SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

Yumurta Takibi ve Çatlatma İğnesi

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 303132
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
zisan34 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 27-Aralik-2011
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti zisan34 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Nisan-2013 Saat 05:55
Orjinal mesaji gonderen ezaf ezaf yazdi:

ne kadr surdu peki zisanım o şekilde işlem ?

Canım 5,10 dakikalık bir işlem. Yarım saate yakın sürede de ayılmıştım. Normalde daha erken ayılmalıymışım korkmuş herkes uyku çok tatlı geldi herhalde
21.08.2016 Benim güzel misafirim sen hep hoş geldin...
Basa don
hülya Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 14-Haziran-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti hülya Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Nisan-2013 Saat 06:02
Ezafcım geçtiğimiz ay bende senin hislerini yaşadım ben ilk gebeliğim öncesi çektirmemiştim bu filmi dr bu sefer çekelim dedi korkarak gittim ve çektirdim yapışıklık varmış ilaçlı film ile açıldığını söyledi ilk gebeliği normal olan kadınların bu film sonrasında 3 ay içinde gebe kaldığını söyledi benim bir adetim geldi bebe yok şimdi ikinci adetimi bekliyorum çektirmese idim senin gibi acaba ondan mı olmuyor diye düşünecektim bence çektir derim içindeki şüpheden kurtulursun ama bu film çekilmesi ne kadar pahallı imiş yaa nevrim döndü fiyatı duyunca
üzüm gözlüm iyiki varsın..02/11/2007 saat:11.10

Basa don
hülya Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti hülya Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Nisan-2013 Saat 06:05
Ezafcım sen kaç yaşındasın canım
Deniz sen kaç yaşındasın merak ettim

Basa don
deniz Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 25-Haziran-2012
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti deniz Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Nisan-2013 Saat 06:30
ben 26 yaşındayım hülyacım
el bebek gül bebek gel bebek :)
Basa don
ezaf Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 06-Mayis-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ezaf Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Nisan-2013 Saat 09:13
Orjinal mesaji gonderen zisan34 zisan34 yazdi:

ne kadr surdu peki zisanım o şekilde işlem ?

Canım 5,10 dakikalık bir işlem. Yarım saate yakın sürede de ayılmıştım. Normalde daha erken ayılmalıymışım korkmuş herkes uyku çok tatlı geldi herhalde

doktora bi soyleyim bakalım ne diyecek?

ø¤º°`°º¤ø,¸ !!!!HAYATIMIN ANLAMI SENİCOK SEVİYORUM CANIM KIZIMº¤ø,¸¸,ø¤º° 40+3 te kavustuk birbirimize..
el bebek gül bebek gel bebek ;)
Basa don
ezaf Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ezaf Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Nisan-2013 Saat 09:17
Orjinal mesaji gonderen hülya hülya yazdi:

Ezafcım geçtiğimiz ay bende senin hislerini yaşadım ben ilk gebeliğim öncesi çektirmemiştim bu filmi dr bu sefer çekelim dedi korkarak gittim ve çektirdim yapışıklık varmış ilaçlı film ile açıldığını söyledi ilk gebeliği normal olan kadınların bu film sonrasında 3 ay içinde gebe kaldığını söyledi benim bir adetim geldi bebe yok şimdi ikinci adetimi bekliyorum çektirmese idim senin gibi acaba ondan mı olmuyor diye düşünecektim bence çektir derim içindeki şüpheden kurtulursun ama bu film çekilmesi ne kadar pahallı imiş yaa nevrim döndü fiyatı duyunca

dogru soyluyorsun hulyacım belki tıkanıklık yok ama belkiyle konusuyoruz ya varsa habire ugras dur sonu hayal kırıklığı..insallah ikinci adetin hiç gelmez hulyam;)
sen ucret odememişmiydin ? bakalım bizim burda ucretler nereler cıktı???

ø¤º°`°º¤ø,¸ !!!!HAYATIMIN ANLAMI SENİCOK SEVİYORUM CANIM KIZIMº¤ø,¸¸,ø¤º° 40+3 te kavustuk birbirimize..
Basa don
ezaf Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ezaf Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Nisan-2013 Saat 09:18
bu arada 34 yasındayım hulya,yolun yarısına geldikte çattık bile

Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 24-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Nisan-2013 Saat 10:19
Ezafcim ben cekildiysem sen hepten cekilirsim bu cesur halinle...hicccc korkma ,kendini sikma serbest nirak canin cok acimaz...ben cok sıktım kendimi..alet takmak zor olmustu.....
Alperim oğlum benim,Zeynebim kızım benim sizi çok seviyorum
siz benim yaşama gücüm,sevincim,herşeyimsiniz..
Basa don
ezaf Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ezaf Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Nisan-2013 Saat 11:44
insallah gerek kalmasın diye dua ediyorum ama oldu ki çekilmesi lazım dediğim gibi acabalarla kafamı yormaktansa tum cesaretimi toplayıp bian evvel çektirip kurtulmak en iyisi olacak gonulum..desteğin için saol..

Basa don
hülya Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti hülya Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Nisan-2013 Saat 23:01

dogru soyluyorsun hulyacım belki tıkanıklık yok ama belkiyle konusuyoruz ya varsa habire ugras dur sonu hayal kırıklığı..insallah ikinci adetin hiç gelmez hulyam;)
sen ucret odememişmiydin ? bakalım bizim burda ucretler nereler cıktı???

canım bana 500 dendi 400 TLye çektirdim

Basa don
hülya Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti hülya Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Nisan-2013 Saat 23:02

bu arada 34 yasındayım hulya,yolun yarısına geldikte çattık bile

bende 35 yaşındayım arkadaşım, yaş ilerledikçe gebe kalmada zorlaşıyor hakkımızda hayırlısı ne deyim Confused

Basa don
ezaf Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ezaf Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Nisan-2013 Saat 11:06
amin hulyacım..nasipte varsa hayırlı tez zamnda gorelim insallah..

Basa don
ezaf Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ezaf Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Nisan-2013 Saat 11:09

canım bana 500 dendi 400 TLye çektirdim

amannıınnn iyi para yaa..çektirsem bi turlu çektirmesem biturlu..napcağımı bilmiyorum..bu tıkanıklığın bi belirtisi yok mu ya???gebelik olmaması dısında vucutta bi sızı ağrı hani oyle suphelensek ..yoksa tıkanıklık 400 tl havaya ucacak ki havaya ucuracak durumumuz yok suan..Allahım sen tum bu ugurda mucadele eden kardeslerimizle beraber bana maddi manevi yardımet..

Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Nisan-2013 Saat 11:39
Ezafcim test konusunu ne yaptin?
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 23-Eylül-2013 Saat 11:07
güncel..
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 06-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Mart-2014 Saat 22:43
guncel
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 11-Nisan-2015 Saat 21:56
bu ıgne ılaçları cok kullandı drlar ondanmıdır bu kadar erken kemık erımem acep ? :((
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 11-Nisan-2015 Saat 21:57
zamanında bebek bebek dedık gözumuz bırsey görmedı..ha bıre hormon yuklenıp durdu vucudumuza doğala mudahale...
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Kasim-2018 Saat 12:34
Orjinal mesaji gonderen feelings feelings yazdi:

<FONT color=#990099 size=3>arkadaşlar <NOBR><SPAN id=zHighlighted_1753 style="FONT-WEIGHT: bold; COLOR: #ff0000; LINE-HEIGHT: 1.7; BORDER-BOTTOM: #ff0000 3px double" target="blank]yeni</SPAN></NOBR> sayfamız hayırlı uğurlu olsun[/COLOR]

<FONT color=#990099 size=3>yeni yumurtalar [/COLOR]

<FONT color=#990099 size=3>yeni çatlatmalar ve sonundaaaaaaaaaaaaaaaaaaa[/COLOR]

<FONT color=#990099 size=3>yeni yeni bebişlerimiz gelsin inşallahhhhhhhhh ClapClap[/COLOR]

<FONT color=#990099 size=3>ayrıca bazı hatırlatmalarımızıda  da tekrar yapalım arkadaşlar.... ;[/COLOR]

<FONT color=#990099>[/COLOR] [/COLOR]

<FONT color=#000000>dr önerisi ile<SPAN style="FONT-WEIGHT: bold] yumurta</SPAN><NOBR><SPAN id=zHighlighted_1295 style="FONT-WEIGHT: bold; COLOR: rgb(255,0,0); LINE-HEIGHT: 1.7; BORDER-BOTTOM: rgb(255,0,0) 3px double" target="blank]</SPAN></NOBR> olgunlaştırıcı ilaç kullanıp veya ilaç kullanmadan yumurta takibi yapılıp ve çatlatıcı iğne olacak,olmayacak veya olmuş  arkadaşlar.....[/COLOR][/COLOR]

<FONT color=#990099 size=3>bilgilerini buradan paylaşabilecekler[/COLOR]

<FONT color=#990099 size=3>ama lütfen ilaç ismi vermemeye dikkat edelim[/COLOR]

<FONT color=#990099 size=3>malum ilacı çoğumuz ismen biliyoruz[/COLOR]

<FONT color=#0000cc size=3>ama unutmayın ki dr muaynesi olmadan asla ama asla ilaç almamalıyız !!!!!![/COLOR]

<FONT color=#990099>hepimizin bünyesi bir değil[/COLOR]<NOBR><SPAN id=zHighlighted_260 style="FONT-WEIGHT: bold; COLOR: rgb(255,0,0); LINE-HEIGHT: 1.7; BORDER-BOTTOM: rgb(255,0,0) 3px double" target="blank]
</SPAN></NOBR>kaş yapalım derken gözden olmayalım :)[/COLOR]
[/COLOR]

<FONT color=#990099 size=3>sadece bu konuda elimizden geldiği kadar[/COLOR]

<FONT color=#990099 size=3>birbirimizin sorularına cevap vererek yardımc[/COLOR]<FONT color=#990099 size=3>ı[/COLOR]<FONT color=#990099 size=3> olabiliriz....[/COLOR]
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 303132
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +