunuz kimsenin ailevi sorunları yüzünden moralinizin bozuk olabileceğini unutmamalısınız. Hatta onu moral açısından desteklemeniz gerekecek. Bir küçük ve tatsız olay ilişkinizi fazla etkilemeyecektir. Yanlız daha önce yapmış olduğunuz bir plan varsa onu ertelemenize neden olabilir. Aile yaşamında gelişebilecek sorunlar kendiliğinden çözüme kavuşacaklar.

Sevgili Akrep,

Kalıcı bir ilişki veya iş çıkabilir, bazı yeni atılımlar gerçekleştirebilirsiniz. Yanlız bir teklife bir cevap vermeden önce enine boyuna düşünmenizi tavsiye ederim. Çünkü çevrenizde sizden yararlanmak isteyen kimseler olabilir. Daha temkinli ve dikkatli olduğunuz sürece sorunları kolaylıkla halledebiliyorsunuz. Bu yönde biraz gayret göstermeniz yetecektir.

Sevgili Yay

Şansınızın desteği ile ulaşmayı düşündüğünüz kimseyi elde edebilirsiniz. Bu fırsatı iyi değerlendirmenizi tavsiye ederim. Çevrenizdeki değişimlerin yanı sıra bu dönemde kişisel değişiklikler de öne çıkacaktır. Bu gün hayalciliğiniz ve fantazileriniz oldukça yoğun olacak. Bunlardan akılcı bir biçimde yararlanın derim...

Sevgili Oğlak,

Bugün her türlü konuda yenilikler ve değişiklikler düşünebilirsiniz. Belki de kendinizi tamamen yenilenmiş hissedeceksiniz. Yeni dönemin sizde yaratacağı rahatlık duygusuna kapılarak tembelleşebilirsiniz. Pratik yönlerinizi kullanma bakımından iyi bir dönem olacak. Bunun yanında maddi zorlanmalarda da rahatlama görülecek.

Sevgili Kova,

Yapacağınız kısa gezintiler sizi umduğunuzdan daha çok rahatlatacaktır. Yeni her şeyi merak ediyor, çalışmalarınızda da bu konular üzerinde yoğunlaşıyorsunuz Sosyal hayatınız için çok iyi olacak bu durum diğer yandan özel hayatınızdaki sürekli bir ilişkiyi ortadan kaldırabilir. Daha önce belirtilen hareketlilik kendini bariz bir şekilde ortaya koyacaktır.

Sevgili Balık,

Eğer ayrıntılara önem verirseniz başarılar sizin olacak. Gönül meselelerinde ise yanlış tutumlara girmemelisiniz. Günün ikinci yarısında size yönelik gizli düşmanlıklar ve dedikodular ön planda olacak. Ayrıca dış etkenlerden fazlaca etkilenmeniz yüzünden yüzünden ruhsal sağlığınız tehlikeye girebilir.

Duzenleyen mystical - 01-Subat-2011 Saat 06:42
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 31-Ocak-2011 Saat 13:08
kızlar 2010 yazmışım pardon 2011...Embarrassed
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123>
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +