SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

SOĞAN KÜRÜ-IBRAHIM SARAÇOĞLU

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123>
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
miray Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 05-Nisan-2008
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti miray Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Baslik: SOĞAN KÜRÜ-IBRAHIM SARAÇOĞLU
    Gonderildi: 08-Kasim-2008 Saat 03:24
Arkadaşlar geçen gün seda sayanda prof.dr.osman saraçoğlu çıktı.
tüp bebek yaptıracaklar, fsh sorunu ve polikistik over sorunu olanlar önce soğan kürü yapsın fevkalade iyi sonuç alınıyor dedi.(fevkalade iyi sonuç tatlı bir bebiş tabii ki deTongue ) can kulağıyla dinledim not aldım:

bir beyaz soğan (mutlaka beyaz soğan olacak) kabuğu soyulup 4 e bölünecek suda haşlanacak suyu içilecek. 15 gün bunu yapsınlar çokkk iyi geliyor dedi.

koca prof eminim doğrudur arkadaşlar hem uyg.da çok kolay üzerine basa basa söyledi. kadınlar için bu mucizevi bişi dedi.
nolur sitesinden falan bakıp tam olarak nasıl uygulanıyor baksanız kızlar. ben fırsat bulup ancak yazabildim. Allahım tüm isteyenlerin kucağını doldurur inşallah.
yüreğim.. yaralı kuşum... topla ve aç kanatlarını....
Basa don
berfinim Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 23-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti berfinim Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 08-Kasim-2008 Saat 03:34
miray canim benim cok saol valah bende dinledim saolsun annem tr den aradi kizim bak ben yazamam sen dinle aklinda tut not al dedi bende dinledim ve yapmaya basladim bir arakdsmda yapmis onu yumurtalari kocam olmus valah deneyin kizlar...rabbim insallah sifa olurda bebislerimizi verir bizlere...
nar taneleri nur taneleri annesinin birtaneleri...
canim oglum mehmet berken:02.07.2010 10:20
canim kizim ecrin ruken :02.07.2010 10:22
Basa don
miray Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti miray Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 08-Kasim-2008 Saat 03:37
ÖZÜR ÖZÜR
İBRAHİM ADNAN SARAÇOĞLU OLACAKTI

1 orta boy beyaz soğanı ( kırmızı ve mor soğan olmaz ) dörde bölün. önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya koyarak 5 dakika kaynattıktan sonra içine başka bir şey katmadan öğl ve akşam yemeklerinden önce 1er bardak suyunu için.

Uyarı: Bu soğan suyu kürünü 15 günden fazla uygulamayın.

Bu kürü uygulamaya başladığınızda 2. - 3. günden itibaren akıntılarınızın çözüldüğünü ve ne kadar fazlalaştığını hayretle göreceksiniz.

Bu kür adet düzensizliği ve polikistik over şikayeti olan olan bayanlar için de mükemmel bir çözümdür.Yumurtalıklardaki kisti tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Duzenleyen mystical - 08-Kasim-2008 Saat 06:32
Basa don
miray Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti miray Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 08-Kasim-2008 Saat 03:38
ÇOK SEVİNDİM BERFİRİM CANIM BENİM ŞİFA OLUR İNŞALLAH
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 24-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 08-Kasim-2008 Saat 03:39
teşekkürler canım benim..:)
Alperim oğlum benim,Zeynebim kızım benim sizi çok seviyorum
siz benim yaşama gücüm,sevincim,herşeyimsiniz..
Basa don
ayisigi_mehtap Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 25-Eylül-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ayisigi_mehtap Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 08-Kasim-2008 Saat 04:13
paylasimin icin tesekkurler canim ben bu kuru gecen gun denedim kokusundan midem bulandi agzima almamla cok afedersiniz cikarmam bir oldu.fakat ben sogusun diye biraktigimda kaynayan soganlari icinden cikarmadim acaba ondanmi cok kotu oldu dersiniz bu ayda hamis olmazsam ne olursa olsun mutlaka yapicam insallah iyi sonuclar aliriz

HAMD OLSUN
ZEYNEP (08/04/2010)
BEYZA (08/10/2011)
Basa don
ROSEE Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 09-Agustos-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ROSEE Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 08-Kasim-2008 Saat 04:50
kızlar birde gebelikten şüpeleniyorsanız yapmayın bebeğide söküp atabilir
mümkünse adetten hemen sonra yaparsanız daha iyi olur
aşkımızın tarifi canım kızım EDAMMM 14/10/2009 15:20
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ayisigi_mehtap Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 08-Kasim-2008 Saat 04:52
evet canim bende ondan korktugum icin regli olursam ondan sonra denicem simdi yapmam bende senin gibi dusunuyorum

HAMD OLSUN
ZEYNEP (08/04/2010)
BEYZA (08/10/2011)
Basa don
ipek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 17-Temmuz-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ipek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 08-Kasim-2008 Saat 05:05
sadece yumurtalık kıstınemı cozum acaba rahımdekı kıst ıcınde ıse yarıyormu kı arkadaslar
Rabbim! Ben sana dua etmekle hiç bedbaht ve mahsûn olmadım...
(27.08.2010 09:30) Elif...
Basa don
ROSEE Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ROSEE Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 08-Kasim-2008 Saat 05:10
Orjinal mesaji gonderen ayisigi_mehtap ayisigi_mehtap yazdi:

evet canim bende ondan korktugum icin regli olursam ondan sonra denicem simdi yapmam bende senin gibi dusunuyorum

evet canım iyi düşünmüşsün gelmeden gitmesin yavrucak
hayırlısı olsun bitanem inşallah en kısa zamanda gelir
Basa don
ROSEE Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ROSEE Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 08-Kasim-2008 Saat 05:10
Orjinal mesaji gonderen ipek ipek yazdi:

sadece yumurtalık kıstınemı cozum acaba rahımdekı kıst ıcınde ıse yarıyormu kı arkadaslar
canım ne var ne yok temizliyor diye duydum bir dene istersen zarar gelmez

Basa don
nazogelin Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 01-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti nazogelin Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 08-Kasim-2008 Saat 20:50
kızlar ben bu kürü yapabilirmiyim şuan ilaç kullanıyorum yumurtaları büyütmek için tüpbebek tedavimde göbüş iğnelerine geçtim 5. iğnemi yapıcam bu akşam
acaba sakınca olurmu?????
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 08-Kasim-2008 Saat 22:05
Orjinal mesaji gonderen nazogelin nazogelin yazdi:

kızlar ben bu kürü yapabilirmiyim şuan ilaç kullanıyorum yumurtaları büyütmek için tüpbebek tedavimde göbüş iğnelerine geçtim 5. iğnemi yapıcam bu akşam
acaba sakınca olurmu?????

canım bence bu ay içme soğan suyunu
ama yine de sen bilirsin...

Basa don
berfinim Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 23-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti berfinim Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 08-Kasim-2008 Saat 22:29
kisss gönüll hanimmm hele gelde bir dörtlük düz surayaaaLOL bende kullanabilirmiyim bende hap kullaniyom ama iki gündrde bu suyu deniyem iggg cok igrenc ama yaa yinede icyom acaba bi zarari olurmu yaa gönül
nar taneleri nur taneleri annesinin birtaneleri...
canim oglum mehmet berken:02.07.2010 10:20
canim kizim ecrin ruken :02.07.2010 10:22
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ayisigi_mehtap Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 08-Kasim-2008 Saat 23:47
Orjinal mesaji gonderen ROSEE ROSEE yazdi:

Orjinal mesaji gonderen ayisigi_mehtap ayisigi_mehtap yazdi:

evet canım iyi düşünmüşsün gelmeden gitmesin yavrucak
hayırlısı olsun bitanem inşallah en kısa zamanda gelir
 guzel dileklerin icin tesekkurler canim insallah hepimizin gelsin bebisleri

HAMD OLSUN
ZEYNEP (08/04/2010)
BEYZA (08/10/2011)
Basa don
ccarin Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 17-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ccarin Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Kasim-2008 Saat 10:59
bende icerdim ama denedim midem bulnadı. herturlu bitkiyi ictim ama bunu icemedim nedense. ama ise yaardıgına eminim ins deneyenlere faydalı olur
minik kelebegim sana emanet Ya Rabbim
Basa don
Folik Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 30-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Folik Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Kasim-2008 Saat 14:19
VALLA SAĞOL ÖNERİN İÇİN AMA O NASIL İÇİLİR Kİ ZATEN DETOX YAPIYORUM
MİĞDEM ELİM DE GEZİYORUM SORMAYIN.
EKMEKSİZ, ETSİZ, PROTEİNSİZ GÜNLER YAŞIYORUM BU AY DA YAPILACAKMIŞ
KANATSIZMELEK TV.DE GÖRMÜŞ DAHA DOĞRUSU ANNESİ.
HER NEYSE BİZDE DENİYORUZ VE İNŞALLAH İYİ OLUCAK
AMA BU SOĞAN SUYU DA SALIN DA TAM BANA GÖE BİŞİ.
BENİM FHS HORMONUM YÜKSEK DÜŞÜRÜRMÜ ACABA ????????
YAPSAM MI ONU DA YA REGLİM DE AZ OLUYORUM
ÇOK ZOR GELSE BİLE YAŞAR ÖĞRENİRİM
SENSİZLİK BENİM CANIMI ACITAN......
Basa don
deryaolas Drop Down Menu
Yeni Üye
Yeni Üye

Kayit tarihi: 23-Kasim-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti deryaolas Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Aralik-2008 Saat 02:44
KIZLAR BENDE 1.5 YILLIK EVLİYİM VE HİÇ KORUNMAMAMIZA RAĞMEN BEBEĞM OLMADI VE HAMİLE KALMADAN ÖNCE BU SOĞAN KÜRÜNÜ 5 GÜN İÇTİM VE HAMİLE KALDIM ŞİMDİ 6 HAFTALIK HAMİŞİM DENEMEKTE FAYDA VAR BU ARADA EŞİMEDE O SIRALAR KEÇİBOYNUZUNU KAYNATIP SUYUNU İÇİRMİŞTİM BELKİ ONUNDA FAYDASI OLMUŞTUR DEDİĞİM GİBİ SONUÇ OLARAK HAMLEYİM... Smile
Basa don
meralper Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 06-Temmuz-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti meralper Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 31-Aralik-2008 Saat 19:14
canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin kür 15 günlükmüş sen 15 günü tamamladın mı
18.03.2010

Basa don
deryaolas Drop Down Menu
Yeni Üye
Yeni Üye

Kayit tarihi: 23-Kasim-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti deryaolas Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Ocak-2009 Saat 02:59
ben adet söktürücü ilaç alacaktım(meğer hamileymişim şükür bişey olmadı) o yüzden sadece 5 gün içebildim ve hapa başladım.
Basa don
ÇİLEK Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 25-Temmuz-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ÇİLEK Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 07-Ocak-2009 Saat 18:13
bu kürü öglen ve akşam diyor öglen iş yerindeyim ve kürü burda yapmam imlansız sabah akşam içsem olurmu aceba veya sabahtan kaynatsam da öglen içsem bayatlarmı taze içmek gerekliymiş ama...
hasretlerimle yeniden doğduk 17+ olduk büyüyoruz...
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 07-Ocak-2009 Saat 22:02
Orjinal mesaji gonderen berfinim berfinim yazdi:

kisss gönüll hanimmm hele gelde bir dörtlük düz surayaaaLOL bende kullanabilirmiyim bende hap kullaniyom ama iki gündrde bu suyu deniyem iggg cok igrenc ama yaa yinede icyom acaba bi zarari olurmu yaa gönül

daha yeni okuyorum msjını yuh bana ConfusedLOL

berfinim yazmış mesajını
feelings daha yeni görmüş verememiş cevabını...
şimdi cevap verse olurmuymuş
ilaç kullanırken bu kürler uygunmuymuş acep
dr a sormak lazım recep
tey teyyyyyyy LOLLOLLOL
Basa don
ipek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ipek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 07-Ocak-2009 Saat 22:59
Orjinal mesaji gonderen ÇİLEK ÇİLEK yazdi:

bu kürü öglen ve akşam diyor öglen iş yerindeyim ve kürü burda yapmam imlansız sabah akşam içsem olurmu aceba veya sabahtan kaynatsam da öglen içsem bayatlarmı taze içmek gerekliymiş ama...

cılekcım sabah aksam ıcsen olur ben cok arastırdım bu kuru
ayrıca sogan beklemeye gelmıyor ve bekletınce etkısı yok oluyor o yuzden ıcecek kadar ılınınca ıceceksın

ipek : saracoglunun asistanıBig%20smile
Basa don
ipek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ipek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 07-Ocak-2009 Saat 23:01
ben 3 gun ıcebıldım sıfa ıcın ama daha dayanamadım mıdem mahvettı
saracoglu hoca cok guvenıyor bısey kaybetmezsını a5 gun deneyın arkadaslar
sıfa Allahtan
Basa don
elif.simsek Drop Down Menu
Devamli Üye
Devamli Üye

Kayit tarihi: 06-Nisan-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti elif.simsek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Mayis-2009 Saat 23:02
kızlar ben soğan kürüyle dünyaya gelmişim :))))
annemin 5 düşüğü olmuş en sonunda soğan kürünü denemiş ve ben doğmuşum :)
minik kanaryam İdil'im 21.01.2009
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123>
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +