SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

sogan suyu

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
canımoglum Drop Down Menu
Üye
Üye

Kayit tarihi: 24-Haziran-2008
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti canımoglum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Baslik: sogan suyu
    Gonderildi: 16-Nisan-2009 Saat 13:58
slm kızlar ben yaklasık 3 haftadan beri sogan suyu kullanıyorum ve 3 kılo verdım ve ınanın benı goren cok zayıflamışsın dıyor yanı gıden 3 kılo degılmıs sankı 5-6 kılo gıbıymış duruyor sanırım gıden yag oldugu için denemek istersenız tarıfı 1 adet soganı kabuklarıyla 3-4 bol sonra 3 bardak suda 15 dakıka kaynat ve ac karnına iç kalan 1 bardagıda aksam iç hade kolay gelsın
Basa don
ahuu Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 08-Nisan-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ahuu Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 16-Nisan-2009 Saat 14:03
canım bunu ibrahim saraçoğlu hamınlar zayıflamak için kullanmasınlar diyordu çünkü rahimduvarının incelmesine sebep oluyormuş
BİRİCİK DÜNYALAR GÜZELİ KIZIM SENİ ÇOOK SEVİYORUM... ÜMİTSİZLİK HARAMDIR...
Basa don
cemrecix Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 04-Ocak-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti cemrecix Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Nisan-2009 Saat 01:15
ay nasil ictin canim yaaa ben icememkiiiiiii cok pis kokmuyormu yaa

Sizi cok ozledim teyzoslar (Efecix) ;)
Basa don
Mercan Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 02-Mart-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Mercan Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Nisan-2009 Saat 01:48
yok kokmuyo ama bi dikiste icilcek o zaman cok kokmuyo bitirince hafif tadi oluyoDead  ama ben zayiflamak icin degil yumurtaliklarim icin iciyorum ibrahim saracoglunun tarif ettigi gibi insallah faydasi olur
geldi annesinin boncuk kuzusu yuvamin altin topu liva 16.01.2010
oglusum hosgeldin cekirdek ailemize omer taha 28.06.2012
Basa don
cemrecix Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti cemrecix Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Nisan-2009 Saat 02:09
sabah ve aksam ac karnina mi icilecek
birde kabuklu kesilecek dimi
yarin bi deniyim bakalim icebilirsem devam icemezsem yapmam
yuruyuse basladim ben belki yardimci olur diye denerim
Basa don
laram Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 23-Ekim-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti laram Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Nisan-2009 Saat 03:26
ayy bende deneyim bariii...
inss bizdede isee yararr yaa...
kafayiii yicem artikkkkkkkkk gitmiyorrr kilolarrr
YARINLAR HEP GÜZEL OLUCAK DERLER....
OYSA BUGÜNLERDE DÜNLERIN YARINI DEGILMI???????
Basa don
ahuu Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ahuu Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Nisan-2009 Saat 11:39

Kür: Polykistik over’e, erken menopoza ve miyomlara karşı
İki bardak klorsuz suyu (yaklaşık 250-300 ml) kaynatınız. Orta boy yemeklik kuru soğanın en dış açık kahverenkli ince kabuğunu soyduktan sonra dörde veya altıya bölüp kaynamakta olan suyun içerisine atınız. Ağzı kapalı olarak beş dakika kaynattıktan sonra ocaktan indirip ılımaya bırakınız. Ilıyınca, süzülür ve ılık olarak bir su bardağı öğle yemeğinden on dakika önce içilir. Aynı şekilde akşam yemeğinden önce tekrar taze olarak hazırlanıp on dakika önce içilir. Bu küre onbeş gün devam edilir ve kür sonlandırılır.  
Basa don
ahuu Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ahuu Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Nisan-2009 Saat 11:40
bende içiyorum inşallah sonucunu görürüm bundan sonra incir kürünü yapacağım
Basa don
neslihanege Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 12-Mart-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti neslihanege Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Nisan-2009 Saat 12:40
Orjinal mesaji gonderen ahuu ahuu yazdi:

Kür: Polykistik over’e, erken menopoza ve miyomlara karşı
İki bardak klorsuz suyu (yaklaşık 250-300 ml) kaynatınız. Orta boy yemeklik kuru soğanın en dış açık kahverenkli ince kabuğunu soyduktan sonra dörde veya altıya bölüp kaynamakta olan suyun içerisine atınız. Ağzı kapalı olarak beş dakika kaynattıktan sonra ocaktan indirip ılımaya bırakınız. Ilıyınca, süzülür ve ılık olarak bir su bardağı öğle yemeğinden on dakika önce içilir. Aynı şekilde akşam yemeğinden önce tekrar taze olarak hazırlanıp on dakika önce içilir. Bu küre onbeş gün devam edilir ve kür sonlandırılır.  

iyi güzelde aaaaaay nasıl içiyonuz tadı kötü değilmi???ConfusedDeadDeadDeadböööööö ismini bile duyunca kokusu geliyo burnuma aaay denemem lazım ama tiksinirsem içemem asla
16.03.2006 19:05 CANIM OĞLUM EGEMENİM İYİKİ DOĞDUN OĞLUŞUMM
Basa don
BUSEM Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 20-Haziran-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti BUSEM Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Nisan-2009 Saat 14:06
AY BEN SOĞAN SUYUNU 5 GÜN İÇTİM AMA ÇOK ZORLANDIM YAAA DeadDeadDeadDeadDeadDeadDeadDeadDeadDead  SONRA DAYANAMAYIP BIRAKTIM SUYU YUTARKEN BİŞEY YOKDA İÇTİKTEN SONRA KOKUSU BURNUMA GELİNCE ÇOK TİKSİNDİM DeadDeadDeadDeadDeadDeadDeadDeadDeadDeadDeadDeadDeadDead
Hoşgeldin meleğim,canım oğlum zekeriya Buğra'm
22 ocak 2013 saat 17:35 dünyamızı aydınlattın oğlum şükürler olsun
Can kizim Buse hira'm sende hoşgeldin aramiza hamd olsun seni verene)26 aralik 12.15
Basa don
cemrecix Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti cemrecix Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Nisan-2009 Saat 17:42
bu sabak yaptim ictim
igrencccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc
ay nasil icilir o ya
korkunc birsey hala midem bulaniyor
ogkkkkkk
Wacko

Basa don
duygu83 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 12-Agustos-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti duygu83 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Nisan-2009 Saat 18:16
AYY NASI İÇTİN CNM YA..DUYMAK BİLE YETTİ BANA ..
Mucizem,Meleğim Ecrin Elbi 12/10/2008
Basa don
Mercan Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Mercan Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Nisan-2009 Saat 22:58
kizlar bi dikiste icilcek yoksa dayanilmaz oluyo napiyim elimsden geleni yapiyimda gerisi Allaha kalmis dedigim gibi ben zayiflamak icin degil yumurtaliklarim icin iciyorumm
Basa don
pofilikisi Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 24-Haziran-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti pofilikisi Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 18-Nisan-2009 Saat 13:01
ben bayadir iciyiroum bu sogan suyunu.
tadi hafif sekerimsi gibi.
hic oylemigde bulandircak bir durumyok.
acaba benmi yanlis pisiriyorumConfused
VARLIKLAR ADETINCE SELATSANA SELAMSANA EFENDIM

22.12.2007 ilk gozagrim SUMEYYEM
23.12.2010 kara bocugum AMINEM

Basa don
Mercan Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Mercan Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 18-Nisan-2009 Saat 14:04
sen ne icin yapiyosun canim zayiflamak icinmi
Basa don
ahuu Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ahuu Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 19-Nisan-2009 Saat 13:27

hanımlar sabahları ağır gelir zaten ben öğlen ve akşam yemeklerden 10-15 dk önce içiyorum ewet kokusu biraz kötü ama sonuç mükemmel ben nefesimi tutup içiyorum yoksa içilmez yaaaaa

Basa don
Mercan Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Mercan Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 19-Nisan-2009 Saat 13:40
katiliyorum sana
Basa don
zeynokiz Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 17-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti zeynokiz Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 18-Subat-2011 Saat 21:03
bunu bende bu sabah yaptim ictim hem adetim bölük pörcük geliyor ve cok düzensiz onun icin hemide zayiflamak icin bu sabah ilk defa ictim icine bol bol limon siktim ancak böyle icebildim aksam yine icecem sonuclarini yazarim bu arada dukana son gaz devam ama bir gün bozdumya ondan sonra ik hafta ki gibi istikrarli olamiyorum basparmagin ucu kadar kek attim agzima canim cok tatli cekiyor 
prensesim güzel kizim 10.11.2007   
2. ? ins en kisa zamanda
Basa don
BUSEM Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti BUSEM Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 20-Subat-2011 Saat 11:32
bu soğan suyu çok pis kokuyo yaaa ben içmiştim önceden  ama zayıflamak için değil  bebek için katlanmıştım ... ben de maydonoz suyu içmeye başlıcam benim arkadaşım maydonoz suyuyla 1 ayda 5 kilo verdi  ben maydonoz suyuna limon da sıkıyorum tadı güzel oluyo öyle  sabah akşam  içiliyo yakında başlıcam 
Can kizim Buse hira'm sende hoşgeldin aramiza hamd olsun seni verene)26 aralik 12.15
Basa don
zeynokiz Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti zeynokiz Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 20-Subat-2011 Saat 12:01
Orjinal mesaji gonderen BUSEM BUSEM yazdi:

bu soğan suyu çok pis kokuyo yaaa ben içmiştim önceden  ama zayıflamak için değil  bebek için katlanmıştım ... ben de maydonoz suyu içmeye başlıcam benim arkadaşım maydonoz suyuyla 1 ayda 5 kilo verdi  ben maydonoz suyuna limon da sıkıyorum tadı güzel oluyo öyle  sabah akşam  içiliyo yakında başlıcam 

oda iyiymis canim ama ben su sogana 2 sebebten katanacam asil sebeb adet düzensizigim var ve pihti pihti geliyor belki iyi gelir 2. okadar icmisken zayiflatsin bide yani dimi ama
2. ? ins en kisa zamanda
Basa don
BUSEM Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti BUSEM Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 20-Subat-2011 Saat 12:14
Orjinal mesaji gonderen zeynokiz zeynokiz yazdi:

oda iyiymis canim ama ben su sogana 2 sebebten katanacam asil sebeb adet düzensizigim var ve pihti pihti geliyor belki iyi gelir 2. okadar icmisken zayiflatsin bide yani dimi ama

inşallahh işine yarar canım  iç tabi şifa niyetine  yanında da eşantiyon zayıflama LOLLOLLOLLOLLOL
Basa don
zeynokiz Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti zeynokiz Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 20-Subat-2011 Saat 15:38

Orjinal mesaji gonderen zeynokiz zeynokiz yazdi:

inşallahh işine yarar canım  iç tabi şifa niyetine  yanında da eşantiyon zayıflama LOLLOLLOLLOLLOL

hehehe aynen öyle LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
2. ? ins en kisa zamanda
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +