SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

Forum Kilitlierkekler elevit kullanabilir mi?

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
deha Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 14-Mart-2009
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti deha Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Baslik: erkekler elevit kullanabilir mi?
    Gonderildi: 05-Ekim-2009 Saat 16:32
merhaba dr bey öncelikle hoş geldiniz aslında size bir kaç sorum olacak
öncelikle bebek düşündüğümüz için bundan yaklaşık 1 yıl önce dra gittim ve elevit isimli ilacı verdi eşimin bünyesi çok hassas çok sık hasta oluyor 36 yaşında ve onunda bu ilacı kullanmasında sakınca olup olmayacağını merak ediyorum içinde folik asit de olduğu için sperm kalitesine iyi geldiğini duymuştum
diğer sorum yine jinekoloğa ilk gittiğimde dr muayenede polip gördü iki cm kadar büyüklükte ama 1 hafta sonra tekrar gittiğimde polipin kaybolmuş olduğunu söyledi bu mümkün mü

SONSUZ HAMD SANA ŞÜKÜR SANA OLSUN ALLAHIM
GÖNDERDİĞİN HEDİYE SANA EMANET
GÜLBEŞEKERİM ELIF DURUM HOSGELDIN ARAMIZA 02.10.2011..20:23
Basa don
deha Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti deha Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Ekim-2009 Saat 16:33
kusura bakmayın yzmayı unutmuşum şimdiden cevabınız için çok teşekkürler
Basa don
berfinim Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 23-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti berfinim Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Ekim-2009 Saat 16:45

DERYA , DOKTORUM banada elevit verdi kendim kullaniyorum erkeklerde kullanilirmi acaba?bende merak ediyorum..

DOKTOR BEY banadaverdiniz kullaniyorum ama afedersiniz idararim rengi sarimsi ilactanmidir bu??
nar taneleri nur taneleri annesinin birtaneleri...
canim oglum mehmet berken:02.07.2010 10:20
canim kizim ecrin ruken :02.07.2010 10:22
Basa don
docalper Drop Down Menu
Devamli Üye
Devamli Üye

Kayit tarihi: 02-Ekim-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti docalper Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Ekim-2009 Saat 16:49
selamlar

Eşinizin elevit kullanmasında bir sakınca yok merak etmeyin. Polipler hemen kaybolmazlar hele de 2 cm epey büyük sayılır. Poliplerin genellikle cerrahi bir şekilde çıkarılmaları gerekir ama bazılarının kökü çok ince olur ve adet kanı ile beraber o da sökülebiilir. Bazen de rahim içindeki doku katlantı yapar ve polip gibi görünebilir. Doktorunuza güveniyorsanız size bu söylediği şey gayet doğal bence.
Basa don
deha Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti deha Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Ekim-2009 Saat 16:50
ielevit yapıyor tatlım idrar ve büyük abdest renginde değişimi gerçi dr bey daha iyi cevaplar ama kaçırdım galiba neyse bir daha girişinde cevaplar artık inşallah
Basa don
deha Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti deha Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Ekim-2009 Saat 16:54
gelmişsiniz ve benden önce yazmışsınız çok teşekkür ederim ben adet bitiminden hemen sonra gitmiştim ondan 1 hafta kadar sonra yani yumurtlama döneminin akabinde tekrar muayene etti ve o zaman kaybolduğunu söyledi kendisi ve 1 sene hamile kalamazsan o zaman gel dedi
ayrıca eşime de hiç bir test yapmadı yaşından dolayı endişelerim var ama kendisinin dr fobisi olduğundan hiç bir gerekçe ile dra götüremiyorum sizce haricen sperm testi yaptıralım mı tekrar teşekkür ederim 
Basa don
docalper Drop Down Menu
Devamli Üye
Devamli Üye

Kayit tarihi: 02-Ekim-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti docalper Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Ekim-2009 Saat 17:56
bir sperm testinin kimseye zararı olmaz ve çok önemli bilgi verir bence yaptırın zaten doktora da gitse istenecek tek tes odur.
Ve ever elevit idrarı boyar haklısınız hanımlar :)
Basa don
deha Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti deha Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 06-Ekim-2009 Saat 01:36
Allah razı olsun değerli zamanınızı ayırdığınız ve sorularıma cevap verdiğiniz için çok saolun
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +