SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

YUMURTLAMA GÜNLERİNDE BELİRTİLERİNİZ?

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123 13>
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
yagmurr78 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 04-Subat-2008
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti yagmurr78 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Baslik: YUMURTLAMA GÜNLERİNDE BELİRTİLERİNİZ?
    Gonderildi: 05-Mart-2008 Saat 19:14
Selam Kızlar,

Yumurtlama günlerinizde, akıntıdaki ve vücut sıcaklığındaki değişimler hariç, vücudunuzdaki belirtiler nelerdir?
Nelerde değişimi gözlediğinizde, yumurtlama günlerinize girdiğinizi anlarsınız?

Yazın kızlar, paylaşalım, bilinçlenelim..
EGE'MİZ ARTIK 3 YAŞINA GİRDİ - 17.KASIM.2008 - 07:30
Basa don
bircan40 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 25-Subat-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti bircan40 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Mart-2008 Saat 19:21
CANIM BU BANA ÖZEL BİR DEĞİŞİM Mİ BİLMİYORUM AMA BEN KENDİMİ ÇOK RAHATLAMIŞ HİSSEDİYORUM.BİDE GÖĞÜSLER GERGİNLEŞİP UÇLARI BÜYÜYÜP HASSASLAŞIYOR.
Cennetin doğusu
Basa don
süsençiçeği Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 13-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti süsençiçeği Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Mart-2008 Saat 19:26
Bende cinsel ilişkiye daha istekli oluyorumEmbarrassed O dönemde Libidolarımız artıyormuş zaten. Bilimsel bir gerçek bu Tongue
01.12.2009'dan beri güzel olan herşeyin adı Mehmet Erdem...
Allah'ım hamd ve minnet yalnız sanadır,yavrum sana emanet...

Basa don
acelyafr Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 07-Ekim-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti acelyafr Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Mart-2008 Saat 19:32
kiz bende adetliyken iliski icin istekli oluyomEmbarrassed benim yumurtlama donemimde karnim sis oluyo sanki  icimde birsey sis gibi canim 
Emir & Eda
Basa don
misafir3 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 19-Subat-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti misafir3 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 06-Mart-2008 Saat 12:44

Benim gögüslerimde hafif agrılar oluyor, biraz da damarlar belirginleşiyor sanki... Ayrıca sağ ya da sol kasıgımda 1-2 sn süren bir kasılma hissediyorum
Basa don
mucizem06 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 03-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti mucizem06 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 06-Mart-2008 Saat 12:50
benim pek bi bekirtim olmuyor sadece cinsel istekte bariz bi artışın dışındaEmbarrassed
Birgün geleceksin ; biliyorum

<font color=RED>EL BEBEK , GÜL BEBEK , GEL BEBEK [IMG]smileys/smiley31.gif" align="midd
Basa don
brcem Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 30-Aralik-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti brcem Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 06-Mart-2008 Saat 13:00
BENİM GENELDE SOL KASIĞIMA HAFİF BİR AĞRI GİRİYOR. DOKTORADA GİTMİŞTİM BEKARKEN. YUMURTLAMA DÖNEMİNDE OLABİLİR BÖYLE AĞRILAR DEDİ.
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 24-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 06-Mart-2008 Saat 13:56
adet sancısı gibi hafif bir sancı oluyor.....
Alperim oğlum benim,Zeynebim kızım benim sizi çok seviyorum
siz benim yaşama gücüm,sevincim,herşeyimsiniz..
Basa don
ccarin Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 17-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ccarin Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 06-Mart-2008 Saat 13:56
ben aşırı derecede su içiyorum bi oturusta 3 bardak filan için yanıyor vede geceleri tabanlarımı ates basıyor uyuyamıyorum. birde gebelikteki gibi 1 bardak su içsem 5 kez wc ye gidiyorum , yumurtlama gunlerim gecince hayat normale donuyor taki regl belirtilerim gelene kadar. Birde ıslaklık oluyor su gibi akıntı yani.
Basa don
METİS Drop Down Menu
Üye
Üye

Kayit tarihi: 13-Subat-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti METİS Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 06-Mart-2008 Saat 23:54
CİNSEL İSTEKTE ARTIŞ,SAĞ KASIĞIMDA AĞRI,GÖĞÜSLERDE DEĞİŞİKLİK OLMUYOR,BİRDE DUYGUSAL OLUYORUM,BİRDE ATEŞ BASIYOR.BİRDE BU KADARLOLBİRDE KOCAMI ÇOK ÖZLÜYORUM O ARALAR.LOL
Basa don
meleğimm Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti meleğimm Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 07-Mart-2008 Saat 12:23
kızlar ben kasıklarımda  batma hissediyorum sanki orda yuvarlak bi taş parçası dönüp duruyor gibi ,birde avuç içlerim ve tabanlarım alev alev yanıyor
Basa don
alisya Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti alisya Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 07-Mart-2008 Saat 12:38
benimde aynı şekilde ayaklarımın altı ve ellerim yanar. sıkıntı yapıo sanki.
Basa don
Misafir Drop Down Menu
Misafir
Misafir
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Misafir Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 07-Mart-2008 Saat 15:31
canım benim  akıntı belirginleşir sadece ve bu ay ilk kez o dönemde bulantım oldu çok fazla değildi ama hissediyordum hafiften.belki benim döllenme gerçekleşti diye  bulandım bu ay emin değilim yani.hatta ben mide bulantısı  diye konu açtım bazı arkadaşlar yumurtlama döneminde bende de bulantı oluyor diye cevap yazdılar....
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 07-Mart-2008 Saat 23:11
canım birde ben yumurtlama gününe yakın özellikle yumurtlama günümde
pek bi yemek yiyorum
yiyorum yiyorum doymuyorum
normalde fazla yemek yemem.....
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 09-Mart-2008 Saat 13:21
akıntının yoğunlaşması ve iki parmak arasında uzaması
göğüslerin ucunda hassasiyet
cinsel istekde artma
kasıklarda hassasiyet ve hafif bir ağrı
kasıklarda batma hissi
idrara çıkmada artış
ateş basması ( avuç içlerinde,ayaklarda vb.)
iştahda artış

yağmurum canım belirtileri toparladım
eksikler varsa eklersin
erken gebelik belirtileri gibi yazan arkadaşlar oldukça sende güncellersin listeyi
kolay gelsin bacım ;))))
Basa don
yagmurr78 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti yagmurr78 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 09-Mart-2008 Saat 23:38
Gönülcüm,

ellerine sağlık, çok güzel topralamışsın..
ben de hissettikçe  ve bir de araştırıp buldukça eklerim buraya..

en şeyi de eklemek istiyorum aslında, ne derece doğrudur bilmiyorum ama..
yumurta akı kıvamındaki akıntıda incecik bir şerit halinde (kılcal damar gibi) kan izi oluyor..
bunu da göz ardı etmemek gerek kızlar Wink

hadi bakalım, bol yumurtalı günler LOL
EGE'MİZ ARTIK 3 YAŞINA GİRDİ - 17.KASIM.2008 - 07:30
Basa don
lady Q Drop Down Menu
Üye
Üye

Kayit tarihi: 09-Subat-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti lady Q Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 11-Mart-2008 Saat 00:18
slm kızlar benimde sol kasığımda ağrı oluyodu bu durumda yumurtlama belirtisiymiş bende onu anladım şimdi:)))
seni pamuklara sarmalar sararım,ne bedel isterim ne hesap sorarım,ne sitemle güzel kalbini yorarım,sakınma tatlı dillerini...
Basa don
iremnur Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 25-Agustos-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti iremnur Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 11-Mart-2008 Saat 18:29
kızlar benim kasığımda sokulma batma gibi bişey olmuştu yumurtladığımı hissettim anlıcanız..ve aynen o ay hamiş kaldım...doğru bir saptama olmuş yani.bende 15 ay uğraştım çok şükür şimdi 4 aylık ikizlerim var allah hepinize nasip etsin inşallah....çok güzel bir duygu.
CANIM KIZLARIM DOĞDU HAYATIMIZA 2 KAT NEŞE MUTLULUK EKLENDİİİ...KIZLARIM 15 AYLIK OLDU...
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 31-Mart-2008 Saat 22:16
benn canım işte bu başlık
hadi bakalım yardımlarını ve tiyolarını bekliyorum canım.......
şimdiden tşkler.:)

Duzenleyen feelings - 31-Mart-2008 Saat 22:16
Basa don
benn Drop Down Menu
Devamli Üye
Devamli Üye

Kayit tarihi: 07-Mart-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti benn Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 31-Mart-2008 Saat 23:38
arkadaşlar ben ilk göğüslerimden anlıyorum yumurtlama günlerimde olduğumu uçları sivriliyor ve hassaslaşıyor, iki gün adet sancısına benzer ama daha hafifi ağrılar oluyor ve elle hissedilebilecek kadar ateş yükselmesi. ikinci gün kasıklarımda iğnelenmeler ve ayak üşümesi
hamilelikte ilk belirtiler bölümünde arkadaşlar bunlara benzer şeyler söyledikleri için geçen ay kendimi hamile zannedip kendimi şartlandırdım ama değildimConfused ve düş kırıklığı ama bu ay akıllandım kızlar bu belirtiler birbirine karışabiliyor en iyisi adeti beklemek kesin tanı için
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 31-Mart-2008 Saat 23:39
tşkler canım benim bilgiler için.........
Basa don
folikasit Drop Down Menu
Devamli Üye
Devamli Üye

Kayit tarihi: 10-Mart-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti folikasit Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Nisan-2008 Saat 00:27
göğüslerim şişiyor,kasıklarım ağrıyor.kramplar giriyor ara ara.bir de sabah bulantıları yaşıyorum hep hatta bazen gece....
güzel kızım kollarımda Allahıma şükürler olsun !
Basa don
ccarin Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 17-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ccarin Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Nisan-2008 Saat 16:04
daha bi guzelleşiyorum sanki daha şık ve bakımlı olmak geliyor içimden o gunlerde
Basa don
erguvan Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 04-Haziran-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti erguvan Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Nisan-2008 Saat 16:05
tahminimce bugunler yumurtlama gunum ama ben hiç bişi hissedemiyorummmm:):)): nedenki acaba  yumurtlamıyomuyum yoksa bennnnn
Şükürler olsun Allahımm.. Melegimi prensesimi Yolladın Hoşgeldin kızım ecrinim .. 23.05.2010
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Nisan-2008 Saat 16:48
akıntının yoğunlaşması ve iki parmak arasında uzaması
göğüslerin ucunda hassasiyet
göğüslerin şişmesi
cinsel istekde artma
kasıklarda hassasiyet ve hafif bir ağrı
kasıklarda batma hissi
idrara çıkmada artış
ateş basması ( avuç içlerinde,ayaklarda vb.)
iştahda artış

yahu gebelik belirtisi ile yumurtlama belirtilerinin bazıları hemen hemen birbirine benziyor LOLWacko

Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123 13>
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +