SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

Yumurta Takibi ve Çatlatma İğnesi

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 45678 32>
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
Şuram Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 19-Kasim-2008
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Şuram Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Mayis-2009 Saat 12:57
TUĞBACIM VE ANKARACIM GELİR GELMEZ HABER VERİN İYİ HABERLERİNİZİ BEKLİYORUZ, ALLAH İYİ HABERLER VERMEYİ NASİB ETSİN İNŞALLAH. ÇATLICAM MERAKTAN....
BİRİNİZ KUR'ANI HATMETTİĞİNDE ŞÖYLE DUA ETSİN:ALLAH'IM KABRİMDE YALNIZ KALDIĞIMDA KORKU VE YALNIZLIĞIMI (KUR'ANLA) GİDER. HOŞGELDİN DÜNYAMIZA OĞLUŞUM SENİ ÇOK SEVİYORUM :)))
Basa don
ankara_06 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 21-Kasim-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ankara_06 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Mayis-2009 Saat 12:57
verdim geldim kanımı benmde öğledne sonra çıkcakmiş..heycandan ölücem...en az şöle bi 40 falan çıksa keşke o zman kesin hamişim derdim...ben netten bakıcam sonucuma inş öğreneblirim...gitmeye gerek kalmaz...
elifim güzel kızım..
01.12.2011
21.01
kızım abla oluyor
7+6
Basa don
Şuram Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Şuram Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Mayis-2009 Saat 13:05
BURADA PAYLAŞ ANKARACIM, MUTLAKA BİLEN ARKADAŞLAR VARDIR SANA YARDIMCI OLACAKLARDIR. İYİ HABERLER VER İNŞALLAH CANIM BENİM...
BİRİNİZ KUR'ANI HATMETTİĞİNDE ŞÖYLE DUA ETSİN:ALLAH'IM KABRİMDE YALNIZ KALDIĞIMDA KORKU VE YALNIZLIĞIMI (KUR'ANLA) GİDER. HOŞGELDİN DÜNYAMIZA OĞLUŞUM SENİ ÇOK SEVİYORUM :)))
Basa don
ankara_06 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ankara_06 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Mayis-2009 Saat 13:58
OFF İÇİMDEN Bİ SES OLMICAK  DİYOR NETTE BİRAZ ARAŞTRMA YAPTIM YOK LH DEĞERİNİN FSH A ORANI ŞÖLE OLMAZSA HAMİLELİL OLMAZDI FALAN FİLAN İYİCE KAFAM KARIŞTI MORALİM BOZULDU..BEN BOŞUNA UĞRAŞIYORUM RABBİM İSTEMEZSE HİÇ BİŞİ OLMAZ..O OL DERSEDE HİÇBİŞEY ÖNÜNE GEÇEMZ BUNU ÇOK İYİ BİLİYORUM...ARAŞTRMIYORUM VE BEKLİYORUM..PKOS OLMAK BİRAZ ÜMİDİMİ YIKIYOR..BELKİ NORMAL OLSAYDIM İLK TAKİBİMDE TUTARDI AMA BEN Bİ PKOS HASTASIYIM..OLURSADA ZOR OLUR..KİMBİLİR DAHA KAÇ TAKİP YAPTRCAM..HAYRLISI OLSUN..
elifim güzel kızım..
01.12.2011
21.01
kızım abla oluyor
7+6
Basa don
mucizem06 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 03-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti mucizem06 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Mayis-2009 Saat 14:08
canım karamsarlık yok tamam mı?
hele bi sonucunu öğren...
inşallah herşey çok güzel olacak.
Birgün geleceksin ; biliyorum

<font color=RED>EL BEBEK , GÜL BEBEK , GEL BEBEK [IMG]smileys/smiley31.gif" align="midd
Basa don
mucizem06 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 03-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti mucizem06 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Mayis-2009 Saat 14:09
tuğbacım inşallah senin sonucun da iyi çıkar.
habersiz bırakmayın bizi...
Birgün geleceksin ; biliyorum

<font color=RED>EL BEBEK , GÜL BEBEK , GEL BEBEK [IMG]smileys/smiley31.gif" align="midd
Basa don
tugba Drop Down Menu
Devamli Üye
Devamli Üye

Kayit tarihi: 14-Mayis-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti tugba Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Mayis-2009 Saat 14:41
artık dakikalar saat gibi geliyor. ankaracım sen böle yaparsan olmaz ama valla bende iyice strese girdim... bende pkos var napalım... rabbim bize bu derdi verdiyse dermanınıda mutlaka verecektir. hayırlısı neyse onu versin yaradanım... bende bi çok ümitleniyorum sonra tekrar yok kesin olumsuzdur diyorum... dur bakalım inş. ikimizinde yüzü gülecek bugün... sana bişey diyeyim mi? ben bide mantar oldum yaaa. bide bu çıktı ama ne yapalım var bundada bi hayır.... bende çok daralıyorum.. en azından yanlız olmadığını bil canım benim...

kızlar ne olur bizim için dua edin...
Basa don
ankara_06 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ankara_06 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Mayis-2009 Saat 15:13
yok işte yok yok yok olmıcak biliyorumCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCry
 kızlar sonucuma baktım 1.71..yaa mahvoldum ben ne kadarda ümitliydim halbu kiCryCry 2 kutu klomen yedim 2 kutu iğne yedim ancak sıfırdan bu değere gelebilmiş...moralim alt üst oldu....
elifim güzel kızım..
01.12.2011
21.01
kızım abla oluyor
7+6
Basa don
ankara_06 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ankara_06 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Mayis-2009 Saat 15:14

* Progesteron 1.71 ng/ml Y 0.0 0.0

F 0.06 - 1.26

O 0.08 - 1.20

L 2.50 - 25.00

M 0.06 - 1.60

Basım

elifim güzel kızım..
01.12.2011
21.01
kızım abla oluyor
7+6
Basa don
tugba Drop Down Menu
Devamli Üye
Devamli Üye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti tugba Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Mayis-2009 Saat 15:45
şuan avazım çıktığı kadar bağırmak istiyorum.... sokağın ortasında ağlama krizine girdim.... 7.81 çıktı 8-17 arası olması gerekmiş... yumurtlama olmamış.. çok kötüyüm hemde çokk...Cry
Basa don
Şuram Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Şuram Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Mayis-2009 Saat 15:47
ANKARACIM ÜZÜLME NE OLURR, BUNDADA VAR BİR HAYIR. SENİN İMTİHANIN BU GÜLÜM, GEÇERSEN BELKİ NORMAL YOLLARDAN VERECEK RABBİM SANA Bİ EVLAT. ÜZME KENDİNİ BU KADAR LÜTFEN HERŞEY YOLUNA GİRECEK İNAN VE SABIRLIOL CANIM BENİMMM.....
Basa don
ankara_06 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ankara_06 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Mayis-2009 Saat 15:48
CANIM SENİN Kİ SÜPER İŞTE NE ÜZÜLÜYOSUN 6.5 DAN ÜSTÜ YUM.OLDUĞU GÖSTERİRMİŞ DR UMDA ÖLE DEDİ YA BEN NAPAYIM ASIL BEN ÇIKIP DELİ GİBİ BAĞIRAYIM AĞLAMKTAN GÖZÜM ŞİŞTİ ZATEN
elifim güzel kızım..
01.12.2011
21.01
kızım abla oluyor
7+6
Basa don
tugba Drop Down Menu
Devamli Üye
Devamli Üye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti tugba Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Mayis-2009 Saat 15:52
hayır canım hiç iyi değil... labratuara göre sonuçlar değişiyoırmuş... yaptırılan yerde 8-17 arası olması gerekmiş... ve bana muayene ettiğinde çatlama olmuş demişti...
Basa don
tugba Drop Down Menu
Devamli Üye
Devamli Üye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti tugba Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Mayis-2009 Saat 15:55
gerizekalı doktor deneme tahtyasına çevirdi beni... şimdi kemküm yapıyor senin değerleri böle normal diyor.. yeni doktorumu aradım o hayır olmamış dedi ben o doktora gitmesem bu salağa inananıcam... arkadaşlar bu doktorlar aynı dersleri görmüyromunasıl vicdanları rahat eder..
Basa don
Şuram Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Şuram Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Mayis-2009 Saat 15:55
Orjinal mesaji gonderen tugba tugba yazdi:

şuan avazım çıktığı kadar bağırmak istiyorum.... sokağın ortasında ağlama krizine girdim.... 7.81 çıktı 8-17 arası olması gerekmiş... yumurtlama olmamış.. çok kötüyüm hemde çokk...Cry

AĞLAMA CANIM BENİM NE OLUR, OLACAK ALLAH'IN İZNİYLE SENDE İMTİHANDASIN GÜLÜM,RABBİM SANADA İNŞALLAH HAYIRLI Bİ EVLAT VERSİN, ALLAH HERŞEYİ GÖNLÜNÜZE GÖRE VERSİNCry 
Basa don
deha Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 14-Mart-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti deha Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Mayis-2009 Saat 15:57
ankaracım tuğbacım hayırlısı kızlar nolur üzülmeyin İnşallah tez zamanda gelir kuzucuklarınız da popişlerine popişlerine vurursunuz neden beklettiniz bizi die
SONSUZ HAMD SANA ŞÜKÜR SANA OLSUN ALLAHIM
GÖNDERDİĞİN HEDİYE SANA EMANET
GÜLBEŞEKERİM ELIF DURUM HOSGELDIN ARAMIZA 02.10.2011..20:23
Basa don
zambak Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 08-Temmuz-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti zambak Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Mayis-2009 Saat 16:00

canım üzülmeyin ya gerçekten hayırlısı dyelim.öbür aya inşallah olur.bende çatlatma iğnesi yaptım ve tutmamıştı aradan 10ay geçtikten sonra brdaya yaptırdım ve ozaman tuttu.iğneyi vurdurduğum zaman hemşire sanki biliyormuşçasına bak olmazsa herşeyde bir hayır vardır dedi.evet ve tutmadı.on ay sonra tekrar yaprımaya karar verdik.koskoca şehirde o iğneyi bulamadık.sipariş üstüne geliyomuş dedler şansıma.ama dr hemen yarın vurulması dgerekyor dedi yoksa yine olmaz.bizde diyarbakırdan getirttik ilacı.çok aramıştık tam ümidimi kaybetmişken bulduk.ve bebeğim iki buçuk yıl sonra aramızda

HAYATIMIN İLK MUCİZESİ
CANIM OĞLUM
21.11.2008
Basa don
ankara_06 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ankara_06 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Mayis-2009 Saat 16:10
off canım yaa ne güzel sen kavuşmusn
ama ben napıcam şimdi
beklemek çok zor geçmiyo ki zmaan

elifim güzel kızım..
01.12.2011
21.01
kızım abla oluyor
7+6
Basa don
Şuram Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Şuram Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Mayis-2009 Saat 16:16
ANKARACIM BAK GÜLÜM HERŞEYİN Bİ ÇARESİ VAR. ZAMBAK ARKADAŞIMIZ NASILDA KAVUŞMUŞ YAVRUSUNA SİZDE KAVUŞACAKSINIZ İNŞ. BEKLEMEK ÇOK ZORDUR HAKLISIN AMA, BÖYLE DÜŞÜNMEKLEDE ZAMANINI GEÇİREMEZSİN. SEN EŞİNLE GÜNLERİNİ İYİ GEÇİRMENE BAK, MUTLU OLMAYA BAK, SONRA ZAMBAK GİBİ TEKRAR DENERSİNİZ OLUR ALLAH'IN İZNİYLE NEDEN OLMASINKİ, AMA BİRAZ SABIRLI OLMAN GEREKİYO GİBİ GÖZÜKÜYO. RABBİM BU YOLDA KİMSEYİ BEKLETMESİN İNŞALLAH...
Basa don
tugba Drop Down Menu
Devamli Üye
Devamli Üye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti tugba Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Mayis-2009 Saat 16:26
beklemek öyle zor ki daha bizim sorunu kayınvalide bilmiyor... bir öğrenirse asıl ben ozaman yuttum happı.. bide onun stresi var... zaten durmadan bana laf sokup duruyor... seninle olanların hep çocuğu oldu allah etmesin kısrmısın ne falan diyip duruyordu.. dedi doğrulacak onun... kendi üzüntüm yetmiyor gibi bide o var.. çevremdekileri hiç demiyor hergün arayan arkadaşlaar yokmu bişey e yapın artık lafları falan filan... çok zor gerçekten çok zor rabbim kimseye aratmasın bu stresi yaşamasın...
Basa don
zambak Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti zambak Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Mayis-2009 Saat 16:41
canım eşin bişey demiyorsa sana destek veriyosa o sana yater kimse umurunda olmasın.zaten onun bunun lafına bakarsak psikoloji denen bişey kalmazdı.çünkü bende çok takıyordum kafama ama sonra anladım deymiyormuş,benim  bir tek göz yaşıma.hem stres çok etkiliyor insanı.televizyonda seda sayana çıkan tüp bebek uzmanı şöyle diyordu biz hastalara gün veriyoruz şu zaman gelin tedaviye başlayalım diyoruz ozaman içerisinde hamile kalan hastalar var diyordu.çünkü artık tüp bebek yapacağız diye stres biraz olsun azalınca bebek kendiliğinden olan varmış.tüp bebeğe gerek kalmıyormuş yani bu stresin nekadar etkilediğinin anlamıa geliyor.onun için no stres
HAYATIMIN İLK MUCİZESİ
CANIM OĞLUM
21.11.2008
Basa don
zambak Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti zambak Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Mayis-2009 Saat 16:43
bu örneği stresin nekadar etkili olduğunu anlatmak için verdim.
HAYATIMIN İLK MUCİZESİ
CANIM OĞLUM
21.11.2008
Basa don
Şuram Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Şuram Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Mayis-2009 Saat 16:47
EVET ZAMBAK ARKADAŞIMA KATILIYORUM, STRES ÇOK ETKİLİYOR. SAĞOL ARKADAŞIM ÇOK GÜZEL Bİ ÖRNEK VERDİN...
Basa don
zambak Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti zambak Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Mayis-2009 Saat 17:08

Rica edrim canım.arkadaşlarımıza azda olsa yardımcı oluyorsak onların üzüntülerini hafifletiyorsak ne mutlu bize.inşallah bundan sonra güzel haberleri sevinçleri paylaşırız.

HAYATIMIN İLK MUCİZESİ
CANIM OĞLUM
21.11.2008
Basa don
tugba Drop Down Menu
Devamli Üye
Devamli Üye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti tugba Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Mayis-2009 Saat 17:11
maalesef öle ama insan takmadan üzülmeden yapamıyor...
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 45678 32>
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.com'un ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Bize Ulaşın - Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Google +