SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

Siteye Resim Ekleme Resimli Anlatim

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
Svetlana Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 05-Mart-2009
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Svetlana Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 18-Mart-2012 Saat 12:45
Orjinal mesaji gonderen luna luna yazdi:

Ben imageshack'e uye olarak resim ekledim, baska turlu olmadi çünkü. Üye olmak ucretsiz ve basit svetlana'cım, aklında olsun :)

İmageshack'a ben de uye oldum sonunda... ama yine de yapamadımLOL 

Aykızım tamam 2. linkini deneyım şimdi...
HAMD OLSUN BİZİ YARADANA

Ve Annesinin güzeli Elif Nisam dünyaya gözlerini açtı

Allah'ım sen bebeğimi koru!
Basa don
Svetlana Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Svetlana Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 18-Mart-2012 Saat 12:59
Offffff......................... Önizleme 'ye basıyorum... hata veriyor... "önizleme hatası lütfen uzantıyı yada ismi kontrol edin " diyor...
HAMD OLSUN BİZİ YARADANA

Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 06-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 18-Mart-2012 Saat 13:09
svetlana linki cevap penceresine yapi$tircaksin , normal mesaj gibi gondereceksin canim
Basa don
Svetlana Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Svetlana Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 18-Mart-2012 Saat 13:29
AAa... öyle mi??? Ben de eskisi gibi önizlemeden yapmaya çalışıyordum))) Çok sağol) Neyse ki imageshack'tan yükleyebildim sonunda)))
HAMD OLSUN BİZİ YARADANA

Basa don
ankara_06 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 21-Kasim-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ankara_06 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 25-Nisan-2013 Saat 12:48
ya kızlar ben resim ekleyemiyorum yardım edecek var mı bana?

Elif & Melike
Can parçalarım
Basa don
meralper Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 06-Temmuz-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti meralper Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 25-Nisan-2013 Saat 12:52
Hizliresim.comdan yukleyebilirsin
18.03.2010

Basa don
ankara_06 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 21-Kasim-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ankara_06 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 25-Nisan-2013 Saat 13:01
eskiden imageden gözüm kapalı yüklerdim şimdi olmuyor ya:(

tmm canım bi deneyeyim bakalım.

Elif & Melike
Can parçalarım
Basa don
meralper Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 06-Temmuz-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti meralper Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 25-Nisan-2013 Saat 13:18
İmageshackten olmuyor gulsum ben hizliresimden yukluyorum
18.03.2010

Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +