SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

orjinal parfüm...(tester)

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123 21>
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
minnikkuzzum Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 28-Subat-2009
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti minnikkuzzum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Baslik: orjinal parfüm...(tester)
    Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 04:48

kızlar orjinal parfümlerin testerlarını satıyorum eğer isterseniz benle görüşebilirsinizzzz

Herşeyinle herşeyimsin annecim...!
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti minnikkuzzum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 05:03
her markanın orjinal parfüm testerlarını satıyorum kızlar..görümceme arkadaşı orjinal yurtdışından tester parfüm getirmiş bende aldım geçtiğimiz hafta bu parfümü aldım normal satış fiyatı 150 civarı ben orjinalini 50 tl ye aldım eğer sizde denemek isterseniz sizede verebilirimmm
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti minnikkuzzum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 05:06
sadece tek farkı kutusuz olması tester ürün olduğu için hiç kullanılmamış ama kutusuz geliyor eğer orjinal olduğuna inanmasaydım inanki tavsiye etmezdim..neden aynı fiyata mağazada daha çok para verlimki dedim kendimce...
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti minnikkuzzum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 05:09
bu arada her markayı bulabiliyoruz istediğiniz her markayı...
Basa don
deha Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 14-Mart-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti deha Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 05:32
canım teşekkürler ama ne yazıkki şimdi alamam bu arada duyurular ve sohbet bölümüne bakar mısın
SONSUZ HAMD SANA ŞÜKÜR SANA OLSUN ALLAHIM
GÖNDERDİĞİN HEDİYE SANA EMANET
GÜLBEŞEKERİM ELIF DURUM HOSGELDIN ARAMIZA 02.10.2011..20:23
Basa don
duygu83 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 13-Agustos-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti duygu83 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 05:51
cnm george armani for men ne kadar acaba?
ben eşim için istiyorum da bi de kaç ml.?
Mucizem,Meleğim Ecrin Elbi 12/10/2008
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti minnikkuzzum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 06:06
Orjinal mesaji gonderen duygu83 duygu83 yazdi:

cnm george armani for men ne kadar acaba?
ben eşim için istiyorum da bi de kaç ml.?

duygucum canım 50 ml ve 100ml şeklinde getiriyor görümcem.bi sorayım ne kadar diye ben sana döniyim hemen oke
Basa don
belma Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 03-Haziran-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti belma Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 06:32
canım hermes jarden sur le nil varmı ve fiyatı ml i ne kadar

birde calvin klein eforia 100 ml fiyatlarını yazarsan sevinirim
Basa don
duygu83 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti duygu83 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 06:48
OK CNM.İKİSİNİNDE FİYATINI SORARMSN?
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti minnikkuzzum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 07:13
canım sordum ama armanının bi çok modeli var hangisini istiyor diye soruyor mesela ben eşime aldım armanı code siyah şişe süper bişi sen hangi modelini istiyosun söyle bende sana cevap yazım
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti minnikkuzzum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 07:14
Orjinal mesaji gonderen belma belma yazdi:

belmacım dün bi arkadaşım aldı eforıa bi sorım oke
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti minnikkuzzum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 07:32
Orjinal mesaji gonderen minnikkuzzum minnikkuzzum yazdi:

Orjinal mesaji gonderen belma belma yazdi:

belmacım dün bi arkadaşım aldı eforıa bi sorım oke

canım her ikiside 65 tl eğer istersen gönderebilirim
Basa don
duygu83 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti duygu83 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 08:01
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti minnikkuzzum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 08:25
duygucum 65 tl
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti minnikkuzzum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 09:37
süper bi koku eşime aldım bayıldı vallahiTongue
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti minnikkuzzum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 09:38
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti minnikkuzzum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 09:39
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti minnikkuzzum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 09:53
jadore
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti minnikkuzzum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 09:54
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti minnikkuzzum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 09:59
dior çeşitleri
Basa don
matteacher Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 03-Ocak-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti matteacher Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 10:19
Lancome Hypnose EDP 50ml fiatını öğrenebilirmiyim canım birde ürünü almak istediğimizde nasıl alabiliriz bende izmirdeyim
KÜÇÜK KELEBEĞİM 5 yaşında ELİF İLAYDA 10.02.2010 (9:00)
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 24-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 10:21
Orjinal mesaji gonderen minnikkuzzum minnikkuzzum yazdi:

jadore

bu koku süper ötesi,çok kalıcı bir koku ben kullandım...Thumbs%20Up
canım 50 ml olan parfümler 50 TL
100 ml olanlar 65TL mi?
yoksa fiyatlar değişiyor mu markaya göre  ?
bu ne kadar ?
Alperim oğlum benim,Zeynebim kızım benim sizi çok seviyorum
siz benim yaşama gücüm,sevincim,herşeyimsiniz..
Basa don
matteacher Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 03-Ocak-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti matteacher Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 10:21
birde bunun fiatını öğrenebilirmiyim
KÜÇÜK KELEBEĞİM 5 yaşında ELİF İLAYDA 10.02.2010 (9:00)
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti minnikkuzzum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 12:47

feelings tatlım jadore 50 ml 50 tl 100 ml 65 tl...

Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti minnikkuzzum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 27-Nisan-2009 Saat 03:38
Orjinal mesaji gonderen matteacher matteacher yazdi:

Lancome Hypnose EDP 50ml fiatını öğrenebilirmiyim canım birde ürünü almak istediğimizde nasıl alabiliriz bende izmirdeyim

merhaba canım hypnose edp 75 ml fiyatı 65 tl canım, bide miss dior cherie sormuşsun onunda 100 ml fiyatı 65 tl...
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123 21>
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +